Προς το περιεχόμενο

Μπιλιάρδο


Skia11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ' όσα έχω δει μέχρι τώρα πάει καλά.

 

Θα προτιμούσα χθες να περάσει ο Baird, το άφησα στο 11-11 με τον Selby. Πρέπει να ήταν πολύ καλό ματς.

Η συμπάθειά σου ο Selby ε; :P

 

Παράπονα για τα τραπέζια διάβαζα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αυτό με τα τραπέζια είναι τραγικό.

 

Το έχω παρατηρήσει κι άλλες χρονιές, και το περίεργο είναι ότι συνήθως συμβαίνει στα ίδια σημεία.

 

Για μένα είναι παντελώς αδιανόητο να υπάρχει η παραμικρή υποψία ότι το τραπέζι δεν είναι εντελώς άψογο, όσο αυτό είναι εφικτό.

 

Δε γίνεται να υπάρχει διαφορετική αντίδραση σε κάποια σημεία της σπόντας, ούτε να στρίβει η μπάλα. Έχουμε που έχουμε το μπουτάζ για το οποίο δε μπορεί να γίνει κάτι, να έχουμε και τα τραπέζια για μένα είναι πολύ άσχημο εν έτει 2016 και σε World Championship.

 

Καλά κάνουν και διαμαρτύρονται κάποιοι (κάτι διάβαζα για τον McManus), ή κάνουν γκριμάτσες όπως ο Ρόνι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αυτό με τα τραπέζια είναι τραγικό.

 

Το έχω παρατηρήσει κι άλλες χρονιές, και το περίεργο είναι ότι συνήθως συμβαίνει στα ίδια σημεία.

 

Για μένα είναι παντελώς αδιανόητο να υπάρχει η παραμικρή υποψία ότι το τραπέζι δεν είναι εντελώς άψογο, όσο αυτό είναι εφικτό.

 

Δε γίνεται να υπάρχει διαφορετική αντίδραση σε κάποια σημεία της σπόντας, ούτε να στρίβει η μπάλα. Έχουμε που έχουμε το μπουτάζ για το οποίο δε μπορεί να γίνει κάτι, να έχουμε και τα τραπέζια για μένα είναι πολύ άσχημο εν έτει 2016 και σε World Championship.

 

Καλά κάνουν και διαμαρτύρονται κάποιοι (κάτι διάβαζα για τον McManus), ή κάνουν γκριμάτσες όπως ο Ρόνι.

Όντως είναι ανεξήγητο! Άψογα θα έπρεπε να ήταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ ενώ ο θερμοστάτης είναι σταθερά ρυθμισμένος στους 50°C, χθες ήταν στους 46°C, δεν ξέρω γιατί.

Διάβαζα ότι μειώσανε τη θερμοκρασία μήπως και βελτιωθεί η συμπεριφορά του τραπεζιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...