Προς το περιεχόμενο

Dragon Age 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 714
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α οχι το ξεχασα.. Το βαζω και επιστρεφω με feedback..

Βεβαια δεν μπορω να σου υποσχεθω τεραστιες διαφορες καθως δεν μπορω να επιλεξω το Very High στα settings γιατι δεν εχω DX11 καρτα ακομα..

Note: In order to enable the "Very High" setting you will need a video card that supports DX11 and the latest drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εβαλα το patch απλα βγαινει μια επιλογη στα options αλλα εχω αλλο προβλημα βαζω τα γραφικα very high k ola on AA κ AF 8 k 16 αντιστοιχα ktl

k εχω 10 frames,μολις το βαζω απλα High κ ολα παλι τα φιλτρα ανοιχτα εχω 50-60 frames,τοσο βαρυ ειναι?δηλαδη τα εχω ολα φουλ μολις βαζω το graphical detail very high σερνεται το παιχνιδι κ στο εδαφοσ μου βγαζει κατι τεραστια μαυρα πικσελ οχι συνεχεια ομως,στο High παιζεται μια χαρα,λες να εχω κανα προβλημα?ολα τα αλλα games που εχω βαλει δεν εχω κανενα προβλημα κ ποτε δεν ειχα τοσο σαπια frames,ουτε μετρο ουτε crysis κτλ,

Εdit:

μολις εκανα κ OC την καρτα μου κ παλι τα ιδια ακριβως στο very high,μαλλον φταιει η εκδοση που μου εφερε ο θειος γιατι δεν εκανε install,εκανα extract κ βγηκε ο φακελος του παιχνιδιου,ερχεται σε λιγο ομως κ η κανονικη εκδοση να δοκιμασω κ εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενω να μου ερθει η κανονικη εκδοση,φτανει σε κανα μισαωρο,παντως κ σε ξενο site εχουν το ιδιο προβλημα:

 

 

Shitty performance on DX11 and Very High .. When i put it to High it looks the same but runs smooth .. ( Geforce GTX 460 here

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα κι εγω ολα τα Texture Quality options και ειδα καποια διαφορα.. Πχ απο High σε low 22 fps περισσοτερα..

Edit: Χαχα same old Bioware sh1t :rolleyes:

Δεν περασε 24ωρομ απο τοτε που βγηκε το game και εχουμε τα πρωτα bugs..

Hurrayyyyy!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες εδω διαφορες γραφικων απο High se very high

απλα τραγικο αυτο το πραμα να μου ριχνει 45 frames κατω λες κ εχει καμμια διαφορα

 

 

 

επισης διαβασα αυτη την εβδομαδα βγαινουν νεοι amd k nvidia drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι για τους drivers...

Ελεος! Ενα ολοκληρο GB και τοσο επιπλεον "φορτωμα" της GPU μονο και μονο για τα πλακακια? (αν βλεπεις πουθενα αλλου καλυτερα details πες μου γιατι εγω.. δεν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κ εγω δεν βλεπω καμμια αλλη διαφορα μαλλον το καλοφτιαξανε το game :P

αν συνεχισει το προβλημα κ στην αλλη εκδοση το παιζω high κ ειμαι μια χαρα σιγα την διαφορα κιολας

λογικα θα βγει καποιο Update

 

κ αλλος με το ιδιο προβλημα

 

 

game runs like shit on very high dx11

Nvidia 470

 

 

k ενας αλλος με 5770

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...