Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι κατάλαβα. Άρα δεν με εμποδίζει κανένας να κατεβάσω πχ. το Destiny ή το Fifa15 σε ψηφιακή κόπια και να το μοιραστώ μαζί με ένα φίλο μου (αν έχουμε κάνει το "κόλπο" με τα gamertags). Και άρα να αγοράζουμε κάθε digital copy μισό-μισό. Πολύ σουρωτήρι μου φαίνεται η πλατφόρμα της MS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να εχεις το gamertag σε αλλο one.

Mαλιστα αφου ειναι ο αδελφος σου, στο δικο σου Χ1 θα βαλεις το δικο του gamertag σαν κύριο gamertag  και το δικο σου απλο, και στο δικο του Χ1 θα βαλεις το δικο σου gamertag σαν κύριο gamertag  και το δικο του απλο.

Ετσι θα μοιραζεστε τα digital games . Oτι αγοραζει ο ενας  θα μπορει να το εχει και ο αλλος , και μαλιστα θα παιζετε και ταυτοχρονα multiplayer και τα παντα

πως θα  ορισω ποιο θα ειναι το κυριο και ποιο το απλο gamertag?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως θα  ορισω ποιο θα ειναι το κυριο και ποιο το απλο gamertag?

Αυτο που θα ειναι το κυριο θα δηλωσει το Χ1 σαν "MY home Xbox" στα settings. To αλλο θα ειναι απλο account

Ναι κατάλαβα. Άρα δεν με εμποδίζει κανένας να κατεβάσω πχ. το Destiny ή το Fifa15 σε ψηφιακή κόπια και να το μοιραστώ μαζί με ένα φίλο μου (αν έχουμε κάνει το "κόλπο" με τα gamertags). Και άρα να αγοράζουμε κάθε digital copy μισό-μισό. Πολύ σουρωτήρι μου φαίνεται η πλατφόρμα της MS...

Δεν ειναι θεμα σουρωτηριου...το εχει κανει ακριβως για αυτο το λογο , να μοιραζονται οικογενειες ,κολλητοι κτλ. Και προφανεστατα γινεται μονο μεταξυ 2 Χ1 και μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να περιμένω μέχρι τα Χριστούγεννα, τώρα με αυτή την προσφορά μάλλον θα το χτυπήσω προς το τέλος του μήνα που θα κυκλοφορήσει το fifa...καλοπαίχνιδο σε όσους το πήραν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα με περιμενε σπιτακι μου μολις γυρισα απο τη δουλεια....το εχω ηδη συνδεσει και τωρα κανει update.

 

Δηλωσα οτι μενω και καλα Αμερικη....πρεπει να βρω και καμμια διευθυνση για να μπορω να αγοραζω καλουδια απο το market;

 

Υ.Γ
Αψογοι απο τα Media Markt....1η Σεπτεμβριου εγινε η παραγγελια,4 Σεπτεμβριου μου στειλανε mail οτι θα παραλαβω σημερα και σημερα κατα τις 11 με πηρε στο νοσοκομειο ο οδηγος για να μου πει οτι θα παραδωσει 1 με 3 οπως και εγινε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πηρα την ms και νε είπε να το παω πισω είχανε κάποια κομμάτια πρόβλημα. ...

Ελπίζω να πάρω αύριο καινούργιο και να μην περιμένω καιρό γιατί στο πλαίσιο Λάρισας άλλα δύο κομμάτια θα έχει αύριο όχι παραπάνω

Τι ήχο έκανε; Σαν να γυρίζει ο δίσκος; Αν ναι, πού πήρες τηλέφωνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας μαγκες παρελαβα και εγω σημερα το δικο μου και ηταν και εμενα προβληματικο!ακουγοταν ενας ηχος χριτσ χριτσ ολη την ωρα!το πηγα πισω αφου πρωτα μιλησα με ms και με διαβεβαιωσε το παιδι εκει  οτι δν πρεπει να ακουγεται αυτος ο ηχος και περιμενω απο βδομαδα να μου φερουν καινουργιο!εμεινα με το πουλι στο χερι...χχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθιστε ρε παιδια γιατι εχω αρχισει να ανησυχω....το χριτς χριτς που λετε ειναι ενας ανεπαισθητος ηχος που κανει σαν χαμηλοφωνος γρυλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...