Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις μιλησα με το cdkeyshere μιας και τον εχω και στο msn αυτον που το εχει και θελησα να αγορασω το the witcher 2. Εκεινο ειχε 13 ευρω και εγω στην καρτα ειχα 12,50 και θελησα λοιπον να χρησιμοποιησω και τους 750 ποντους που ειχα, ωστε η τιμη να παει γυρω στα 7,50 ευρω και να μπορω να το αγορασω. Πραγματι το εβαλα στο καλαθι μου και μετα του προσθεσα τους ποντους και ετσι εβγαινε περι τα 7,80. Πατησα λοιπον checkout κλπ να με παει στο paypal οπως παντα να πληρωσω και μου εβγαζε 3 τροπους πληρωμης:

 

Please select the preferred payment method to use on this order.

 

1 Credit Card / Debit Card (LiqPay)

2 Plimus (Paypal / Credit Card / Wire Transfer)

3 Credit Card / Debit Card (AlertPay)

 

Επελεξα οπως παντα τον δευτερο αλλα δεν με πηγε στο paypal μου να πληρωσω. Τον ρωτησα τι γινεται και μου ειπε πως εχει κλεισει το paypal τους και τον ρωτησα γιατι και μου ειπε χωρις λογο. Τον ρωτησα λοιπον πως μπορω εγω να το αγορασω και μου ειπε πως μπορω με plimus. Προσπαθησα να δω τι ειναι αλλα δεν καταλαβαινα. Αφου τον ζαλισα και δεν καταλαβαινα και τι μου ελεγε αυτος καλα, μου μιλησε αποτομα κατι που με ξενερωσε. Μου εδωσε ενα link να το πληρωσω μεσω plimus (μπορεις να συνδεθεις με το paypal account σου εκει, δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο ή για να φοβηθεις) αλλα δεν μπορουσα να χρησιμοποιησω τους ποντους μου ωστε να μου βγει πιο φθηνα. Ετσι του λεω, μηπως υπαρχει καποιος αλλος τροπος να το πληρωσω, ωστε να μπορεσω να χρησιμοποιησω και τους ποντους μου? Και μου λεει: Φτανει πια....(πρεπει να τον ειχα ζαλισει πολυ....) και του λεω, χαλαρωσε απλα το ρωταω γιατι δεν εχω στην καρτα μου αυτη τη στιγμη 13 αλλα 12,50 ευρω και δεν μπορω να το αγορασω χωρις τους ποντους μου και μου λεει: Τοτε δεν μπορεις να αγορασεις, συγνωμη....Αν ειναι δυνατον ρε παιδια τροπος...και να τον ζαλισα που δεν λεω οτι δεν το εκανα, δεν μιλας ετσι σε καποιον που πηρε απο σενα 3 cd keys σε 2 βδομαδες...αν ειναι δυνατον, ξενερωσα...του ειπα καλα τοτε ακυρωσε μου την παραγγελια και να ξερεις θα σε δισφημισω οπου μπορω, σε οσα σιτε μπαινω κλπ. Τοτε μου λεει δεν θες να καταλαβεις και τετοια. (μετα εβαζα οσα μου ελεγε σε μεταφραστη google και οσα του εγραφα τα μεταφραζα σε αγγλικα απο εκει, ωστε να βγαζουμε πιο σωστο νοημα) Του λεω λοιπον στο τελος οτι απλα ηθελα να χρησιμοποιησω τους ποντους, δεν μιλας σωστα και ζητω συγνωμη αν σε ζαλισα. Δεν υπαρχει τροπος να χρησιμοποιησω τους ποντους μου ρε παιδια με τους τροπους πληρωμης που εχει τωρα και λεει ισως σε καμια βδομαδα κλπ....

 

Ο τροπος του με εριξε απο τα συννεφα...

 

Και μαλλον και οι ποντοι εκει θα μεινουν ανεκμεταλλευτοι αν δεν ξαναμπει το paypal..

