Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, costas_ είπε

Αλλο μοντέλο η Royal και άλλο η Monarch. 

Εϊναι ολόιδιες στα : Ερμάριο, κάτω κάδος, καυστήρες, λαμαρίνες (ράφια)  

Διαφέρουν : Καπάκι κάδου, σχάρες

Επειδή οι σχάρες της Royal είναι αυτές που δίνονται με την GEM, νομίζω ότι αξιζει (η διαφορά τιμής) η MONARCH για τις σχάρες της και το καπάκι της

Επίσης : Την Monarch 340 (με το μάτι) την δίνει αποκλειστικά ο Κωτσόβολος στην αγορά!!

ναι αυτο είδα οτι την έχει μονο ο κωτσο και λεω ισχυει;οντως υπαρχει το μοντελο η απλα το ονομασε λαθος;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2133

  • ilpapacha

    1963

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

10 λεπτά πριν, ritualistic είπε

βαλε τα λινκς εδω να τα δουμε

https://www.kotsovolos.gr/kipos-ergaleia-spiti/psistaries-barbeque/psistaries-ugraeriou/185749-broil-king-monarch-340-834-263

εμενα γιατι μου μοιαζει ιδια με την royal?

https://www.skroutz.gr/s/14442544/Broil-King-Royal-340-Black-824-263.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι άλλο. Σε περίπτωση που βγάλει η campi ggaz προσφορές όπως περισυ, τι κάνουμε. Απ ότι θυμάμαι είχε 50%. 

Αυτοί που τις πήραν περισυ ας μας πούνε 2 λόγια.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, @pnea1973 είπε

Να ρωτήσω κάτι άλλο. Σε περίπτωση που βγάλει η campi ggaz προσφορές όπως περισυ, τι κάνουμε. Απ ότι θυμάμαι είχε 50%. 

Αυτοί που τις πήραν περισυ ας μας πούνε 2 λόγια.. 

τι να σου πουμε ? απο την camping gas μπες στο σιτε της εχει eshop

1 χρόνο πάντως την εχω ξεσκίσει κ είμαι απολυτά ευχαριστημένος με βάση το τι πλήρωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sndev είπε

τι να σου πουμε ? απο την camping gas μπες στο σιτε της εχει eshop

1 χρόνο πάντως την εχω ξεσκίσει κ είμαι απολυτά ευχαριστημένος με βάση το τι πλήρωσα

Τι μπουκάλα χρησιμοποιείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Billpireas είπε

Τι μπουκάλα χρησιμοποιείς; 

το ειδα το ποστ σου. ασε με εμενα ειμαι παραξενος γιαυτο δεν απαντησα ,εσυ παρε τη κλασικη της πετρογκαζ που παιρνει ολος ο κοσμος να σε στα προτυπα της 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/421368-ψησταρια-υγραεριου/?do=findComment&comment=58250151

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, sndev είπε

τι να σου πουμε ? απο την camping gas μπες στο σιτε της εχει eshop

1 χρόνο πάντως την εχω ξεσκίσει κ είμαι απολυτά ευχαριστημένος με βάση το τι πλήρωσα

Μωρέ μπήκα, και περιμένω φέτος. Ποια έχεις? 

Απο θέμα ομοιομορφία στην επιφάνεια είσαι ευχαριστημένος? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, sndev είπε

το ειδα το ποστ σου. ασε με εμενα ειμαι παραξενος γιαυτο δεν απαντησα ,εσυ παρε τη κλασικη της πετρογκαζ που παιρνει ολος ο κοσμος να σε στα προτυπα της 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/421368-ψησταρια-υγραεριου/?do=findComment&comment=58250151

Επειδή μου έβαλαν την coral gas που απασφαλιζει γρηγορα αλλά παρατήρησα ότι ο ρυθμιστής ο δικός του είναι 30mbar ενώ αυτός που μου έβαλαν είναι 22mbar και δεν ανεβάζει πάνω από 260 βαθμούς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, @pnea1973 είπε

Μωρέ μπήκα, και περιμένω φέτος. Ποια έχεις? 

Απο θέμα ομοιομορφία στην επιφάνεια είσαι ευχαριστημένος? 

ναι κομπλε ειμαι κ μετρημένα πιανει σχεδον ιδια θερμοκρασία παντού 3 series plus αν τη βρεις μισή τιμη όπως περσυ η εστω καπου 300 τη πήρες με κλειστά μάτια , Στα 419 οχι πας 550 κ παίρνεις τη weber spirit

1 ώρα πριν, Billpireas είπε

Επειδή μου έβαλαν την coral gas που απασφαλιζει γρηγορα αλλά παρατήρησα ότι ο ρυθμιστής ο δικός του είναι 30mbar ενώ αυτός που μου έβαλαν είναι 22mbar και δεν ανεβάζει πάνω από 260 βαθμούς 

κομπλε εισαι κ με την petrogaz τόσο θα πιάνεις περιπου. ο ρυθμιστής της coral einai 29 mbar btw.

για να πιασεις παραπάνω με το μαμισιο ξεβιδώνεις το μαυρο κούμπωμα κ το πειράζεις αλλα ναι μεν θα σου ανεβάσει θερμοκρασια  (το χω φτασει καλοκαιρι 300+ )αλλα θα ζεματάει πολύ το χερούλι της

κ με 230 -250 βαθμους κανεις εξαιρετικα αποτελέσματα με αυτη τη ψησταρια μην ασχολησε με το αεριο κατσε να χαρεις τα ψησιματα σου κ μην ανοιγοκλείνεις το καπάκι εκεί είναι το ελατωμα της

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, sndev είπε

ναι κομπλε ειμαι κ μετρημένα πιανει σχεδον ιδια θερμοκρασία παντού 3 series plus αν τη βρεις μισή τιμη όπως περσυ η εστω καπου 300 τη πήρες με κλειστά μάτια , Στα 419 οχι πας 550 κ παίρνεις τη weber spirit

κομπλε εισαι κ με την petrogaz τόσο θα πιάνεις περιπου. ο ρυθμιστής της coral einai 29 mbar btw.

για να πιασεις παραπάνω με το μαμισιο ξεβιδώνεις το μαυρο κούμπωμα κ το πειράζεις αλλα ναι μεν θα σου ανεβάσει θερμοκρασια  (το χω φτασει καλοκαιρι 300+ )αλλα θα ζεματάει πολύ το χερούλι της

κ με 230 -250 βαθμους κανεις εξαιρετικα αποτελέσματα με αυτη τη ψησταρια μην ασχολησε με το αεριο κατσε να χαρεις τα ψησιματα σου κ μην ανοιγοκλείνεις το καπάκι εκεί είναι το ελατωμα της

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες θα δοκιμάσω και κανονική μπουκάλα προπανιου και ανάλογα θα δω και θα ενημερώσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...