Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασε το Driveclub. Μπορείς να το βρεις σε πολύ καλή τιμή, είτε από το store είτε μεταχειρισμένο, έχει εξαιρετικά γραφικά και είναι πιο arcade κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έπαιξα αρκετά το driveclub πρώτου πάρω τιμονιερα. Μου άρεσε αρκετά, αλλά δεν είναι simulation. Πήρα το pcars μαζί με τα περιφερειακά, αλλά δεν ασχολήθηκα ακόμη.

 

Θέλω να ρίξω χρόνο σε ένα μόνο παιχνίδι, οπότε θα ήθελα το πιο ρεαλιστικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τόσα λεφτά που έριξες για περιφερειακά και κονσόλα και game έπαιρνες ένα μτχ αμάξι και έκανες όσο πιο ρεαλιστικό gaming θες! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια προταση για fighting games?

Αν δεν κανω Λάθος το street fighter βρίσκεται σε προσφορά για αγορά απο το Ίντερνετ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει καποιο προβλημα το Ελληνικο sonyentertainmentnetwork γιατι δεν μπορω να μπω, και οχι μονο δεν μπορω αλλα οταν παω να κανω recover τον κωδικο μου, μου λεει οτι δεν υπαρχει το email. Στο αμερικανικο μπαινω κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κωτσόβολος έχει bundle με Ps4 Pro, Horizon και τρίμηνη συνδρομή στα 399.

Είναι το πρώτο τέτοιου είδους bundle που βλέπουμε σε Pro; Είχα δει πριν λίγες μέρες ένα άλλο με δεύτερο χειριστήριο, αλλά αυτό είναι αρκετά πιο value αν υπολογίσουμε τις τιμές του Horizon και της συνδρομής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κωτσόβολος έχει bundle με Ps4 Pro, Horizon και τρίμηνη συνδρομή στα 399.

 

Είναι το πρώτο τέτοιου είδους bundle που βλέπουμε σε Pro; Είχα δει πριν λίγες μέρες ένα άλλο με δεύτερο χειριστήριο, αλλά αυτό είναι αρκετά πιο value αν υπολογίσουμε τις τιμές του Horizon και της συνδρομής.

Ειναι bundle που τρεχει εδω και λιγο καιρο απο ολες σχεδον τις αλυσιδες ειτε με horizon,ειτε με 2ρο controller.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μου έχει έρθει κωδικός για 30% έκπτωση στο Mass Effect Andromeda από το PS Store.

Αν ενδιαφέρεται κανένας να μου στείλει PM, εγώ δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει καποιο προβλημα το Ελληνικο sonyentertainmentnetwork γιατι δεν μπορω να μπω, και οχι μονο δεν μπορω αλλα οταν παω να κανω recover τον κωδικο μου, μου λεει οτι δεν υπαρχει το email. Στο αμερικανικο μπαινω κανονικα.

δεν ξερω τι εχει γινει αλλα δεν αναγνωριζει καν το email μου. οταν παω να γραψω στο support της sony μου ζηταει και psn ονομα , το βαζω και λεει οτι δεν υπαρχει, τι μπορω να κανω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι bundle που τρεχει εδω και λιγο καιρο απο ολες σχεδον τις αλυσιδες ειτε με horizon,ειτε με 2ρο controller.

Μάλιστα, νόμιζα ότι ήταν κάτι νέο γι αυτό το έγραψα για να ενημερώσω.

 

Χαίρομαι που πέφτει η τιμή μιας και προγραμματίζω και αγορά 4k τηλεόρασης μες στο καλοκαίρι. Θα πήγαινε όμορφα κι ένα Pro νομίζω :P

 

Βέβαια νιώθω και μία ανασφάλεια ως προς το αν έχουμε ps5 μέσα στο 18 λόγω έλευσης του Scorpio, οπότε θα το σκεφτώ σοβαρά μόνο εφόσον πέσει κανένα 50αρικο ακόμα η τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα, νόμιζα ότι ήταν κάτι νέο γι αυτό το έγραψα για να ενημερώσω.

 

Χαίρομαι που πέφτει η τιμή μιας και προγραμματίζω και αγορά 4k τηλεόρασης μες στο καλοκαίρι. Θα πήγαινε όμορφα κι ένα Pro νομίζω :P

 

Βέβαια νιώθω και μία ανασφάλεια ως προς το αν έχουμε ps5 μέσα στο 18 λόγω έλευσης του Scorpio, οπότε θα το σκεφτώ σοβαρά μόνο εφόσον πέσει κανένα 50αρικο ακόμα η τιμή..

το εχουν παρακανει(μην πω καμια αλλη λεξη καλυτερα)οι ''αναλυτες'' με τις προβλεψεις τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχουν παρακανει(μην πω καμια αλλη λεξη καλυτερα)οι ''αναλυτες'' με τις προβλεψεις τους...

Έχεις δίκιο σε αυτό και δεν παίρνω κάποια πρόβλεψη στα σοβαρά.

 

Προσωπικά θεωρώ απίθανο να δούμε ps5 το 18. Από την άλλη όμως, για πόσο θα αφήσει η Σονυ την Microsoft να έχει την "δυνατότερη" κονσόλα?

 

Βέβαια με τέτοιο content που έχει αυτή τη στιγμή το Ps4, και με το ρυθμό που παίζω, μέχρι το 2020 δεν θα έχει νόημα να πάω στο Ps5 εάν βγει μέχρι τότε.

Πολλές εικασίες και αερολογίες όμως, οπότε θα σταματήσω αυτή την κουβέντα μέχρι να έχουμε βάσιμες πληροφορίες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 για πόσο θα αφήσει η Σονυ την Microsoft να έχει την "δυνατότερη" κονσόλα?

Αν συνεχιζουν να βγαινουν παιχνιδια με το τσουβαλι στο ps4 οπως τωρα,ας την αφησει οσο θελει.

Σε λιγο θα κανω ''παραπονα''στην sony επειδη το playstation βγαινει ακριβοτερα με τοσα καλα παιχνιδια..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...