Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 ώρες πριν, siller13 είπε

Καλησπέρα και καλή χρόνια έχετε να προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο replica heat management μέχρι 10€; 

Εγώ θα πρότεινα να πας σε κάτι καλύτερο γιατί του 10αρικου θα είναι πεταμενα λεφτά κ θα υπάρχει κίνδυνος για την υγεία σου . Εγω αν κ έχω kaloud lotus θα σου πρότεινα να πας στο oduman ignis (10 ευρώ από Τουρκία) στο 20αρικο Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας και καλή χρόνια σε όλους!😊Είμαι σε αναζήτησή ναργιλέ.Εχω τον oduman n2 travel αλλά θέλω να πάω σε κάτι μεγαλύτερο!Εχω δει 3 (Aladdin mvp470,el-badia c7,Amy deluxe Alu deluxe s).Ποιον να επιλέξω;Δεχομαι και προτάσεις από εσάς σε αυτή την περιοχη των τιμών.Ας είναι και χωρίς πήλινο γιατι εχω!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, thanasisdoul είπε

Εγώ θα πρότεινα να πας σε κάτι καλύτερο γιατί του 10αρικου θα είναι πεταμενα λεφτά κ θα υπάρχει κίνδυνος για την υγεία σου . Εγω αν κ έχω kaloud lotus θα σου πρότεινα να πας στο oduman ignis (10 ευρώ από Τουρκία) στο 20αρικο Ελλάδα

Έχεις κάποιο λινκ απ το τουρκικό σάιτ;

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, siller13 είπε

Έχεις κάποιο λινκ απ το τουρκικό σάιτ;

Ευχαριστω!

Έχω βρει κάποια site αλλά δε ξέρω κατά πόσο στέλνουν Ελλάδα πχ υπάρχει το nargilex.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γειά χαρά σε όλους.. Είμαι νέος στο χώρο του ναργιλέ και έχω διαβάσει αρκετά από όσα έχουν γραφτεί εδώ μέσα.. Έχω διάφορες απορίες είναι η αλήθεια αλλά παρακολουθώ κάποια βιντεακια στο YouTube για να ενημερωθώ.. Σε πρώτη φάση θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος σχετικά με τους καπνούς τι γίνεται.. Από που αγοράζουμε? Για Αθήνα αναφέρομαι.. 

Spoiler
Spoiler
Spoiler

 

 

 

 

Επεξ/σία από Vstrom24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pados1002 είπε

Καλημέρα στην παρέα! Σήμερα παρέλαβα και γω το skybowl μου... Άργησε λιγο, γύρω στις 17 μέρες... Ελπίζω να αξίζει το κατοσταρικο που έφυγε!

received_637171277024091.jpeg

Καλώς σου ήρθαν φιλαρακο, εύχομαι να τα χαρείς! Λίγο προσοχή στο packing και στο heat management στο το sky bowl γιατί αρπάζει πολυ εύκολα.

Θα ήθελα να μας πεις εντυπώσεις και αν αξίζει η αγορά του Premium Stratus αφού το δοκιμάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/6/2019 στις 2:49 ΠΜ, gaurorakomelas είπε

Τσεκαρα το σαιτ ,σε αυτα λεφτα ,δν εχει στο el badia κατι αξιολογο,παρε τον amy .γτ ο πιο αξιολογος που βρηκα στο el badia ,ειναι στα 100 χωρις hose,μαρκας  el badia,αλλα για τσεκαρε παλι γιατι τον little hammer τον βλεπω εξαντλημένο

Γενικά προτείνετε el-badia;;Εγώ είμαι ανάμεσα σε el-badia και Aladin!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, giorgos-76 είπε

Γενικά προτείνετε el-badia;;Εγώ είμαι ανάμεσα σε el-badia και Aladin!

Και εγώ ανάμεσα σε el badia και amy ήμουν και τελικά κατέληξα στον amy deluxe pyrawood απλά σε θέμα ομορφιάς και κάτι διαφορετικό σε σχέση με τους κλασσικούς.. Από ότι είχα ψάξει για τα λεφτά τους είναι τίμιοι.. Οπότε διάλεξε κάποιον με βάση και το ποιος σου αρέσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Vstrom24 είπε

Και εγώ ανάμεσα σε el badia και amy ήμουν και τελικά κατέληξα στον amy deluxe pyrawood απλά σε θέμα ομορφιάς και κάτι διαφορετικό σε σχέση με τους κλασσικούς.. Από ότι είχα ψάξει για τα λεφτά τους είναι τίμιοι.. Οπότε διάλεξε κάποιον με βάση και το ποιος σου αρέσει 

Πόσο καιρό τον έχεις? Εσύ είσαι ευχαριστημένος από τον pyrawood? Στα 80 που τον βλέπω στο eshisha φαίνεται όντως πολύ τίμια τιμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Vstrom24 είπε

Και εγώ ανάμεσα σε el badia και amy ήμουν και τελικά κατέληξα στον amy deluxe pyrawood απλά σε θέμα ομορφιάς και κάτι διαφορετικό σε σχέση με τους κλασσικούς.. Από ότι είχα ψάξει για τα λεφτά τους είναι τίμιοι.. Οπότε διάλεξε κάποιον με βάση και το ποιος σου αρέσει 

Ο aladin mvp 470 τι σας λέει;;Η ξεκάθαρα el-badia;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...