Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το crash bandicoot γιατί δεν είχε trailer εκτός από αυτό με τα skylanders?? Shame..

 

Κρίμα που δεν έχει και Crash Bash και CTR το πακέτο.. αλλά και με τα 3 παιχνίδια μόνο είμαι ικανοποιμένος.

 

Επίσης, το develop ποιος θα το αναλάβει? Η ND να φανταστώ?

 

Edit: το κακό είναι οτι θα συμμετάσχει και η Αctivision στο όλο θέμα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, η καλύτερη Ε3 που εχω δει ποτε απο την σονυ....τους πήρε τα σωβρακα, σορρυ κιόλας.

 

Έπιασε το νόημα η σονυ, μπράβο, πολλά συγχαρητήρια, επική παρουσίαση με επικά παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο και στην MS και στην Sony που δείξανε απανωτά games και τίποτα άλλο. Αν δεν ήταν το cowadooty που πήρε σχεδόν ένα τέταρτο από την conference θα ήταν σχεδόν perfect για εμενα. Το Horizon όσο περισσότερο βλέπω τόσο περισσότερο θέλω να το παίξω! Κατεβάζω το RES7 demo τώρα να δούμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως το ΝΕΟ αποτελει την απαντηση της Σονυ στο Scorpio, το οποιο ενδεχομενως να προηγηθηκε χρονικα ως προτζεκτ με αποτελεσμα να μην ειναι ετοιμοι να παρουσιασουν λεπτομερη τεχνικα χαρακτηριστικα. Η MS δινει τα ρεστα της με μια δυναμικη κινηση σαν αυτη, προκειμενου να ταραξει τα νερα της βιομηχανιας και να αλλαξει το μομεντουμ που ευνοει το Playstation.. Τωρα αν θα της βγει ειναι αλλη ιστορια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello Everyone...

 

I'm back...

 

Όλα καλά αλλα σαν το kojima hype δεν έχει. Τρομερή Ε3 απο την sony (και απο τη ms βασικα). Αν είχε και λίγο λιγότερο vr το mix θα ήταν άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα εμενα με αφησαν αδιαφορο kαι η ms κai η sony  πολλα φρου φρου και ουσια μηδεν αντε ισως λιγο η ms με το gear of wars 4 και το project scorpio ...Η sony βεβαια ειχε το moment του conference με τον Kojima αλλα περα απο αυτο δλδ τι ειδαμε ???Μπορω να πω οτι χαλαστηκα κιολλας (ειδικα με  Kratos σε 3rd person ) λιγο το days gone με ψιλοενθουσιασε.... Νομιζω οτι η ubisoft ηταν αλλο επιπεδο φετος στο κομματι αυτο ...Αληθεια η rockstar που βρισκεται?????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή είμαι δουλειά, και δεν αφήνει σε πολλές σελίδες να μπούμε, για streaming δε το συζητώ καν, δώστε κάτι για Crash που διάβασα. Τι παίχτηκε? Remaster?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το crash bandicoot γιατί δεν είχε trailer εκτός από αυτό με τα skylanders?? Shame..

 

Κρίμα που δεν έχει και Crash Bash και CTR το πακέτο.. αλλά και με τα 3 παιχνίδια μόνο είμαι ικανοποιμένος.

 

Επίσης, το develop ποιος θα το αναλάβει? Η ND να φανταστώ?

 

Edit: το κακό είναι οτι θα συμμετάσχει και η Αctivision στο όλο θέμα..

Για να μην έδειξε κάτι μάλλον θα βγει μέσα 2017, κρίμα.

Κάτι ακούστηκε ότι έκαναν συμφωνία και τον έχουν παραχωρίσει στη Sony για να κάνει το remaster, άλλοι λέγανε πριν την Ε3 ότι η Activision είχε ξεκινήσει από το 2013 να το δουλεύει. Θα δείξει.

Πόσο κακό να του κάνει, remaster είναι.

 

Ελπίζω να μην κάνει τα γνωστά της η Activision και τα βγάλουν ξεχωριστά το καθένα και όχι συλλογή. Περισσότερα λογικά θα μάθουμε στο Playstaion Experience το Δεκέμβρη.

 

Επίσης Δεκέμβρη βγαίνει κανούργιο South Park και το παλιό remastered!

 

Τίποτα δυστυχώς για The Last of Us 2

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...