Προς το περιεχόμενο

Dell U2312HM


phanispal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Msystems είναι απ' τα καλύτερα μαγαζιά που έχουμε, και κάνει ό,τι καλύτερο μπορεί για τον πελάτη.

 

Ρώτα τους (αύριο, τώρα είναι κλειστά πλέον) και αν σου πουν ότι δε γίνεται, όντως δε θα γίνεται και δε θα το λένε απλά επειδή βαριούνται να ασχοληθούν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έπειτα από καμια δεκαριά τηλέφωνα τελικά δέχτηκαν την αντικατάσταση η επιστροφή χρημάτων όπου θα επιλέξω μιας και ανέβασαν την τιμή και θα την πάρω από αλλου. Ευχαριστώ φιλε Φάνη για τις απαντήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Δέκα τηλέφωνα" και "μπράβο" δεν είμαι σίγουρος αν συμβαδίζουν. Έχω κάνει και εγώ 2-3 παραγγελίες από το Msystems και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Αλλά αν έπρεπε να κάνω πάνω από 2 τηλεφωνήματα για να δικαιωθώ, πολύ αμφιβάλλω αν θα τους ξαναπροτιμούσα. Πόσο μάλλον δέκα... Και πάλι όμως σαν κατάστημα είναι σίγουρα πάνω από το μέσο όρο.

 

Σχετικά με τα παραπάνω, δεν ξέρω αν αυτή τη ιστορία είναι αληθινή ή τζάμπα διαφήμιση, πάντως εγώ κάπως έτσι φαντάζομαι την υποστήριξη πελατών και αυτή ακριβώς τη γραμμή προσπαθούσα να ακολουθήσω μια φορά κι ένα καιρό που είχα ανοίξει ένα μικρό eshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι να αγορασω την U2312HM . Και εκει που περιμενα μηπως πεσει λιγο ακομη η τιμη της να την αγορασω , οι τιμες των dell εκαναν φτερα . Ξερει κανεις γιατι ανεβηκαν ????? Υπαρχει καποια εξηγηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις πολλά μαγαζιά να δίνουν χρήματα πίσω;

 

Αν τους πιέσεις και ακολουθείς τη γραμμή του νόμου, όλα γίνονται.

Ξέρω περίπτωση που ακόμα και το e-shop έδωσε πίσω χρήματα για laptop αξίας 1500€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι να αγορασω την U2312HM . Και εκει που περιμενα μηπως πεσει λιγο ακομη η τιμη της να την αγορασω , οι τιμες των dell εκαναν φτερα . Ξερει κανεις γιατι ανεβηκαν ????? Υπαρχει καποια εξηγηση?

 

Το παρατήρησα και εγώ σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά οφείλω μια απάντηση γιατί με το σύντομο μήνυμα μου ωραιοποίησα τα πράγματα και ίσως έδωσα την εντύπωση ότι έχουμε ελληνικά μαγαζιά επιπέδου amazon, δεν είναι, όσο καλοπροαίρετοι και να είμαστε.

 

Η Msystems ΔΕΝ δίνει πίσω χρήματα η αντικαθιστά ένα προϊόν εφόσον ανοιχτεί η συσκευασία. Με παρέπεμψαν στην Dell, από την Dell μου ζήτησαν να στείλω ένα email με το πρόβλημα της οθόνης και σε λιγότερο από μια ώρα είχα θετική απάντηση για αντικατάσταση αλλά, εδώ είναι και το "τρίκ" Αν ερχόταν η σφραγισμένη οθόνη στο σπίτι μου θα είχε τα δικά μου στοιχεία και δεν την δεχόντουσαν από το κατάστημα.

Ο υπεύθυνος του καταστήματος μου πρότεινε να ζητήσω να κοπεί πιστωτικό στο κατάστημα και εν τέλη δέχτηκαν.

Τώρα περιμένω έγκριση από αμερική που θα πάρει περίπου μια βδομάδα και φυσικά θα πρέπει να αγοράσω την 24" ανεξαρτήτως καταστήματος με τις νέες τιμές.

Συγγνώμη για το μεγάλο post.



Ενδιαφερομαι να αγορασω την U2312HM . Και εκει που περιμενα μηπως πεσει λιγο ακομη η τιμη της να την αγορασω , οι τιμες των dell εκαναν φτερα . Ξερει κανεις γιατι ανεβηκαν ????? Υπαρχει καποια εξηγηση?

Οι τιμές μου είπαν ότι άλλαξαν μετά απο εντολή της Dell

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι καταλαβαινω υπαρχει ενα γενικοτερο προβλημα στα πανελ IPS, και η δικια μου οθονη εχει ενα ελαφρυ αποχρωματισμο στην κατω αριστερη μερια. Δεν με ενοχλει καθολου γιατι δεν εχω καποια εφαρμογη που να γεμιζει ολη την οθονη με μαυρο.

Μηπως θα επρεπε να κανουν κατι για να το εξαλειψουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...