Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα...Μια ερωτηση....Εχω το εξης προβλημα με τον Chrome εδω και 1 εβδομαδα...Οταν πλεον κανω εξοδο απο τον chrome,χανονται οι ρυθμισεις που εχω κανει για να ανοιγουν συγκεκριμενες σελιδες κατα την εκκινηση και μπορει να μου κρατησει στην μνημη μονο τις επιλογες:συνεχεια απο εκει που σταματησα η ανοιξτε την σελιδα νεας καρτελας κατα την εκκινηση και επισης χανεται και η επεκταση moviesearcher που εχω περασει για ταινιες και σειρες...καμια λυση?Εχω δοκιμασει επανεκινηση του chrome οπως και απεγκατασταση και εγκατασταση μετα,αλλα τιποτα...Επισης δεν βοηθησε ουτε η δημιουργια νεου προφιλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, σε όλους.

Η μεγέθυνση του Chrome δέν λειτουργεί σωστά σε ορισμένες σελίδες.

Ας πούμε εάν η σελίδα http://cirrus.meteo.noa.gr/forecast/ μεγεθυνθεί πάνω απο 125% υπάρχει αλλοίωση της σελίδας (στο πάνω μέρος)

Παρόμοια αλλοίωση συμβαίνει και στο hotmail.com και σε άλλες.

Ξέρει κάποιος άν διορθώνεται με κάποιον τρόπο ;;

 

Σε κανέναν άλλον φιλομετρητή δέν έχω συναντήσει αυτό το κουλό πρόβλημα και με εντυπωσιάζει που η Google κάθε λίγο και λιγάκι τον αναβαθμίζει και αυτό το τόσο κουλό πρόβλημα, δέν το έχει αντιληφθεί.

εμενα μου τα βγαζει ολα κανονικα αν αυτο βοηθαει να λυσεις το προβλημα

 

Eχει χαθει η επιλογη : αποτελεσματα απο Ελλαδα οταν ψαχνω κατι.Που βρισκεται ?

Ισως να εννοεις στην αναζητηση google

πηγαινεις ο ιστος και επιλεγεις σελιδες απο ελλαδα

ή τσεκαρε να πας στα εργαλεια αναζητησης και στην τελευταια επιλογη να ειναι αθήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά...έχω 2-3 ημέρες πρόβλημα με το chrome.Το ανοίγω και δεν ανοίγει καμία σελίδα, γράφει φόρτωση επάνω αλλά δεν κάνει τίποτε άλλο.Το έκανα απεγκατάσταση και όταν το ξαναβάζω την πρώτη φορά μπαίνει παντού...αφού το κλείσω (το chrome) μου βγάζει πάλι το ίδιο πρόβλημα....Ξέρει κανένας την λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολλές οι ερωτήσεις και να δούμε ποιος θα μας τις απαντήσει...

 

ΥΓ. Αν ξέρει κανείς πάντως το λόγο που έπιασε να crashάρει το sockwave συνέχεια, και χωρίς να του έχω κάνει τίποτα (extensions, κάποια αλλαγή στις ρυθμίσεις), ας μας το πει...

Επεξ/σία από SOTHRHS9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι και εγώ: Το http://www.skai.gr/ φαίνεται ακνονικά σε εσάς; Σε εμένα φαίνονται σχεδόν μόνο τα λινκς και το κείμενο σε περίεργη θέση (με chromium 25).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εγω παλι δεν μπορω να εγκαταστησω επεκταση...πχ διαλεγω μια , παταω εγκατασταση, οκ, και μετα μενει στο "γινετε ελεγχος" ....και τιποτα, μενει εκει για παντα! κανω κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι δεν μπορω να εγκαταστησω επεκταση...πχ διαλεγω μια , παταω εγκατασταση, οκ, και μετα μενει στο "γινετε ελεγχος" ....και τιποτα, μενει εκει για παντα! κανω κατι λαθος?

αυτο το επαθα και εγω. και μετα απο δυο μερες χωρις να κανω τιποτα ηταν ολα ενταξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...