Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μακρια απο τον ρενο παιδια..κανει κακο ο τυπος :P

 

Δεν με χαλάει.. δεν τον έχω ευαγγέλιο απλά που και που τον βλέπω. Δεν είναι κακό που υπάρχει πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν με χαλάει.. δεν τον έχω ευαγγέλιο απλά που και που τον βλέπω. Δεν είναι κακό που υπάρχει πιστεύω.

"Παραγωγή ατμού -παύση-  :blink:  - πααααααααααααρα πολύ καλή" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι υπερβολικά προκατειλλημένος υπέρ όποιας σαβούρας βγάλουν οι Ελληνικοί κατασκευαστές, σπρώχνει κινεζοσαβούρα που εισάγουν διάφορα μαγαζιά και πωλούν με 500% κέρδος (ειδικά κάτι σαβούρες σταρτερ κιτ) και έχει μια ιδέα ότι μόνο ο δικός του τρόπος ατμίσματος είναι σωστός. Σε ένα βίντεο απέξω απέξω αποκάλεσε όσους ατμίζουν διαφορετικά "ανεγκέφαλους". Το τελευταίο με έκανε να τον μαυρίσω και έκανα unsub στο κανάλι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να τον δικαιολογήσω, reviewer είναι και κάνει τη δουλειά του.

Παρατηρώ πως γενικά όλοι οι youtubers του χώρου και ειδικά στο εξωτερικό, ποτέ δε θα πουν κάτι αρνητικό για υγρά ή εξοπλισμό, πράγμα που με χαλάει.

 

Γι αυτό εμείς απλά βλέπουμε και κρίνουμε με τα δικά μας δεδομένα.

 

Στο μόνο που θα συμφωνήσω μαζί του ως "παλιός" (ασχολούμουν το  2009-2011, μετά σταμάτησα για ένα διάστημα), ότι για κάποιον που έχει ξεκινήσει με τα πρώτα κιτς που υπήρχαν τότε, το "πάνω από 50w και κάτω από 0,5Ω" που θεωρούν πολλοί σήμερα δεδομένο, είναι λίγο υπερβολή... Γνώμη μου πάντα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικαρια ξερουμε κανενα υγρο που να μοιαζει με το tribeca της halo?Εκοψα το κ.τσιγαρο και πηγα σε ηλεκτρονικο και για οικονομικους λογους αλλα αν συνεχισω με tribeca βλεπω να μου κοστιζει περισσοτερα ευρω καθε μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες στην προηγούμενη σελίδα. :)

 

Να σε καλα και πολυ καλη τιμη το bebeca,θα ριξω μια παραγγελια απο Δευτερα.Παντως το nobaco number 1 που δοκιμασα ειναι ο χειροτερος κλωνος του tribeca πιστευω ελπιζω να μην ειναι ετσι και το bebeca.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, σε καμιά περίπτωση. Το μπεμπεκα τριμπεκιζει πολύ. Μπορει να σου αρέσει και καλύτερα.

 

Το number one το πήρα τυχαία, χωρίς να έχω στο μυαλό μου η να έχω ακούσει ότι πάει προς τριμπεκα κλπ και όπως το ατμιζα μου θύμιζε που και που κάτι από μπεμπεκα/τριμπεκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, σε καμιά περίπτωση. Το μπεμπεκα τριμπεκιζει πολύ. Μπορει να σου αρέσει και καλύτερα.

 

Το number one το πήρα τυχαία, χωρίς να έχω στο μυαλό μου η να έχω ακούσει ότι πάει προς τριμπεκα κλπ και όπως το ατμιζα μου θύμιζε που και που κάτι από μπεμπεκα/τριμπεκα.

 

Δυστυχως στη nobacco παρολο που εδω στη περιοχη μου τα παλικαρια ειναι ευγενεστατα και αψογοι στην εξυπηρετηση

δυστυχως οτι εχω δοκιμασει απο nobacco καταληγει σε 2 μερες στο wc.Λιγο με το usa mix την παλεψα.

Α παντως το bebeca θυμιζει tribeca εστω και 80% με σωνεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας... Θα ηθελα την γνωμη σας για κατι που με απασχολεί εσω και μερικες βδομαδες... Σκεφτομουν να αρχισω το ατμισμα... (ηλεκ. Τσιγαρο) οχι επειδη θελω να κοψω το τσιγαρο η τπτ, αλλα γιατι μου αρεσει να παιζω και να κανω κολπα με τον καπνο... Μπορειτε να μου προτεινετε κατι καλο και φτηνο... Επισης επειδη ειμαι λιγο ασχετος σε ατμοποιητες και καψουλες κλπ η γνωμη σας θα ηταν χρησιμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας... Θα ηθελα την γνωμη σας για κατι που με απασχολεί εσω και μερικες βδομαδες... Σκεφτομουν να αρχισω το ατμισμα... (ηλεκ. Τσιγαρο) οχι επειδη θελω να κοψω το τσιγαρο η τπτ, αλλα γιατι μου αρεσει να παιζω και να κανω κολπα με τον καπνο... Μπορειτε να μου προτεινετε κατι καλο και φτηνο... Επισης επειδη ειμαι λιγο ασχετος σε ατμοποιητες και καψουλες κλπ η γνωμη σας θα ηταν χρησιμη..

να μια ωραια περιπτωση..τι κανουμε εδω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διευκρίνηση επειδή δεν ήταν 100% ξεκάθαρο, καπνίζεις ή όχι; Φαντάζομαι ναι.

 

Ένα ψιλο καλό μοντ θες και έναν ντρίπερ. Και μηδενικής νικοτίνης υγρό. Αν και η δικιά μου άποψη είναι να μην το κάνεις μόνο για αυτό, κόψε το τσιγάρο και κάνε και τα κολπάκια σου με το ΗΤ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...