Προς το περιεχόμενο

Earphones for ipod/iphone (remote+mic)


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Q: Are these Authentic?

A: Dear customer ,Its OEM(Original Equipment Manufacture),not original,but its high quality,i use it myself, Thanks and best regards

 

Έχει γίνει μεγάλο θέμα με τις μαϊμούδες αυτών των ακουστικών, αν δείς στο youtube υπάρχουν βίντεο που κάνουν συγκρίσεις και πάλι δεν είναι σίγουροι. Εγώ προτίμησα να τα πάρω από applestore για σιγουριά.

 

 

Αυτά είδα κ εγώ ρε γμτο κ διστάζω. Δεν είναι λίγα τα λεφτά αν είναι μούφες...

Πάντως καλά κάνατε κ πήρατε ΚΑΛΑ ακουστικά, αλλά ρε παιδιά 150€ (πάνω-κάτω) είναι πολλά λεφτά για ακουστικά, που εγώ προσωπικά τα φθείρω αρκετά κ πολλές φορές τα χάνω.

Από την άλλη έχω βαρεθεί τον απαράδεκτο ήχο των ακουστικών της σειράς...

----------------

Now playing on iTunes: Iced Earth - Travel In Stygian

via FoxyTunes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είδα κ εγώ ρε γμτο κ διστάζω. Δεν είναι λίγα τα λεφτά αν είναι μούφες...

Πάντως καλά κάνατε κ πήρατε ΚΑΛΑ ακουστικά, αλλά ρε παιδιά 150€ (πάνω-κάτω) είναι πολλά λεφτά για ακουστικά, που εγώ προσωπικά τα φθείρω αρκετά κ πολλές φορές τα χάνω.

Από την άλλη έχω βαρεθεί τον απαράδεκτο ήχο των ακουστικών της σειράς...

----------------

Now playing on iTunes: Iced Earth - Travel In Stygian

via FoxyTunes

 

Αν είναι αυθεντικά είναι φτηνά! Αν είναι όμως fake (όπως μάλλον είναι, θα το διαπιστώσεις κι εσύ αν κάνεις ένα γύρο στο youtube και ψάξεις για βίντεο με παρόμοιες αγορές από ebay) είναι πανάκριβα και σίγουρα δεν θα σου δώσουν την ποιότητα ήχου που ψάχνεις.

Καταλυτικός παράγοντας για να τα αγοράσω ήταν η τριετής εγγύηση που δίνουν! Τουλάχιστον ξέρω ότι πληρώνω κάτι και είμαι εντάξει για τρία χρόνια! Πάντως και τα Apple in-ear αποτελούν εξαιρετική πρόταση στη μισή τιμή των Monster beats!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ εχω τα in ear apple και ειμαι κατευχαριστημένος, σκληρα ακουστικα και ομορφα με καλη ποιοτητα ηχου. τα συνιστώ σε οποιον ψαχνει ακουστικα κατω από τα 100 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γινεται μονο στα ipod shuffle απο οσο ξερω

 

Γιαυτο το λεω. Αφου γινεται στο shuffle μπορει να γινεται και στις υπολοιπες συσκευες. Στο shuffle πως γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται να αλλαξω playlist απο το remote?

 

Γίνεται με τον φωνητικό έλεγχο. Κρατάς πατημένο το remote στην μέση ( play- απάντηση κλήσης ) και τους λες ποια playlist θες να παίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα κ στο αντίστοιχο topic, κάτι Apple In-Ear που ήθελα κ τα βρήκα σε καλή τιμή(στο amazon.co.uk), δεν τα στέλνει κανείς Ελλάδα. Πλην του official amazon που τα έχει σε περίπου ίδια τιμή με εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ρε παίδες, 100+ ευρώ για ακουστικά? :shock:

 

Εξαρτάται από τα γούστα σου κατά την ακρόαση της μουσικής στο δρόμο! Με ένα καλό ζευγάρι ακουστικών ανακαλύπτεις νέα πράγματα σε κομμάτια που ενώ τα άκουσες 10000000 φορές με απλά ακουστικά, ξαφνικά σου φαίνονται διαφορετικά (με την καλή έννοια)!

 

Μετά τα in ear της apple και τα bose παλιότερα, δεν μπορώ πλεον να γυρίσω στα απλά ακουστικά μιας και αυτό που ακούω με ενοχλεί!

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται από τα γούστα σου κατά την ακρόαση της μουσικής στο δρόμο! Με ένα καλό ζευγάρι ακουστικών ανακαλύπτεις νέα πράγματα σε κομμάτια που ενώ τα άκουσες 10000000 φορές με απλά ακουστικά, ξαφνικά σου φαίνονται διαφορετικά (με την καλή έννοια)!

 

Μετά τα in ear της apple και τα bose παλιότερα, δεν μπορώ πλεον να γυρίσω στα απλά ακουστικά μιας και αυτό που ακούω με ενοχλεί!

B)

 

Συμφωνώ! Επιπλέον εγώ στο δρόμο πλέον δεν μπορώ χωρίς in-ear και την ακουστική απομόνωση που προσφέρουν! Μια μέρα είχα ξεχαστεί και πήρα μαζί μου τα απλά της Apple και για να ακούσω μουσική και να σκεπάσω τους εξωτερικούς θορύβους, είχα την ένταση τόσο δυνατά που μέσα σε μισή ώρα είχε γίνει το κεφάλι μου καζάνι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα κ στο αντίστοιχο topic, κάτι Apple In-Ear που ήθελα κ τα βρήκα σε καλή τιμή(στο amazon.co.uk), δεν τα στέλνει κανείς Ελλάδα. Πλην του official amazon που τα έχει σε περίπου ίδια τιμή με εδώ.

 

Τα έχω βρει στο ebay 60$ με τα μεταφορικά. Είμαι ετοιμος να τα πάρω... Τι λέτε;

 

http://cgi.ebay.com/NEW-Original-Apple-In-Ear-Headphones-Remote-Mic-/330442256449?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item4cefe4b041

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ! Επιπλέον εγώ στο δρόμο πλέον δεν μπορώ χωρίς in-ear και την ακουστική απομόνωση που προσφέρουν! Μια μέρα είχα ξεχαστεί και πήρα μαζί μου τα απλά της Apple και για να ακούσω μουσική και να σκεπάσω τους εξωτερικούς θορύβους, είχα την ένταση τόσο δυνατά που μέσα σε μισή ώρα είχε γίνει το κεφάλι μου καζάνι!

 

με ποια συσκευη? μεχρι τωρα μονο το iPad μου προσφερει ικανοποιητικα δυνατο ηχο!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...