Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε θελω να γραψω οτι το περιμενω χαβιε, γιατι ΑΝ δεν το δειξουνε θα λετε μετα οτι το γκαντεμιασα, το τρολαρα κλπ κλπ.

εδω εγραψα οτι ειναι φοβερη μεταγραφη η κοριν γιου και οι μισοι μου γραψατε οτι ...αυτα τα λεω για να υποβαθμισω την naughty dog (!!)

γραφω λοιπον εγω τι βλεπω στα γυρω-γυρω, και ο καθενας αποφασιζει μονος του για αυτα που τον ενδιαφερουνε ;)

 

παντως για το last guardian, ξερουμε οτι το art ειναι τελειωμενο (και πληρωμενο, σημαντικο για ην τωρινη εποχη) εδω και 2-3 χρονια τουλαχιστον, και εαν κατσει κανεις να σκεφτει ποτε θα ηταν η ιδανικοτερη περιπτωση να το δειξουνε... οκ, πιο ιδανικα περσι, αλλα αμεσως μετα απο περσι ποτε?

 

τελος παντων, ακομα και για την περιπτωση που δεν θα το δουμε σε κανα μηνα, μην ανησυχειτε.. τα πραγματα θα μπορουσαν να ειναι και χειροτερα..

 

h382B17BB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιοι δεν βρησκουν τιποτα αξιολογο να παιξουν στο ps4... επιδη αποτι φαινεται δεν εχουν και τιποτα αξιολογο να γραψουν κιολας περα απο συγκαλυμμενα (η οχι) flamme και trolling δεν μετακινουνται και σε αλλα τοπικ?λεω εγω τωρα...εγω εχω να προτεινω σε οσους σας ειναι αδιαφορο να κανετε ακριβος αυτο αδιαφοριστε! ;) και αφιστε αυτο το τοπικ επιτελους στην ησυχια του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασα το daylight στο ps4..δεν ειναι και τοσο κακο..το περιμενα χειροτερο..θα κανω Live streamning το βραδυ...μπορει να βαλω λινκ εδω για οποιον θελει να δει πως ειναι στο ps4..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο gameplay απο καμερα απο την πιο τελευταια εκδοση ("τελικη εκδοση" αναφερει ο δημ/φος) του watch dogs στο ps4, απο event του σαββατοκυριακου για τον παγκοσμιο τυπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισημα απο UBI.

 

The game also looks great on both generations of consoles. On new-gen systems the game will run at 900p on PS4 and 792p on Xbox One, at 30 frames-per-second on both consoles.

 

Καλα ειπα οτι δε μοιαζει για 1080.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισημα απο UBI.

 

The game also looks great on both generations of consoles. On new-gen systems the game will run at 900p on PS4 and 792p on Xbox One, at 30 frames-per-second on both consoles.

 

Καλα ειπα οτι δε μοιαζει για 1080.

καλά τι @@ είναι αυτές αυτή τη γενιά δεν μπορώ να καταλάβω ,δώστε ή 720p ή 1080p ,,τέλος ,τσουρέκια πια με τις τραγικές 900P αναλύσεις κτλπ.μιλάμε για κονσόλες, sub hd ή full hd και τέλος, προσπαθούν να περάσουν resolution gate .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισημα απο UBI.

 

The game also looks great on both generations of consoles. On new-gen systems the game will run at 900p on PS4 and 792p on Xbox One, at 30 frames-per-second on both consoles.

 

Καλα ειπα οτι δε μοιαζει για 1080.

 

Τι μας λένε τώρα ....ότι το 360 θα τρέχει το παιχνίδι σε 720p/30 και το One σε 792p/30 ;

 

Πραγματικά πρεπει να φάνε ακυρο απο τους gamers....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε συμφωνω οτι τα ακυρα πρεπει να δινονται βαση αναλυσης και των καρε του καθε παιχνιδιου. Οκ προφανως χανεις αξια σε σχεση με τον ανταγωνισμο, αλλα περα απο αυτο, μια κονσολα ειναι ενα συνολο υπηρεσιων και πολλων ακομα παιχνιδιων. Δεν αγοραζεις μια κονσολα μεμωνομενα για ενα παιχνιδι. Και στην τελικη αν ειναι καλο το Watchdogs θα ειναι καλο και στα 720p και στα 400p και στα 1080p.

