Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

EEE...Ενα σκορ για το FIFA (δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ με την ΑΕΚ για να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις)...

 

Με 20λεπτο ημίχρονο

 

 

fifa2011101917062538.png

 

Καλα αμα ειναι αυτο σε Legendary και 45 λεπτα να ηταν το ημιχρονο εισαι ο θεος του Φιφα!!! :P

 

Αλλα legendary δεν παιζει να ειναι..Ενα 5-0 και πολλα λεω σε αυτο το επιπεδο. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχεχε και δε βαρέθηκες να βάζεις γκολ? :devil:

 

Ήθελα να δω μέχρι που μπορώ να φτάσω... καλά ήταν και κανά 8 φάσεις που ήταν σίγουρα γκολ αλλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω μολις επαιξα με cheater. Οκ ουτε κι εγω πιστευα οτι παιζει cheat, αλλα μολις αντιμετωπισα εναν που ειχε την Νιγηρια, οι παικτες πηγαιναν ΓΕΛΟΙΑ γρηγορα και δεν τους προλαβαινες. Μαλιστα κατα τη διαρκεια του ματς δεν υπηρχε ταμπλω με το σκορ ουτε τα ονοματα των παικτων στις γωνιες, ουτε καν μπαρα δυναμης για σουτ,πασες κλπ. Δε ξερω τι παιχτηκε. Τουλαχιστον εχασα μονο 1-0 με φουλ αμυνα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα κατα τη διαρκεια του ματς δεν υπηρχε ταμπλω με το σκορ ουτε τα ονοματα των παικτων στις γωνιες, ουτε καν μπαρα δυναμης για σουτ,πασες κλπ.

 

Το χω πάθει και γω αυτό μερικές φορές , πολύ εκνευριστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό που εξαφανίζονται τα πάντα απ'την οθόνη είναι αρκετά εκνευριστικό ειδικά γιατί δεν βλέπεις τον χρόνο.Πάντως έχω να πω οτι με ομάδες 3μισι αστεριών γίνονται ωραία παιχνίδια στα Head to Head...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχει κανεις προβλημα με το xfire και το FIFA;

Αν δε το δηλωσω στο xfire δηλαδη να δειχνει οτι παιζω τρεχει κανονικα αν το δηλωσω παει μεχρι την εικονα του Roney και μετα crasharei.

Γουγλαρα αλλα τιποτα. Ξερει κανεις τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EEE...Ενα σκορ για το FIFA (δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ με την ΑΕΚ για να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις)...

 

Με 20λεπτο ημίχρονο

 

 

fifa2011101917062538.png

 

 

Στο World Cup 98 που είχε 45λεπτα είχα παίξει μια φορά Δανία-Γαλλία και νίκησα 81-3 :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το g2play ειναι ασφαλες ετσι; Αν οχι το onlinekeystore στο στελνει τοσο γρηγορα οσο και το g2play;

Γιατι ειχα παρει 3 μηνες πριν περιπου 1 cd key για CoD 2 και μου το εστειλε στο 5λεπτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το g2play ειναι ασφαλες ετσι; Αν οχι το onlinekeystore στο στελνει τοσο γρηγορα οσο και το g2play;

Γιατι ειχα παρει 3 μηνες πριν περιπου 1 cd key για CoD 2 και μου το εστειλε στο 5λεπτο.

 

Παρε το απο το cdkeyshere που το πηρα εγω ο nzeppos και αλλοι 2 φιλοι μου και ποσοι αλλοι εδω στο insomnia, χωρις κανενα προβλημα και εχεις και ποντους δωρο απο το σιτε και αν μαζεψεις καποιους εχεις εκπτωση σε παιχνιδια ή μπορεις να τα αγορασεις ολοκληρωτικα με τους ποντους αυτους αναλογα ποσους εχεις και ποσους θελει το καθε παιχνιδι. Τα cd key που πηρα ηρθαν μεσα σε 1 ωρα. Πηρα 3 φορες, μια για μενα και αλλες 2 για 2 φιλους μου.

 

Παντως ναι, και το g2play ειναι αξιοπιστο καθως και αυτα:

 

cdkeyhouse.com

cdkeyexpress.com

directgamekeys.com

cdkeyshere.com

gamekeystore.net (μονο που αυτο πλεον παιρνει alertpay και οχι paypal)

 

Το http://www.onlinekeystore.com/ βλεπω οτι δεχεται paysafe....περιεργο. Ειναι το πρωτο που βλεπω. Καλο για τα παιδια που δεν εχουν paypal..

 

 

παιδες στο online παιζουν cheats?εχω βαρεθει στην κοναμι ολο αποσυνδεσεις....

 

Kαποιοι λενε πως κατι εχει απο cheat και αλλοι πως οχι. Εγω δεν εχω συνανατησει. Απο εκει και περα, το προ ειχε παντα πολυ περισσοτερο cheat και πολυ περισσοτερο lag...

 

Eιναι και οι 2 βασικοι λογοι που απο το 2011 παιζω fifa...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...