Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ms έχει πράμα να δείξει..Η Sony έβαλε και το τελευταίο πετραδάκι στο τάφο του Vita, στην e3 να δω τι θα δείξει...Μάλλον στο PS now θα επικεντρωθεί και σε Indies..

 

Για τα remaster δεν θέλω να αναφέρω κάτι άλλο, το έχει πάει next level..

Λογικα θα εχει και αυτη κρυφα χαρτια να δειξει(στουντιο οπως της guerilla, quantum dream, santa monica και της polyphony digital)εχουν αρκετο καιρο να εμφανιστουν σε E3 της sony.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To θέμα είναι πως ότι και να παρουσιάσει δεν θα μπορεί να βγει σε μερικούς μήνες, πάμε για μέσα 16 μην σου πω και τέλος..

Η άλλη μεριά από την άλλη(ms) έχει πράγματα που θα βγουν μέσα στο 15 και στις αρχές του 16. 

 

Δεν ξέρω πως θα βγάλει η Sony τόση ώρα στην e3 και με τι υλικό. Αν θυμάστε την περσινή e3 της το μόνο που έκανε θραύση ήταν το Uncharted 4 στο τέλος και το Arkham Knight καθώς και η ανακοίνωση του GTA V  για το ps4.(τα δυο τελευταία είναι multi οπότε..) Ήταν μια μετριότατη e3 η περσινή κατά πολλούς -και για μένα- όπου στα μισά της μόνο με games δεν ασχολήθηκε όποιος θυμάται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να αγοράσω δυο παιχνίδια για το ps4....Το ένα είναι σίγουρα το Witcher 3.... Το άλλο δεν έχω αποφασίσει ακόμα....Σκέφτομαι το lords of the fallen....καλή επιλογή??? Πείτε μου την γνώμη σας.....Please......θα με βοηθησετε πολυ!!!

Υ.Γ. : εχω το bloodborne.....................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θέμα είναι πως ότι και να παρουσιάσει δεν θα μπορεί να βγει σε μερικούς μήνες, πάμε για μέσα 16 μην σου πω και τέλος..

Η άλλη μεριά από την άλλη(ms) έχει πράγματα που θα βγουν μέσα στο 15 και στις αρχές του 16. 

 

Δεν ξέρω πως θα βγάλει η Sony τόση ώρα στην e3 και με τι υλικό. Αν θυμάστε την περσινή e3 της το μόνο που έκανε θραύση ήταν το Uncharted 4 στο τέλος και το Arkham Knight καθώς και η ανακοίνωση του GTA V  για το ps4.(τα δυο τελευταία είναι multi οπότε..) Ήταν μια μετριότατη e3 η περσινή κατά πολλούς -και για μένα- όπου στα μισά της μόνο με games δεν ασχολήθηκε όποιος θυμάται.

Η περσινη της conference,ηταν μετριοτατη συμφωνο.Φετος η λογικη λεει οτι δεν θα ειναι. :P Οσο την αναφορα για την microsoft,η λογικη δειχνει οτι καπως ετσι θα κυλησουν τα πραγματα στην δικη της παρουσιαση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ParasKNickGamer

 

Σε 25' εγραψες το ιδιο ποστ.Καλο ειναι να εχεις λιγο υπομονη,σιγουρα στο συγκεκριμενο θεμα θα σου απαντουσαν και οχι μονο 1.Για τον λογο οτι το θεμα ειναι παντα ενεργο.

 

Αν δεν εχεις παιξει το Dragon Age τοτε αξιζει.Αν και εχει 2 ελαττωματα τα οποια σωστα εχει επισημανει ο Vole Maulder εμενα με ικανοποιει αλλα ειναι το 1ο του ειδους του,δεν εχω ξαναασχοληθει με RPG.Στην αρχη το υποτιμησα,αλλα παιζοντας το λιγες αλλαξα γνωμη.Ειναι πιο VFM σε σχεση με αλλα παιχνιδια λιγων ωρων.Ειναι πολλες ωρες παιχνιδι.

 

Σχετικα με το Lords Of The Fallen διαβαζω οτι ειναι αντιγραφη-απομιμηση του Dark Souls.Μπηκα να δω 1 βιντεο του και ειχε αρνητικα σχολια και πολλα dislikes.Ας μας πει καποιος που το εχει παιξει.

 

Μολις τελειωσω το Dragon Age σκεφτομαι να παρω το Witcher 3 που μαλλον ειναι ανωτερο σε καποια πραγματα.Αν και διαβαζω παραπονα απο καποιους,μακαρι να διορθωθει με updates.Προβληματα τα οποια εγω μπορει να μην αντιληφθω η να μην με ενοχλησουν αρκετα ωστε να μην παιξω το παιχνιδι.

 

Ψηνομαι ομως και για Bloodborne,αλλη φαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Single player offline είναι το Dragon Age. Εχει και ένα online multiplayer mode, αλλά δεν αξίζει να ασχοληθείς, κατά τη γνώμη μου, πέρα από ίσως για να δοκιμάσεις διαφορετικά classes και να δεις τα abilities και τι θα παίξεις και τι θα κάνεις level up. Παρόλα αυτά, υπάρχει δυνατότητα για respec στο κανονικό παιχνίδι, οπότε δεν είναι και τόσο ζήτημα αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θελω να μου απαντησετε σε μια ερωτηση.....θελω να αγορασω ενα παιχνίδι από το ps store...αν το αγοράσω θα το εχω ψηφιακά μονο.....όχι σε DVD..αν εγω καποια στιγμή θελησω να το σβησω....μετα μπορω να το ξαναεγκαταστησω????

αν ειχα το παιχνιδι με DVD θα μπορουσα....τωρα ομως που θα το εχω ψηφιακά μονο....μπορω???

Επεξ/σία από ParaskNickGamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει καμια διαφορα σαν παιχνιδι εκτος και αν αγορασεις καποια ειδικη εκδοση, πραγμα που το αναφερει.Το "μειον" στα ψηφιακα ειναι η ελλειψη της μεταπωλησης, κατα τα αλλα δεν εχεις να ζηλεψεις κατι απο τα retail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει μια ακομα διαφορα...Το χωρο που καταλαμβανουν οι θηκες στη βιβλιοθηκη. Αλλους (οπως εμενα για παραδειγμα) τους φτιαχνει, το να ατενιζουν τη συλλογη. Για αλλους παλι ειναι πεταμενος χωρος και χρονος, ειδικα οταν σηκωνονται απο τον καναπε για να αλλαξουν το δισκακι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...