Προς το περιεχόμενο

Ποιος είναι καλύτερο να κάνει την πρώτη κίνηση?


Edelwaiss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε βέβαια, καθόταν με την ελπίδα ότι θα συνεχίσεις να πίνεις μέχρι να φτάσεις στο ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. Νόμος στο πρώτο ραντεβού για κάθε ύπουλο μπήχτη που σέβεται τον εαυτό του.

 

Ρε συ, αυτό είναι νόμος για κάθε ύπουλο μπήχτη με χαμηλή αυτοεκτίμηση. Δε συναναστρέφομαι με τέτοιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Garnele μην μασάς πουλάκι μου, δείχνεις (απο τα λεγόμενά σου) γκομενάκι που πρώτα θα μεθύσει ο συνομιλητής σου, και μετά εσύ. Το θέμα είναι να μην τον εκμεταλευτείς εσύ μετά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Garnele μην μασάς πουλάκι μου, δείχνεις (απο τα λεγόμενά σου) γκομενάκι που πρώτα θα μεθύσει ο συνομιλητής σου, και μετά εσύ. Το θέμα είναι να μην τον εκμεταλευτείς εσύ μετά :-)

 

Αν μεθύσει πολύ ο αρσενικός, καλύτερα να πέσουν για ύπνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες χρυσή μου, με ενδιαφέρει η γνώμη σου.

 

Θες την γνώμη μου; ωραία! Περιμένω να πάρεις ένα λεξικό ελληνικών και ξεκινάω

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....

 

 

 

Πλακα κανω, δεν ξεκιναω flame. Σοβαρά, garnele είναι εξυπνάδα αυτό; Βρισκω πως δεν είναι πολύ φρόνιμη στάση η χρήση αγένειας μεταξύ αγνώστων ποσό μάλλον ίντερνετικά λόγω ευκολίας απόστασης. Δεν γνωριζόμαστε και δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα για τέτοιο στυλάκι. Αυτά άλλου...

 

Έκτος αν σε προσέβαλε κάτι που είπα, που θέλω να πιστεύω όχι - αφού στο τοπικ ο,τι έχω σχολιάσει είναι στο ύφος "εμείς οι άντρες είμαστε και κάπως ψεύτες, μην μας πολυπιστεύετε" και όχι κάποια μπήχτη για σένα. Αλλά τι σημασία έχει, πάρε εδώ cybero-υποστηριξη με την σέσουλα, που μάλλον θα οδηγήσει στο να σβηστεί αυτή η απάντηση όπως κι η προηγουμένη. Θα μπορουσα να πω παρα πολλα αλλα δεν εχει

νοημα.

 

Καλη συνέχεια στο θρεντκαι καλή τύχη στην edelweiss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσα ίσα που έχω αρχίσει να πιστεύω πως μπορεί να έχει και κόμπλεξ κατωτερότητας, διότι πρώτη φορά αναρωτιέμαι αν πρέπει να κάνω εγώ κάποια κίνηση. Ουσιαστικά, αυτός την πρώτη φορά που τον είδα είπε κάτι σε στυλ:"ελπίζω να σε ξαναδώ", αλλά δεν έκανε κάτι γι' αυτό. Έκανε κάποιες κινήσεις, αλλά μου φάνηκαν πολύ αόριστες. Και πολλοί εδώ μιλάνε για τις γυναίκες που δεν ξέρουν τι θέλουν, αλλά εγώ νομίζω πως το ίδιο συμβαίνει και με αρκετούς από την αντίπερα όχθη. Τι θα 'πρεπε δηλαδή να κάνω εγώ που δεν έχω ήδη κάνει; Και ελπίζει να με ξαναδεί για ποιο λόγο; Να τον ποτίσω είναι καλή ιδέα, μπας και κάνει τίποτα περισσότερο, αλλά μήπως είναι ερωτευμένος με κάποια άλλη;Μήπως παρ' όλο που ενδιαφέρεται, κολλάει; Αλλά αν ενδιαφέρεται, γιατί ήλπιζε να με ξαναδεί προσωπικά εμένα; Γιατί κολλάει;

 

...εσύ και ο γρύλος σου.

 

Bullshit! Κάθεσαι και αναλύεις ιστορίες χωρίς λόγο.

Σε ενδιαφέρει? Δείξτου το. Στείλε ένα sms, πάρε ένα τηλέφωνο, πρότινε να πάτε για καφέ.

Ελάτε σε επικοινωνία, ελάτε κοντά. Όλα τα άλλα αν είναι να γίνουν θα γίνουν.

Δεν υπάρχει "πρώτη κίνηση" (εκτός αν είναι να του πιάσεις τον κόλο). Ενδιαφέρον υπάρχει. Δείξτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες την γνώμη μου; ωραία! Περιμένω να πάρεις ένα λεξικό ελληνικών και ξεκινάω

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....

 

 

 

Πλακα κανω, δεν ξεκιναω flame. Σοβαρά, garnele είναι εξυπνάδα αυτό; Βρισκω πως δεν είναι πολύ φρόνιμη στάση η χρήση αγένειας μεταξύ αγνώστων ποσό μάλλον ίντερνετικά λόγω ευκολίας απόστασης. Δεν γνωριζόμαστε και δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα για τέτοιο στυλάκι. Αυτά άλλου...

 

Έκτος αν σε προσέβαλε κάτι που είπα, που θέλω να πιστεύω όχι - αφού στο τοπικ ο,τι έχω σχολιάσει είναι στο ύφος "εμείς οι άντρες είμαστε και κάπως ψεύτες, μην μας πολυπιστεύετε" και όχι κάποια μπήχτη για σένα. Αλλά τι σημασία έχει, πάρε εδώ cybero-υποστηριξη με την σέσουλα, που μάλλον θα οδηγήσει στο να σβηστεί αυτή η απάντηση όπως κι η προηγουμένη. Θα μπορουσα να πω παρα πολλα αλλα δεν εχει

νοημα.

 

Καλη συνέχεια στο θρεντκαι καλή τύχη στην edelweiss

 

Δεν υπάρχει πραγματικά λόγος για προσωπικές διαμάχες...Μην παρεκτρέπεστε από το θέμα, όσο είναι δυνατόν...:-)Ευχαριστώ, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο η τύχη θα 'ναι με το μέρος μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...