Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα ηταν αρκετα καλα τα πραγματα, καθολου lag ή desyncs.

Α συμβουλη, μην πουλατε τα low level uniques, ειδικα τα weapons, κανουν το lvling so much fun!

 

εννοείτε! τσάμπα αγοράζουμε Premium Stash Bags? :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έριξα πολύ ξύλωμα στο Skill Map μου με κύριες αλλαγές :

 

Dodge , δεν περίμενα να βγει τόσο καλό (ούτως ή άλλως δεν χρησιμοποιούσα Armor/ES items)

αρκετά HP nodes

πόντους σε Movement Speed & Attack Speed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω duelist και όντως, έβαλαν κουμπί για reset. Επίσης πρέπει να έκαναν μια μικρή αλλαγή σε κάποια skills, γιατί μου έλειπε ελάχιστο intelligence για ένα ζευγάρι μπότες και όταν μπήκα στο παιχνίδι μπορούσα να το χρησιμοποιήσω κανονικά χωρίς να έχει αλλάξει το requirement.

 

Επίσης, το build μου φαίνεται να δουλεύει κανονικά οπότε δε σκοπεύω να αλλάξω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιχταρά είναι αυτός ο Shadow ρε μάγκες...πιο πολύ από τον Ranger μ'αρέσει τελικά...αν και δεν έχω παίξει πολύ PoE,δεν έχω άποψη για το παιχνίδι ακόμα,αλλα ο Shadow με έφτιαξε!!!

μου φέρνει σε φάση Rogue ή κάνω λάθος....για πείτε μου καμια γνώμη :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι ο shadow εχει πολλες καλες επιλογες για να παιξεις. Μπορεις να τον παιξεις σαν rogue, wizard ή spellsword που συνδιαζει και τα 2. Προσωπικα εχω ενα μιξ απο skills αλλα οσο προχωραω θα δω τι τελικα θα του βαλω. Προς το παρον μια χαρα με βολευει και σε μαχη σωμα με σωμα και σε μαγειες. Λογο της φυσης του ειναι καλυτερα να δωσεις βαση σε lighting ή frost elemental για μαγειες και weapon effects. Frost γιατι παντα βολευει το παγωμα και slow αντιπαλων και lighting γιατι απαξ και φανε shock τρωνε 30% παραπανω damage απο ολες τις πηγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...