Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακουγεται το ενα,ακουγεται το αλλο,ρε παιδια μαθετε επιτελους να φιλτραρετε αυτα που διαβαζετε δεξια και αριστερα.

Μετα δημιουργειτε στον εαυτο σας πλασματικες απαιτησεις και μολις δεν γινουν πραξη αρχιζει το κραξιμο.

Ελληνικα ειχαν,εχουν και θα εχουν κυριως τα γνωστα exclusive της Sony,δηλαδη last of us,god of war,uncharted(οπως και εχουν).Αυτα ειναι τα μονα σιγουρα γιατι πουλανε ακομα και στην Ελλαδα.Στα περισσοτερα αλλα παιχνιδια κανεις αλλος δεν προκειται να ασχοληθει να βαλει μεσα Ελληνικη γλωσσα,μιας και στην χωρα μας μονο συγκεκριμενα παιχνιδια πουλανε καθε μηνα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, ultrobyr είπε

Παιδες για προτεινετε ασυρματο headset με καλο ηχο/ξεκουραστα για το ps4.

Εχω ενα πιστωτικο απο public και εβγαλαν τα στα 90 ευρω,τα εχει χρησιμοποιησει κανεις?

Τα θελω για online gaming κυριως και για μουσικη στο κινητο με jack 3.5mm

 

απο ασυρματα δε ξερω, εγω πηρα φετο τα cloud2 και ειμαι πολυ ικανοποιημενος, τα προτεινω 1000% αν πας για καλωδιο, τα turtle beach ειναι καλα γενικοτερα αλλα περισσοτερο για fps εχε αυτο στο νου σου, για ταινιες και μουσικη δε κανουν, αλλα γενικοτερα ειναι αρκετα καλη η εταιρεια και πολλοι την προτιμουν

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Φίλε μου κάποιες μερες το αφήνω απο το πρωί μέχρι το βράδυ σε ρεστ μοντε για να κατεβάζει και δεν μου εχει κανει το παραμικρό τώρα στη περίπτωση σου δεν ξέρω τι παίζει περίεργο μου φαίνεται πάντως! 

Και έχω κάνει και το τελευταίο update! 

Mantho, κανε μου τη χάρη ρε φίλε, πες μου ακριβώς ποια είναι τα power save settings (rest mode και μη) που χρησιμοποιείς.

Για να καταλάβεις το πόσο random ειναι, και το δικό μου ΔΕΝ σβήνει σε rest mode οταν κάνω κατέβασμα αρχείων, πως νομίζεις οτι κατέβασα 200+GB ? :P 

Παρατήρησα οτι το κανει σε τυχαίες φάσεις που η κονσόλα δεν ειναι απασχολημένη (βλέπε: downloading) οπως π.χ οταν βαζω παιχνιδι σε suspend mode ή βάζω το μηχάνημα σε rest mode οταν ειμαι στο dashboard αλλα και πάλι, δεν το κάνει πάντα.

Αβυσος η ψυχή του Ps4 Pro, απο τα πiο τυχαία και μυστήρια προβλήματα που εχω πετύχει σε κονσόλα, πραγματικά, μου έρχεται να πάω να την αλλάξω και 2η φορά τώρα που προλαβαίνω (εντος 14 ημερων), βέβαια, στη περίπτωση που ειναι θεμα FW δεν μου εγγυάται κανείς πως και η 3η δεν θα κάνει το ίδιο, και δώστ'του ξανά-μανά backup/format/backup restore και κατέβασμα απο την αρχή...

Εχω βαρεθεί να διαβάζω ps community forums, reddit κτλπ , λύση δεν έχει δοθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο αξίζει το MAFIA3 στην παρούσα φάση;

Θέλω ένα open world και το καλοβλέπω (καθότι οι αναμνήσεις από το αρχικό ακόμη δεν έχουν ξεθωριάσει, τόσο συγκλονιστικό που ήταν) αλλά δεν ξέρω με τα reviews που έχω διαβάσει. Έχει βελτιωθεί η κατάσταση ή να αγοράσω το το gta για ένα ακόμη playthrough (έχει τερματιστεί προ χρόνων στο ps3);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ultrobyr είπε

Παιδες για προτεινετε ασυρματο headset με καλο ηχο/ξεκουραστα για το ps4.