 

Καποια στιγμη μου ειπε, αγορασε τωρα κανονικα και χρησιμοποιεις τους ποντους αλλη φορα.

 

Edit: Δηλαδη κανονικα δεν θα επρεπε να σκεφτει καποιο τροπο, ωστε να μπορεσω και εγω να χρησιμοποιησω τους ποντους που εχω κερδισει μεσα απο τις αγορες μου και που ειναι δικο του συστημα στο site του και παρεχει ο ιδιος αυτη την ευκολια?

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι? Απο αυτα τα site, η ΕΑ και η καθε εταιρια βγαζει τιποτα? Ειναι νομιμα? Και πως τελος παντων ο αλλος σου δινει τοσα cdkeys? Που τα βρισκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To αγόρασα και γω το fifa 12 σήμερα απο keystore και έχει αρκετή πλάκα στο online.Αλλα στο firewall status μου έβγαζε στην αρχή "restrictive" και πήγα και έβαλα το UPnP στο enabled και τώρα μου το βγάζει "moderate" Τι πρέπει να κάνω για να μου το βγάλει "open"?

Thomson Speedtouch 585v6 έιναι το router μου.

 

Anyway .Οποιος θέλει να με κάνει Add είμαι με το όνομα jason_theod

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παιδια εχω μια περιεργια οταν ξεκιναει ενας αγωνας γιατι ο ροναλντο πηγαινει μονο στα 5 λεπτα σφαιρα και μετα δεν παει βημα ???Ο σαλπιγγιδης διπλα του πιο γρηγορα θα πηγαινει τοσο ευκολα πεφτει το stamina τους??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κλεισει το paypal; Δηλαδη τωρα εγω που εκανα παραγγελια απο g2play με paypal;

 

:mrgreen: Χαλαρωσε.... εχει σταματησει η συνεργασια του cdkeyshere με το paypal αν μπορουμε να το πουμε ετσι. Οχι το paypal γενικα... :)

 

Εσυ εισαι μια χαρα!

 

 

Anyway .Οποιος θέλει να με κάνει Add είμαι με το όνομα jason_theod

 

Σε εκανα. Αποδεξου: stratigos25

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mrgreen: Χαλαρωσε.... εχει σταματησει η συνεργασια του cdkeyshere με το paypal αν μπορουμε να το πουμε ετσι. Οχι το paypal γενικα... :)

 

Εσυ εισαι μια χαρα!

 

 

 

Σε εκανα. Αποδεξου: stratigos25

 

Μπορω να πω πως ειχα χεστει μεχρι να μου απαντησεις γιατι αργει το key του fifa (σχετικα με το key του CoD 2 που ειχα παρει.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να πω πως ειχα χεστει μεχρι να μου απαντησεις γιατι αργει το key του fifa (σχετικα με το key του CoD 2 που ειχα παρει.)

 

Ε, αυτα ειναι αναλογα. Ποτε θα δει την παραγγελια, ποσες αλλες θα εχει κλπ... μην ανησυχεις. Πολλα τετοια sites εχουν και live chat. Δεν θυμαμαι αν εχει live chat to g2play, νομιζω πως οχι, αλλα μπορεις να τους στειλεις ενα μηνυμα στο contact που θα εχει. Μη σκας ομως...θα ερθει το key σου. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mrgreen: Χαλαρωσε.... εχει σταματησει η συνεργασια του cdkeyshere με το paypal αν μπορουμε να το πουμε ετσι. Οχι το paypal γενικα... :)

 

Εσυ εισαι μια χαρα!

 

 

 

Σε εκανα. Αποδεξου: stratigos25

Ωραία μετά το ματς του ΠΑΟΚ μπαίνω να σε αποδεκτώ και για να παίξουμε κανα ματσάκι.thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία μετά το ματς του ΠΑΟΚ μπαίνω να σε αποδεκτώ και για να παίξουμε κανα ματσάκι.thanks

 

Δεν ειμαι σπιτι για να παιξουμε ματσακι. Παιζουμε αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...