Προς το περιεχόμενο

Ultra-Mini 1080P Full HD Media Player $29.99


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα αυτό για ένα φίλο http://www.ebay.co.uk/itm/290610889563?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%3A80%2Fsch%2Fi.html%3F_from%3DR40%26_trksid%3Dm570.l2736%26_nkw%3D290610889563%26_fvi%3D1&_rdc=1#ht_3759wt_1185

Έπαιζε αρκετό καιρό αλλά είχε κάτι προβληματάκια.

Πήγα να κάνω αναβάθμιση στο firmware αλλά μαύρισε η οθόνη και δεν περίμενα όπως λένε οι οδηγίες και το έβγαλα από το ρεύμα.

Τώρα ανάβει το on αλλά εικόνα δεν έχω.

Υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω στη ζωή ή πάει για ανακύκλωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Πήρα το μπλε από Tomtop, αλλά ενώ παίζει κανονικά usb φλασάκια, τους αυτοτροφοδοτούμενους usb HDD 2,5 ιντσών (WD) δεν τους ανάβει καν. Έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο, ή έπεσα σε ελλατωματικό κομμάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως έχεις πρόβλημα με το καλώδιο usb φίλε μου?? εμένα μια χαρά τους παίζει τούς 2.5

 

 

απ το καλωδιο ειναι καλα λεει ο απο πανω το ιδιο προβλημα ειχα δε φταιει ο media

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα. Ξαναδοκίμασα πάλι και με άλλο καλώδιο. Δεν ανάβουν. Μετά τους φέρνω και τους ξαναδοκιμάζω στο PC μην τους έχει κάνει ζημιά. Αυτή τη στιγμή έχω 2 WD My Passport usb 3.0, που δουλεύουν κανονικά όπου αλλού τους χρησιμοποιώ(PC, διαφορετικό Media Player).

Του έχω στείλει μήνυμα. Μάλλον δε θα γλιτώσω τα λεφτά της επιστροφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε και άλλα καλώδια να είσαι σίγουρος. Έιχα το ίδιο πρόβλημα και δούλεψε με το 4 καλώδιο που δοκίμασα. ΔΕΝ ειναι όλα τα καλώδια ίδια δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ που έχω πραγγείλει το ίδιο με το μπλε, αλλά ασημένιο από helipad000 λέτε να έχω κάνει λαλακία; :fear:

 

Edit: Μόλις το πήρα από τα Ελτά έσκασε συστημένο. (και από e-bay φαινόταν αποστολή στις 29/3, καθόλου άσχημα!!!)

Μάλιστα ο υπερτίμιος (?) Κινέζος έβαλε και ανταπτοράκι μέσα για Ευρωπαϊκή πρίζα... Μετά τη δουλειά θα δείξει η νεκροψία πόσο καλά τα παίζει τα αρχεία...

 

 

Edit2: Λοιπόν, για την ιστορία, έπαιξε τα πάντα είτε ήταν 1080 είτε 720 με όλα τα μεγάθη subs, διάβασε usb στικάκι 32γίγα καθώς και εξωτερικό(με τροφοδοσία από ρεύμα κι όχι από usb όμως) 2 τέρρα!!!

Πολύ ικανοποιημένος με τον κινεζούλη, ελπίζω να συνεχίσει έτσι!!!

Επεξ/σία από nodas_21greek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρηγγειλα και εγω απο ebay απο tomtop το μπλε για φιλο. Αν ειναι ολα καλα, βλεπω να παιρνουν ολοι οι γνωστοι και φιλοι... Καλη Ανασταση παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω πραγγείλει το ίδιο με το μπλε, αλλά ασημένιο από helipad000 λέτε να έχω κάνει λαλακία; :fear:

 

Edit: Μόλις το πήρα από τα Ελτά έσκασε συστημένο. (και από e-bay φαινόταν αποστολή στις 29/3, καθόλου άσχημα!!!)

Μάλιστα ο υπερτίμιος (?) Κινέζος έβαλε και ανταπτοράκι μέσα για Ευρωπαϊκή πρίζα... Μετά τη δουλειά θα δείξει η νεκροψία πόσο καλά τα παίζει τα αρχεία...

 

 

Edit2: Λοιπόν, για την ιστορία, έπαιξε τα πάντα είτε ήταν 1080 είτε 720 με όλα τα μεγάθη subs, διάβασε usb στικάκι 32γίγα καθώς και εξωτερικό(με τροφοδοσία από ρεύμα κι όχι από usb όμως) 2 τέρρα!!!

Πολύ ικανοποιημένος με τον κινεζούλη, ελπίζω να συνεχίσει έτσι!!!

Μπορείς να δεις τί έκδοση λογισμικού έχει ο δικός σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρα παιδες αξιζει να το παρω και εγω?μιας και ειναι τοσο φθηνο 29$ δλδ γυρω στα 25Ε.

αν θελω μπορω να συνδεσω πανω του μεσω usb 3.5" εξωτερικο σκληρο 320Gb ή δεχετε μονο φλασακι μεχρι 16Gb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρα παιδες αξιζει να το παρω και εγω?μιας και ειναι τοσο φθηνο 29$ δλδ γυρω στα 25Ε.

αν θελω μπορω να συνδεσω πανω του μεσω usb 3.5" εξωτερικο σκληρο 320Gb ή δεχετε μονο φλασακι μεχρι 16Gb?

Εγω πιστευω πως αξιζει γιατι το βλεπω δυσκολο να βρεις σε αυτην την τιμη media player

τοσο φθηνο και να παιζει οτι τυπου αρχειο θες.

Στα 29$ που το βρηκες απο tomtop?

Αν δεν κανω λαθος ακομα 33,99$ εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω πως αξιζει γιατι το βλεπω δυσκολο να βρεις σε αυτην την τιμη media player

τοσο φθηνο και να παιζει οτι τυπου αρχειο θες.

Στα 29$ που το βρηκες απο tomtop?

Αν δεν κανω λαθος ακομα 33,99$ εχει.

απο dealextreme το βρηκα, το λινκ το εχει το πρωτο ποστ απτο συγκεκριμενο τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...