Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω την παρασκευη που παω βουδαπεστη, θα εχω την 55χ40χ20 κανονικά, και yolo μια της dslr που ειναι περιπου 40χ20χ20... ελπιζω να μην φαω πιστολι

Yolo λοιπον !!!!!   B)  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συνήθως βρίσκεις και πιο ελαστικούς. Ανάλογα το μέρος και την περίοδο βέβαια. Οι ξένοι πάντως δεν έχουν θέμα με αυτό, ίσως λειτουργεί κι έξω έτσι και τους φαίνεται φυσιολογικό.

 

 

Ετσι...Τηλεφωνικα εκλεισε για αυριο για σαντορινη  η κορη μου ενα matiz με 25 ευρω χωρις αλλα εξοδα εκτος βεβαια την βενζινη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι...Τηλεφωνικα εκλεισε για αυριο για σαντορινη  η κορη μου ενα matiz με 25 ευρω χωρις αλλα εξοδα εκτος βεβαια την βενζινη.

Είναι που είναι Φλεβάρης ακόμα γι'αυτό! :) Μια χαρά εποχή πάει πάντως, φτηνά θα της βγει και θα γλιτώσει και όλο το πήξιμο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα οπως πηγαιναμε μονοημερη με το σχολειο τωρα θα πηγαινουμε με Ryanair!!

 

Χθες πηγαν αυθημερον  με μολις 10 ευρω πηγαινε ελα Σαντορινη η γυναικα μου με τις  δυο κορες χωρις κανενα προβλημα . Νοικιασαν και απο τοπικο γραφειο ενα Nissan pixo με 25 ευρω .

 

Κανε απολυτως προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με 5,60 ευρω διοδια και 9 ευρω parking στο μικρας διαρκειας του εροδρομιου και αλλα 5-6   για καυσιμα δεν ειναι πολλα για 3 ατομα.

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η αδερφή μου πήγε με τις φίλες της Σαντορίνη για δύο μέρες με 10 ευρώ πήγαινε-έλα. Μετά τα μέσα Μαρτίου αυξάνονται οι τιμές αλλά σε σύγκριση με τα ακτοπλοϊκά πάλι συμφέρει πολύ.

 

Τον Οκτώβριο θέλαμε 3 άτομα να πάμε Άγιο Νικόλαο αλλά λόγω κωλύματος δεν μπορούσαμε να κλείσουμε νωρίς εισιτήριο. Εν τέλει τα βάλαμε κάτω και προτιμήσαμε να πάμε πρώτα Χανιά με Ryanair και από εκεί να νοικιάσουμε αμάξι και να πάμε Άγιο Νικόλαο. Μας ήρθε πολύ φθηνότερα και από πλοιο και από Aegean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω άμα έχει απαντηθεί ξανά και τι ισχύει έχω μια βαλίτσα με ροδάκια και είναι μαζί με ροδάκια και χερούλι 57χ36χ22 δηλαδή εξέχουν τα ροδάκια.. Μπορώ να την πάρω σαν τη μεγάλη χειραποσκευή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω άμα έχει απαντηθεί ξανά και τι ισχύει έχω μια βαλίτσα με ροδάκια και είναι μαζί με ροδάκια και χερούλι 57χ36χ22 δηλαδή εξέχουν τα ροδάκια.. Μπορώ να την πάρω σαν τη μεγάλη χειραποσκευή;

Εγώ δεν είχα θέμα σε αντίστοιχη περίπτωση. Νομίζω ότι πρέπει να πέσεις σε πολύ στραβό υπάλληλο για να έχεις θέμα. Άσε που στο καλάθι εκεί που τις μετράνε μπαίνει κανονικά, δεν έχει καπάκι από πάνω αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...