Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, Fulgore είπε

Κοιταξε να δεις εγω επαιξα τα παλια crash τωρα το καλοκαιρι και τα εβγαλα ολα.Παρολα αυτα οταν ξαναπαιξα το trilogy μετα απο λιγους μηνες(μου φαινεται Νοεμβριο)συγκεκριμενα στο πρωτο παιχνιδι ειχα μπολικους ψοφους.Εχει αλλαξει το παιχνιδι απο την αρχη με αποτελεσμα ορισμενα αλματα να ειναι λιγο περιεργο στο πως τα διαβαζει το παιχνιδι.

Το ίδιο ακριβώς θέμα αντιμετώπισα και εγώ. Ίσως να φταίει το γεγονός ότι το παιχνίδι τρέχει σε μεγαλύτερη ανάλυση, ενώ εμείς έχουμε μάθει να παίζουμε σε αρκετά πιο χαμηλή .

16 ώρες πριν, panossar95 είπε

Έτσι κάθεται, δεν θα έχεις θέμα αν το σκέφτεσαι.

Δεν με απασχολεί καθόλου το πως δείχνει, αρκεί να έχω μια λογική αυτονομία στην μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι δεν θα σε ενοχλεί στο gaming, η αυτονομία του είναι αρκετά μεγάλη, δεν έχω υπολογίσει ακριβώς για να σου πω σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουργιος κάτοχος ps4, εδώ και καμια 20αριά μέρες,τερμάτισα το the order,το οποίο μου άφησε εξαιρετικές εντυπώσεις σαν gameplay(παροτι εχει κουραστικά μεγάλα scenes),και έπιασα το evil within 2.Εχετε να μου προτείνετε action adventure games παρόμοια με το order?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jkidd13 είπε

Καινουργιος κάτοχος ps4, εδώ και καμια 20αριά μέρες,τερμάτισα το the order,το οποίο μου άφησε εξαιρετικές εντυπώσεις σαν gameplay(παροτι εχει κουραστικά μεγάλα scenes),και έπιασα το evil within 2.Εχετε να μου προτείνετε action adventure games παρόμοια με το order?

Όλη τη σειρά Uncharted και φυσικά The Last Of Us. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, jkidd13 said:

Καινουργιος κάτοχος ps4, εδώ και καμια 20αριά μέρες,τερμάτισα το the order,το οποίο μου άφησε εξαιρετικές εντυπώσεις σαν gameplay(παροτι εχει κουραστικά μεγάλα scenes)

Επειδή κι εγώ μόλις τερμάτισα το The Order δεν θα έλεγα ότι έχει εξαιρετικό gameplay. Βασικά δεν θα έλεγα ότι έχει καν gameplay. Εκτός κι αν είσαι 5 χρόνων με σπασμένα δάχτυλα. :)

Κατά τ' αλλά ωραία γραφικά και ενδιαφέρουσα ατμόσφαιρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επι το πληστον τα ιδια πραγματα εχει με τις εκπτωσεις που εγιναν πριν λιγο καιρο και εγω λιγο που το εψαξα δεν βρηκα καμια τρελη ευκαιρια..Αντι να δωσουν κατι παιχνιδια που δεν αξιζουν ουτε 10 ευρω σε τιμη χωμα συνεχιζουν να τα εχουν 30 και 40 ευρω.Το μονο που ειδα που χαζοαξιζει ειναι η εκπτωση στο horizon complete edition.Ολα τα υπολοιπα νομιζω τα εχουμε ξαναδει σε αυτες τις τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση μέσω διαφορετικού λογαριασμού αγόρασα ένα παιχνίδι αλλά δεν μπορώ να το παίξω με τον κύριο λογαριασμό παλιότερα που το είχα ξανακάνει είχα κατεβάσει από τον δεύτερο λογαριασμό και μετά έκανα αποσύνδεση και το έπαιζα από τον κύριο τώρα τι έχει γίνει και μπορώ να το παίξω μόνο από τον λογαριασμό που το κατέβασα και στον κύριο μου βγάζει λουκέτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Alejandro είπε

Έχει βάλει κάνεις Dualshock 4 σε PS3 να μου πει αν είναι κομπλέ όπως το περιγράφουν σε διάφορα sites ;

κομπλε εκτος απο το μεσαιο button που δεν εχεις προσβαση...:P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Alejandro είπε

Έχει βάλει κάνεις Dualshock 4 σε PS3 να μου πει αν είναι κομπλέ όπως το περιγράφουν σε διάφορα sites ;

Έχω βάλει εγώ  . Να σου πω την αλήθεια έπαιξα το L.A. Noire και δεν το υποστήριζε πλήρως το παιχνίδι όπως και το mafia 2 με αποτέλεσμα να γυρίσω στο στο dualshock 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, geopilot είπε

Έχω βάλει εγώ  . Να σου πω την αλήθεια έπαιξα το L.A. Noire και δεν το υποστήριζε πλήρως το παιχνίδι όπως και το mafia 2 με αποτέλεσμα να γυρίσω στο στο dualshock 3

Τι εννοείς; Εκτός από το Ps button είχε και άλλες ελλείψεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 minutes ago, Alejandro said:

Τι εννοείς; Εκτός από το Ps button είχε και άλλες ελλείψεις;

Δεν δουλεύουν γυροσκόπιο και αξελερόμετρο, εκτός από το PS button. Βασικά, το DS4 είναι downgrade για το PS3 σε σχέση με το DS3. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Malthador είπε

Δεν δουλεύουν γυροσκόπιο και αξελερόμετρο, εκτός από το PS button. Βασικά, το DS4 είναι downgrade για το PS3 σε σχέση με το DS3. 

Δεν ενοχλούν αυτές οι ελλείψεις στην περίπτωση μας. Ενοχλεί που ένα DS3 έχει 65 ευρώ καινούριο ενώ το DS4 45.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...