Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα τον κανει φορματ η κονσολα συμφωνα με το λειτουργικο της.

εσυ απλα κουμπωνεις δισκο και βαζεις σε usb fat32 το firmware

με τους εξης φακελους PS4/UPDATE/PS4UPDAT.PUP

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

image?_version=00_09_000&platform=chihir

 

9 euro και τα δυο battlefield sto PSN, τρέχτε!!!

 

https://store.playstation.com/#!/en-gr/games/battlefield-bundle/cid=EP0006-NPEJ00420_00-BATTLEFIELDBUNDL

Τhanks..

Έχουν καθόλου single player campaign είναι είναι κυρίως multi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω σε περίπτωση αγοράς μεταχ. Ps4, ο αγοραστής παντρεύεται και το account του προηγούμενου χρήστη?

 

Φαντασου οτι εχεις pc με steam account, και πουλας το pc. Ακριβως το ιδιο είναι.Απλα δεν ξερω ποια διαδικασια ακολουθειται για να αφαιρεθει ο λογαριασμος απο την κονσολα!Τον κανεις απλα delete ή θέλει επαναφορά το συστημα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου οτι εχεις pc με steam account, και πουλας το pc. Ακριβως το ιδιο είναι.Απλα δεν ξερω ποια διαδικασια ακολουθειται για να αφαιρεθει ο λογαριασμος απο την κονσολα!Τον κανεις απλα delete ή θέλει επαναφορά το συστημα;

Δεν έχω stream... :P

Η λογική λέει ότι το account μεταφέρετε. Απλά θέλω να είμαι σίγουρος ότι ισχύει το ίδιο και για το ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο προηγούμενος κάτοχος δεν τον αφαιρέσει απο την κονσόλα, μεταφέρεται.

Αν τον αφαιρέσει, (προφανώς) δε μεταφέρεται.

 

Εσύ θέλεις να μεταφερθεί ή όχι;

Αυτός θέλει να έχει τον λογαριασμό του στο μέλλον ή όχι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ο φίλος θέλει να βγάλει ένα psn account από την κονσόλα και να βάλει ένα δικό του.

Ή τουλάχιστον θα το κάνει αφού πάρει το ps4 (μεταχειρισμένο). :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι θα θέλει να κάνει. Εγώ θέλω να φτιάξω ένα καινούργιο λογαριασμό και να μην έχει η συσκευή μου καμία σχέση με τον προηγούμενο κάτοχο ή κάποιου ίδους περιορισμό. Σας ευχαριστώ για την βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριζει κανεις εαν το beyond two souls heavy rain colection για ps4 εχει ελληνικους υποτιτλους? γιατι ξερω σιγουρα για το beyond σε ps3 ειχε

 

Ναι αλλά πρέπει να είναι αγορασμένο από Ελλάδα το game.. αν το πάρεις απ' έξω δηλαδή το πιθανότερο να μην έχει.

 

edit: Μόνο το Beyond Two Souls έχει ελληνικούς υπότιτλους στο ps4..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάρω το the crew wild run edition. Αξίζει? Ειχα νοικιάσει το κανονικό για 1 μερα τότε που βγήκε. Μου άρεσε γιατί μου θύμισε λίγο το Forza horizon, αλλά όχι στα γραφικά του. Τώρα λένε ότι έχουν φτιάξει λίγο τα γραφικά με ένα update που έγινε πέρυσι. Αξίζει η αγορά του? Είναι κ always online λέτε να κλείσουν τους server τους και να μην μπορώ να παίξω? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...