Εχω ενα πιστωτικο απο public και εβγαλαν τα Turtle beach Ear Force Stealth 400 στα 90 ευρω,τα εχει χρησιμοποιησει κανεις?

Τα θελω για online gaming κυριως και για μουσικη στο κινητο με jack 3.5mm

 

Σταθερη αξια ειναι και τα sony gold wireless. Τα πηρα προσφατα και μου ειναι πολυ ανετα και ξεκουραστα. Για τα Turtle beach δεν ξερω πως ειναι...ριξε μια ματια και σε καποιο συγκριτικο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου πατάω στο μεγάλο κουτακι που λέει κατεβασμένα αρχείων ενω να μην κλείνει η κονσόλα δεν κάνω κάτι αλλο και ανάβει πορτοκαλί τπ λεντ στην κονσόλα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chill είπε

Πόσο αξίζει το MAFIA3 στην παρούσα φάση;

Θέλω ένα open world και το καλοβλέπω (καθότι οι αναμνήσεις από το αρχικό ακόμη δεν έχουν ξεθωριάσει, τόσο συγκλονιστικό που ήταν) αλλά δεν ξέρω με τα reviews που έχω διαβάσει. Έχει βελτιωθεί η κατάσταση ή να αγοράσω το το gta για ένα ακόμη playthrough (έχει τερματιστεί προ χρόνων στο ps3);

Δεν ειναι ασχημο, εχει καλη ατμοσφαιρα κλπ αλλα θα το βαρεθεις γρηγορα, τα quest ειναι ολα το ιδιο και το ιδιο..Ο μονος λογος που ενω ειχα βαρεθει το τερματισα ηταν για να δω το τελος γιατι στα cinematics εχουν κανει πολυ καλη δουλεια.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bill1312 είπε

Θα παίξει καμία τίμια προσφορά ps4 τώρα που είναι "εκπτώσεις" ?

γνωριζει κανεις αν περυσι τετοιο καιρο ειχε βγει σε προσφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν δουλευουμε στην Sony για να ξερουμε αν θα παιξει καμια προσφορα και ποια ακριβως σε ps4 ελεος δηλαδη.

Τοσα bundle υπηρχαν τις γιορτες και εχει ξεκινησει αυτη την εβδομαδα η περιοδος εκπτωσεων του Γεναρη.

Αρα οτι βλεπετε στα site ισχυει.Μην γραφετε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια,γιατι απο ενα σημειο κατανταει και λιγο κουραστικο για μας τους υπολοιπους που συμμετεχουμε στο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ακουγεται το ενα,ακουγεται το αλλο,ρε παιδια μαθετε επιτελους να φιλτραρετε αυτα που διαβαζετε δεξια και αριστερα.

Μετα δημιουργειτε στον εαυτο σας πλασματικες απαιτησεις και μολις δεν γινουν πραξη αρχιζει το κραξιμο.

Ελληνικα ειχαν,εχουν και θα εχουν κυριως τα γνωστα exclusive της Sony,δηλαδη last of us,god of war,uncharted(οπως και εχουν).Αυτα ειναι τα μονα σιγουρα γιατι πουλανε ακομα και στην Ελλαδα.Στα περισσοτερα αλλα παιχνιδια κανεις αλλος δεν προκειται να ασχοληθει να βαλει μεσα Ελληνικη γλωσσα,μιας και στην χωρα μας μονο συγκεκριμενα παιχνιδια πουλανε καθε μηνα.

Σωστός, για όσους ενδιαφέρονται έχουν Ελληνικά και τα Gran Turismo Sport άλλα και το Beyond: Two Souls. Γενικότερα θα δούμε και άλλους τίτλους με Ελληνικά στο μέλλον άλλα κυρίως αποκλειστικά παιχνίδια του ps4...από εκει και πέρα ειδικά σε multiplatform πολύ δύσκολα θα δούμε Ελληνικά πέρα από κάτι ποδοσφαιράκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...