Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σκέφτομαι να πάρω το the crew wild run edition. Αξίζει? Ειχα νοικιάσει το κανονικό για 1 μερα τότε που βγήκε. Μου άρεσε γιατί μου θύμισε λίγο το Forza horizon, αλλά όχι στα γραφικά του. Τώρα λένε ότι έχουν φτιάξει λίγο τα γραφικά με ένα update που έγινε πέρυσι. Αξίζει η αγορά του? Είναι κ always online λέτε να κλείσουν τους server τους και να μην μπορώ να παίξω? :P

 

Αν δεν έχεις την δυνατότητα να παίξεις Horizon 2, που είναι το καλύτερο στο είδος του by far, the crew-driveclub-need for speed κινούνται όλα στο ίδιος μήκος κύματος, είναι παιχνίδια του 6-7. Οπότε αν θες σώνει και καλά arcade racing game, δες και τα 3 και διάλεξε. To wild run έχει λίγο καλύτερα reviews απ τα άλλα δύο, από κει και πέρα η απόφαση είναι δική σου. Καλοπαίχνιδο όποιο κι αν πάρεις  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το horizon 2 δεν μπορώ να το παίξω γιατί δεν έχω Xbox (ακόμα). Τελικά πείρα το the crew wild run edition. Είναι στο είδος που μου αρέσει arcade style. Το μόνο που με χαλάει είναι ότι θέλει ίντερνετ συνέχεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχεις την δυνατότητα να παίξεις Horizon 2, που είναι το καλύτερο στο είδος του by far, 

 

 

Για πιο λόγο προτείνεις ένα xbox παιχνίδι, στο topic του ps4; Ο άνθρωπος στο κάτω κάτω ρώτησε κάτι πολύ συγκεκριμένο, για το crew. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει γιατι ειχα καιρο να μπω στο thread, στις προσφορες για το ps plus εχει δωρεαν το 2Κ16...

 

Ναι είναι δωρεάν με τα ps plus παιχνίδια αυτού του μήνα μαζί με το Gone Home για το ps4. Απαραίτητη προυπόθεση βέβαια είναι να είσαι συνδρομητής ps plus καθώς μετά την λήξη της συνδρομής δεν θα μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο κατι μηνες σε αχρηστια ειπα να βαλω να δω το Mirrors Edge Catalyst .....αλλα το ρημαδι κανει θορυβο με τα fans στο τερμα Και πετουσε error ; disk unreadable σε οριζοντια θεση , ενω ορθιο με μερικα reset το διαβασε. Να ψαχνομαι για παστα και για ελλατωματικο drive ? Παναθεμα και να εχω παιξει 10 δισκακια τον τελευταιο χρονο ολα καινουργια και αγρατζουνιστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο κατι μηνες σε αχρηστια ειπα να βαλω να δω το Mirrors Edge Catalyst .....αλλα το ρημαδι κανει θορυβο με τα fans στο τερμα Και πετουσε error ; disk unreadable σε οριζοντια θεση , ενω ορθιο με μερικα reset το διαβασε. Να ψαχνομαι για παστα και για ελλατωματικο drive ? Παναθεμα και να εχω παιξει 10 δισκακια τον τελευταιο χρονο ολα καινουργια και αγρατζουνιστα.

ανοιξε την κονσόλα και καθάρισε τους φακούς απ το drive με μπατονετα και καθαρό οινόπνευμα.Οχι κυκλικές κινήσεις και μην περιστρέφεις την μπατονετα με τα δάχτυλα.Οριζοντια και κάθετα απαλα περασματα.Μην φυσας με το στομα.Μιας και θα την έχεις ανοίξει μπες και ενδότερα για πάστα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο κατι μηνες σε αχρηστια ειπα να βαλω να δω το Mirrors Edge Catalyst .....αλλα το ρημαδι κανει θορυβο με τα fans στο τερμα Και πετουσε error ; disk unreadable σε οριζοντια θεση , ενω ορθιο με μερικα reset το διαβασε. Να ψαχνομαι για παστα και για ελλατωματικο drive ? Παναθεμα και να εχω παιξει 10 δισκακια τον τελευταιο χρονο ολα καινουργια και αγρατζουνιστα.

Αν εχει υπολοιπο εγγυησης γιατι  δεν την στελνεις πισω και καθεσε και παιδευεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα αν όλα πάνε καλά θα αλλάξω ps4 σε c chassis. Θέλω παράλληλα να αναβαθμίσω το σκληρό σε 1tb με έναν 2,5ρι που έχω και κάθεται. Ποιά είναι η λογική διαδικασία για να περάσω όλα τα πράγματα απο το παλιό μου ps4 στον 1tb και μετά τον 1tb στο καινούριο ps4; Προφανώς η αλλαγή σκληρού δεν χαλάει κάτι στην εγγύηση ε;

 

edit: nvm. googled

Απλά πράγματα ευτυχώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει υπολοιπο εγγυησης γιατι  δεν την στελνεις πισω και καθεσε και παιδευεσαι?

Αμα ειχα ακομα εγγυηση λες να μην το εκανα ? 1 χρονο εγγυηση του κωλου δινουν .Ξερεις ποσοι εχουν προβληματα με το drive που κολλαει .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πάλι με την εγγύηση. -_-

 

Δίνουν 2 χρόνια, είναι νόμος από την Ευρωπαϊκή Ένωση.

Το σύνηθες πλέον (δυστυχώς) είναι 1 χρόνος από το κατασκευαστή + 1 χρόνος από το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα δυστυχως πρεπει να τους κυνηγησεις για να σου δωσουν το 1+1 χρονο που λες να τους πας εφημεριδα κυβερνησεις με το αρθρο που το αναφερει εν ολιγης οπως ηδη ειπα πρεπει να το ψαξεις/κυνηγησεις για να σου δωσουν την 1+1 χρονο εγγυηση ενω στον 1 χρονο εγγυηση σου ζητανε μονο αποδειξη αγορας και τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σίγουρος ότι έχει απαντηθεί αλλά πως καταλάβενω ότι το ps4 κάνει εγκατάσταση ένα παιχνίδι? Έβαλα μέσα το Assassins creed Unity και αρχίσα να παίζω κανονικά χωρίς να εμφανιστεί κάποια διαδικασία εγκατάστασης. Στον data management δείχνει το παιχνίδι κανονικά να καταλαμβάνει 39gb χωρίς update. Επίσης μια ακόμα απορία μου σχετικά με την θερμοκρασία, είναι φυσιολογικό να ζεσταίνεται αρκετά η κονσόλα τον ανεμιστήρα τον άκουσα μόνο για λίγο κάποιες φορές όταν έπαιξα για πρώτη φορά την εισαγωγή του Unity. Βέβαια μπορεί να είναι φυσιολογικά δοθέντος ότι είναι καλοκαίρι και έχει υψηλες θερμοκρασίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...