Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας,εχω την εξης ερωτηση

Θα ταξιδεψω πρωτη φορα με την ryan καθως εχω κλεισει ενα εισητηριο απο Χανια-Αθηνα,αυτο που με εχει μπερδεψει ειναι το εαν ειναι αναγκαιο να κανω το check in online και να χρεωθω αυτα τα extra 4 ευρω,ή αν υπαρχει αλλος τροπος να κανω το check ιν στο αεροδρομιο.Τωρα εαν υπαρχει η δυνατοτητα να το κανω στο αεροδρομιο,ποσες ωρες πρεπει να ειμαι εκει πριν και τι πρεπει να εχω μαζι μου για να το πραγματοποιησω?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα σας,εχω την εξης ερωτηση

Θα ταξιδεψω πρωτη φορα με την ryan καθως εχω κλεισει ενα εισητηριο απο Χανια-Αθηνα,αυτο που με εχει μπερδεψει ειναι το εαν ειναι αναγκαιο να κανω το check in online και να χρεωθω αυτα τα extra 4 ευρω,ή αν υπαρχει αλλος τροπος να κανω το check ιν στο αεροδρομιο.Τωρα εαν υπαρχει η δυνατοτητα να το κανω στο αεροδρομιο,ποσες ωρες πρεπει να ειμαι εκει πριν και τι πρεπει να εχω μαζι μου για να το πραγματοποιησω?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

 

Όταν κανεις on Line το chek in δεν χρεωνεσαι τιποτα . Όταν ζητήσεις να το κανεις στον γκισε στο αεροδρομιο πληρωνεις οσο παραλογο και αν ακούγεται καπου στα 70 ευρω

 

Chekin ή από το smartphone ή από τον υπολογιστη σου και εκτυπωση αν είναι από υπολογιστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κανεις on Line το chek in δεν χρεωνεσαι τιποτα . Όταν ζητήσεις να το κανεις στον γκισε στο αεροδρομιο πληρωνεις οσο παραλογο και αν ακούγεται καπου στα 70 ευρω

 

Chekin ή από το smartphone ή από τον υπολογιστη σου και εκτυπωση αν είναι από υπολογιστη

Αα εχεις δικιο φιλε μου,ηταν δικη μου παρανοηση.Εβλεπα την υπηρεσια νωρις check it με χρεωση 4ευρω και νομιζα οτι ηταν αναγκαστικο.Τωρα λοιπον μολις κανω το check in σε μερικες μερες,μετα θα μου μενει μονο να εκτυπωσω το εισητηριο μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα εχεις δικιο φιλε μου,ηταν δικη μου παρανοηση.Εβλεπα την υπηρεσια νωρις check it με χρεωση 4ευρω και νομιζα οτι ηταν αναγκαστικο.Τωρα λοιπον μολις κανω το check in σε μερικες μερες,μετα θα μου μενει μονο να εκτυπωσω το εισητηριο μου?

 

Ακριβως.Το chek in ξεκιναει μια εβδομαδα  πριν την πτηση.

 

Πηγα Αθηνα Θεσσαλονικη Αθηνα αυθημερόν και όλα τα chek in εγιναν 6 μερες πριν την αναχωρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως.Το chek in ξεκιναει μια εβδομαδα  πριν την πτηση.

 

Πηγα Αθηνα Θεσσαλονικη Αθηνα αυθημερόν και όλα τα chek in εγιναν 6 μερες πριν την αναχωρη

Φιλε μου ποση ωρα πριν πρεπει να εισαι στο αεροδρομιο?Και μολις πας πρεπει να πας στον γκισσε για επιβεβαιωση?

Συγγνωμη για τις πολυ απλες ερωτησεις απλα ειναι η πρωτη μου πτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ωρα είναι μια χαρα ...Α

 

Φιλε μου ποση ωρα πριν πρεπει να εισαι στο αεροδρομιο?Και μολις πας πρεπει να πας στον γκισσε για επιβεβαιωση?

Συγγνωμη για τις πολυ απλες ερωτησεις απλα ειναι η πρωτη μου πτηση.

Μια ωρα είναι μια χαρα

 

Αν θελεις κλεινεις και θεση στο parking του αερομιου on lie

Από 5 το πρωι μεχρι 11 βραδυ πληρωσα 9 ευρω σε αυτό που είναι διπλα στις αναχωρήσεις/αφιξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ώρα πριν την πτήση, τσεκάρεις από ποια πύλη φεύγει και πηγαίνεις κατευθείαν εκεί.

 

Βγαζεις μπουφαν , τυχον ζακετα , κερματα , κινητο , ζωνη παντελονιού αν εχει μεταλικο κοματι και τα βαζεις σε ένα καλαθακι να περασει από το μηχανημα και εσυ από το διπλανο μηχανημα . Αν σου κανει μπιπ χωρις λογο όπως εμενα σε "ψαχουλευει" εξωτερικα αστυνομικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαζεις μπουφαν , τυχον ζακετα , κερματα , κινητο , ζωνη παντελονιού αν εχει μεταλικο κοματι και τα βαζεις σε ένα καλαθακι να περασει από το μηχανημα και εσυ από το διπλανο μηχανημα . Αν σου κανει μπιπ χωρις λογο όπως εμενα σε "ψαχουλευει" εξωτερικα αστυνομικος

Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες!Ξεαγχωθηκα οφειλω να πω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες!Ξεαγχωθηκα οφειλω να πω!

 

Να κοιτάξεις και τους περιορισμους που εχει για μέγεθος και βαρος χειραποσκευών. Πολύ καλη η ryanair αλλα μικρα λαθη πληρωνονται ακριβα σε χρημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κοιτάξεις και τους περιορισμους που εχει για μέγεθος και βαρος χειραποσκευών. Πολύ καλη η ryanair αλλα μικρα λαθη πληρωνονται ακριβα σε χρημα .

Ναι ευτυχως το τσεκαρα και με καλυπτει μια χειραποσκευη διοτι το ταξιδι θα ειναι πολυ συντομο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα εχεις δικιο φιλε μου,ηταν δικη μου παρανοηση.Εβλεπα την υπηρεσια νωρις check it με χρεωση 4ευρω και νομιζα οτι ηταν αναγκαστικο.Τωρα λοιπον μολις κανω το check in σε μερικες μερες,μετα θα μου μενει μονο να εκτυπωσω το εισητηριο μου?

Αν κατεβάσεις την εφαρμογή στο κινητό σου δεν χρειάζεται να εκτυπώσεις το εισιτήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες οταν κάνω On-line κράτηση απο το σαιτ της ryanair όταν βάζω τον κωδικό της χρεωστικής πιο κάτω θέλει και στοιχεία του κατόχου δηλ πόλη, διεύθυνση κλπ.Αυτά τα στοιχεία τα βάζω στα ελληνικά η στα λατινικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...