Προς το περιεχόμενο

Dell U2312HM


phanispal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βασικα εγω δε καταλαβαινω καν τη διαφορα(τουλαχιστον κοιταζοντας τη πανω μερια και τη κατω αριστερα) αμα την αφθσω υπαρχει περιπτωση να εξελιχθει? και αν γινει αυτο μετα απο κανα χρονο με καλυπτει κανονικα η εγγυηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι δυνατον να πουλανε καινουργιο προιον και να δινουν επισκευασμενο μεταχειρισμενο;

 

Το αποδεκτό κατά τη γνώμη μου θα ήταν:

 

Από τη στιγμή που το οποιοδήποτε πρόβλημα το οποίο δικαιολογεί - σύμφωνα με την πολιτική τής εταιρείας - αντικατάσταση, παρουσιαστεί από την πρώτη στιγμή που τίθεται σε λειτουργία η οθόνη, να αντικαθίσταται με καινούργια. Αν παρουσιαστεί έστω και μετά από λίγες μέρες χρήσης, να δικαιολογείται η αντικατάσταση με refurbished. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές τις μέρες λέω να κάνω και εγώ αγορά της συγκεκριμένης οθόνης!Ωστόσο είμαι σε μεγάλο δίλλημα.Αξίζουν τα παραπάνω χρήματα για την 24άρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οποτε αφου δε το καταλαβαινω δεν ασχολουμε παιρετερω... 2 ερωτησουλες... αν τη μετακινω αναμενει υπαρχει προβλημα? και 2ον dynamic contracst  το εχετε ον η οφφ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μεγαλυτερο ζορι στη καρτα γραφικωνε.

Δεν παίζω παιχνίδια έτσι κι αλλιώς ποτέ,και η κάρτα δεν είναι τόσο καλή.Intel 4000 mac mini έχω!Οπότε μόνο θέμα ανάλυσης ειναι έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν παίζω παιχνίδια έτσι κι αλλιώς ποτέ,και η κάρτα δεν είναι τόσο καλή.Intel 4000 mac mini έχω!Οπότε μόνο θέμα ανάλυσης ειναι έτσι?

ναι, μεγαλύτερη επιφάνεια εργασίας...

 

ναι οποτε αφου δε το καταλαβαινω δεν ασχολουμε παιρετερω... 2 ερωτησουλες... αν τη μετακινω αναμενει υπαρχει προβλημα? και 2ον dynamic contracst  το εχετε ον η οφφ?

γιατί να την μετακινείς ανοιχτή?

 

δεν νομίζω ότι θα δεις διαφορά, δεν δουλεύει παντού κι όχι πάντα σωστά, μόνο σε συγκεκριμένες περιπτώση όπως πχ ταινίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, μεγαλύτερη επιφάνεια εργασίας...

 

 

γιατί να την μετακινείς ανοιχτή?

 

δεν νομίζω ότι θα δεις διαφορά, δεν δουλεύει παντού κι όχι πάντα σωστά, μόνο σε συγκεκριμένες περιπτώση όπως πχ ταινίες...

 

γιατι καποιες φορες καθομαι στο καναπε και για να δω μια ταινια πρεπει να τη γυρισω και δε φτανει οσο γυρναει μονη της και τη γυρναω απο τη βαση... ταινιες και battlefield που παιζω το καταλαβαινω οτι αλλαζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί μπορεί να πέσεις σε χειρότερη μετά...

δηλαδη εγω που ειδα αυτο με το bleeding και ακουγοντας οτι μπορει να υπαρχει και χειροτερο απο αυτο να μην τη αγορασω την οθονη αν ειναι να μου βγει ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

όποια και να πάρεις μπορείς να σου βγει έτσι, είτε Dell είτε LG κτλπ...

 

για να είναι σίγουρο ότι θα το γλυτώσεις κι ότι θα είναι άψογη θα πρέπει να πέσει αρκετό χρήμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...