Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι build number εχει το επισημο creators?

 

Δεν νομιζω να το ξερει κανενας.

Στον υπολογιστη είναι η 250 στα τηλεφωνα η 251 που κατεβάζουμε με πλαγιο τροπο είναι release.Εκδοση που είναι σχεδόν ετοιμη να απελευθερωθεί σαν επισημη  αλλα τα εχει τα προβληματάκια της ακομα.

Η πλοηγηση για παράδειγμα απλα δεν υπαρχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι απλό γιατί κάποιοι βάζουν μαύρα πρίν θάψουν τον μακαρίτη που στην τελική μπορεί να μην γίνει μακαρίτης.

Έτσι και εμείς χωρίς να βγει κάτι επίσημα έχουμε αρχίσει και λέμε τελείωσε.

Υπομονή παιδιά χρειάζεται και αν δεν γίνει κάτι ευτυχώς η δυστυχώς υπάρχουν επιλογές,αλλά το να γράφουμε σεντόνια ότι τελείωσε το wp μόνο τον εαυτό σας επηρεάζεται πλέον.

.....ναι...το viber έκοψε τις αναβαθμίσεις και κάποιες συσκευές από τις οποίες πωλούνται στην εν λόγω σελίδα δεν παίρνουν επισήμως το creators update.

Εφαρμογές που χρειάζομαι σε καθημερινή βάση δεν τις βρίσκω(για τον πάροχο κινητής μου καθώς και άλλες μικροεφαρμογούλες) και το κινητό μου κάνει επανεκκινήσεις μόνο του και αν το στείλω πάλι αντιπροσωπεία η μαγευτική λύση που θα μου δώσουν είναι πάλι υπό-βάθμιση λογισμικού σε windows mobile 8.1.

Εγώ πιστεύω ότι η πλατφόρμα γνωρίζει ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΝΘΙΣΗ!

Και να συμπληρώσω πως η μέχρι τώρα αντιμετώπιση από την MS είναι και ΠΟΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΗ για το μέλλον!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω προσθέσει και κάποια άλλα bugs και αρνητικά που έχω προσέξει στο creators update, καλό θα ήταν να τα συγκεντρώσουμε όλα και θα τους τα στείλω εγώ στο feedback hub. Επίσης στο κάτω μέρος έβαλα και μια παράγραφο για να σημειώσουμε κάποιες εισηγήσεις μας, με σκοπό την βελτίωση του λειτουργικού.

 

http://www.insomnia.gr/topic/406381-windows-phone-γενική-συζήτηση-και-απορίες/?p=55654485

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω προσθέσει και κάποια άλλα bugs και αρνητικά που έχω προσέξει στο creators update, καλό θα ήταν να τα συγκεντρώσουμε όλα και θα τους τα στείλω εγώ στο feedback hub. Επίσης στο κάτω μέρος έβαλα και μια παράγραφο για να σημειώσουμε κάποιες εισηγήσεις μας, με σκοπό την βελτίωση του λειτουργικού.

 

http://www.insomnia.gr/topic/406381-windows-phone-γενική-συζήτηση-και-απορίες/?p=55654485

 

 Σωστός!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερώνω ότι επιτέλους ήρθε, ξεκίνησε αυτόματα και κατεβαίνει. :D

 

Windows 10 Mobile Creators Update build 15063.251 (10.0.15063.251)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι άλλο που έχω προσέξει και να με διαυσεψετε αν έχω άδικο. Από ότι φαίνεται έχουν φτιάξει το local στο store και πχ τώρα που έχω γυρισμένο το κινητό στην Ελλάδα μου δείνει σωστές προτάσεις (πχ εφαρμογές ελληνικών τραπεζών) Ίσως να έχουν δανειστεί τον αλγόριθμό από το 9ZEN store.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...