 

Το internet εχει δωσει περιττη γνωση σε ανθρωπους που δεν ξερουν να την διαχειριστουν.

 

Ειναι σαν αυτο που φωναζει μια γκομενα βιασμος και ολοι τρεχουν να λιθοβολησουν τον βιαστη ακομα και αν δεν εκανε τπτ.

 

Ποσες φορες Site εχουν αναφερθει σε αναλυσεις παιχνιδιων με λανθασμενα χαρακτηριστικα και ολοι τσιμπισαν.

 

Ακομα και για τα 60 VS 30 απο τους 100 που το προσκυνανε οι 10 θα δουν πραγματικα την διαφορα, οι υπολοιποι φωναζουν απλα γιατι ειναι της μοδας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι ...καλα...τραγουδα....απο ότι διαβάζω σε διαφορα φόρουμ το watch dogs έχει φάει τέτοιο πετσοκομα που κάποιοι λένε ότι είναι λίγο καλητερο από γραφικά ps2...αν είναι δυνατόν...παντος εγώ προσωπικά θα το πάρω σε έκδοση για PC για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο(άσε που το έχει το allcdkey 26euro)...οπως έχω κάνει και με άλλους τίτλους...ευτυχώς για μένα...δυστυχώς για σενα...sorry Sony!!!!

Επεξ/σία από ggramenos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η διαφορά ps4-ps3 θα είναι μεγάλη, μην κοιτάτε μόνο το resolution ,θα έχει διαφορές τεράστιες σε draw distance,filters,textures,shadows,lightnings ,etc δεν μετράει μόνο το resolution στα γραφικά. να θυμίσω οτι το uncharted ήταν 720p και έκανε παπάδες σε σχέση με άλλα παιχνίδια που ήταν πολύ ψηλότερα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δε συμφωνω οτι τα ακυρα πρεπει να δινονται βαση αναλυσης και των καρε του καθε παιχνιδιου. Οκ προφανως χανεις αξια σε σχεση με τον ανταγωνισμο, αλλα περα απο αυτο, μια κονσολα ειναι ενα συνολο υπηρεσιων και πολλων ακομα παιχνιδιων. Δεν αγοραζεις μια κονσολα μεμωνομενα για ενα παιχνιδι. Και στην τελικη αν ειναι καλο το Watchdogs θα ειναι καλο και στα 720p και στα 400p και στα 1080p.

 

Το internet εχει δωσει περιττη γνωση σε ανθρωπους που δεν ξερουν να την διαχειριστουν.

 

Ειναι σαν αυτο που φωναζει μια γκομενα βιασμος και ολοι τρεχουν να λιθοβολησουν τον βιαστη ακομα και αν δεν εκανε τπτ.

 

Ποσες φορες Site εχουν αναφερθει σε αναλυσεις παιχνιδιων με λανθασμενα χαρακτηριστικα και ολοι τσιμπισαν.

 

Ακομα και για τα 60 VS 30 απο τους 100 που το προσκυνανε οι 10 θα δουν πραγματικα την διαφορα, οι υπολοιποι φωναζουν απλα γιατι ειναι της μοδας.

 

Eπιτελους...

 

Kολλαμε ''pcητιδα'' απο γενια σε γενια ολο και περισσοτερο και κυριολεκτικα βλεπεις προβατοποιημενες αντιδρασεις.Οι ιδιοι που δεν ειχαν θεμα παλια, ακολουθουν οτι πει ο ''ιντερνετ'' σημερα.

Λες και η προηγουμενη γενια δεν ξεκινησε με sub720p.Τοτε ολοι μια χαρα απολαμβαναν τα COD ας πουμε και μαλιστα τους αρεσαν στον οπτικο τομεα.

Σε αυτην την γενια γιναμε περισσοτερο αριθμολαγνοι(κατι που ξεκινησε βεβαια  απο την προηγουμενη σε μικροτερο βαθμο) και μας χαλανε τα παντα.

 

Οκ το watch ειναι αποριας αξιο πως δεν ειναι 1080p, οταν το infamous SS δειχνει αρκετα καλυτερο, αλλα αν ειναι καλο παιχνιδι θα ειναι καλο παιχνιδι σε οτι αναλυση και να το παιξεις.

 

Τα cross gen παιχνιδια κανουν κακο στην νεα γενια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...