Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρχισαν τα όργανα με το Public. Παραθέτω τη συζήτηση από το live chat...

 

Public: Γεια σας Αλέξανδρος. Είμαι η ... Πώς μπορώ να εξυπηρετήσω;
Εγώ: Καλημέρα, ήθελα να ρωτήσω αν θα μπορέσω να παραλάβω σήμερα την παραγγελία **********.
Public: Δώστε μου λίγο χρόνο να το ελέγξω.
Public: Από ότι βλέπω θα σας έρθει μήνυμα να περάσετε για παραλαβή την ερχόμενη εβδομάδα.

Εγώ: Γιατί την επόμενη εβδομάδα, αφού η διαθεσιμότητα ξεκινάει σήμερα;

Public: Θα πρέπει να υπάρχει στο κατάστημα για να μπορέσουν να σας ενημερώσουν να περάσετε για παραλαβή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικά πράγματα. Εγώ έστειλα ήδη το πρώτο mail στο Πλαίσιο, "τι γίνεται ρε παιδιά; κλπ" αλλά το δεύτερο θα είναι απλώς η ακύρωση της παραγγελίας και σίγουρα δεν θα περιμένω μέχρι την άλλη βδομάδα για να το κάνω. Προπαραγγελία σου λέει μετά, από αρχές Ιουλίου. Αθάνατη ελληνική αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα εγώ το παρέλαβα πρωί πρωί με το άνοιγμα! εχω μθα απορία απο κάποιον που υο έχει. το οτι ακούγεται ενας μικρός θόρυβος σαν να διαβάζει cd είναι φυσιολογικό η πρέπει να το ψάξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα εγώ το παρέλαβα πρωί πρωί με το άνοιγμα! εχω μθα απορία απο κάποιον που υο έχει. το οτι ακούγεται ενας μικρός θόρυβος σαν να διαβάζει cd είναι φυσιολογικό η πρέπει να το ψάξω?

 

Εγώ φίλε μου δεν ακούω τίποτα.Δεν έχω βάλει και το αυτί μου πάνω στο μηχάνημα βέβαια.Μήπως είσαι λίγο υπερβολικός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πηρα την ms και νε είπε να το παω πισω είχανε κάποια κομμάτια πρόβλημα. ...

Ελπίζω να πάρω αύριο καινούργιο και να μην περιμένω καιρό γιατί στο πλαίσιο Λάρισας άλλα δύο κομμάτια θα έχει αύριο όχι παραπάνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικά πράγματα. Εγώ έστειλα ήδη το πρώτο mail στο Πλαίσιο, "τι γίνεται ρε παιδιά; κλπ" αλλά το δεύτερο θα είναι απλώς η ακύρωση της παραγγελίας και σίγουρα δεν θα περιμένω μέχρι την άλλη βδομάδα για να το κάνω. Προπαραγγελία σου λέει μετά, από αρχές Ιουλίου. Αθάνατη ελληνική αγορά.

 

 

Τραβα αγορι μου απο ενα καταστημα να το παρεις  ,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τέλος αυτό με βλέπω να κάνω, αλλά τότε δεν θα πάρω το Fifa τζάμπα. Από την άλλη δεν θα με χαλάσει ιδιαίτερα, γιατί ήδη έχω ψιλομετανιώσει που παρήγγειλα το μοντέλο με το Kinect. Οπότε αν πάω σε μαγαζί, θα πάρω το απλό, θα γλιτώσω 100 ευρώπουλα και για το Kinect ίδωμεν μελλοντικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκριβως αυτο να κανεις ..

Και εγω που εχω το Kinect το εχω αποσυνδεσει για να μην τραβαει πορους .

Ειναι καλο ομως , γιατι με τις φωνητικες εντολες παρακαμπτεις πολλα κλικ με τον controller .

Αλλα οπως ειπες και εσυ μπορεις να το παρεις αργοτερα και σε καλυτερη τιμη μτχ.


Συνδρομή στο live αγοράζουμε μέσω του account μας ή μόνο από κατάστημα;

 

Και μεσω του account και απο καταστημα

 

ή ακομη καλυτερα απο εδω  http://www.goldxbox.gr/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το Public έστειλε μήνυμα να πάω για παραλαβή και απέδειξε ότι πραγματικά δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Εμένα δε με χάλασε βέβαια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ από πλαίσιο μετά από πόλεμο αφού είχα pre-order και ενώ μου είχαν στείλει email να πάω να παραλάβω όταν πήγα εκεί δεν με είχαν στην λίστα τους. Είχα και πολύ κόσμο που περίμενε να πάρει χωρίς να έχει κάνει preorder οπότε πάλεψα για την κονσόλα μου !! Τελικά μετά από κάνα 2ωρο παρέλαβα την έχω δίπλα μου και περιμένω να σχολάσω από δουλειά για να την στήσω δίπλα στο ps4 !! 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, καλορίζικη! Εννοείται πως σε αντίστοιχη περίπτωση δεν έχω καμία όρεξη να κάθομαι να περιμένω ώρες μέχρι να αποφασίσουν να μου δώσουν την κονσόλα. Αν δεν θέλουν αυτοί μία, εγώ δεν (τους) θέλω δέκα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εχω μια ερωτηση πουλησα το Xbox One στον αδερφο αλλα αγορασα αλλο. Διεγραψα την κονσολα απο το Preview Program γιατι οταν αφαιρεσε το gamertag μου ο αδερφος του ελεγε οτι η κονσολα ειναι γραμμενη στο προγραμα με αλλο gamertag. Οταν ερθει η κονσολα μου μπορω να εχω μια προσκληση? Και κατι αλλο μπορει το gamertag μου να ειναι σε 2 Xbox One?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εχω μια ερωτηση πουλησα το Xbox One στον αδερφο αλλα αγορασα αλλο. Διεγραψα την κονσολα απο το Preview Program γιατι οταν αφαιρεσε το gamertag μου ο αδερφος του ελεγε οτι η κονσολα ειναι γραμμενη στο προγραμα με αλλο gamertag. Οταν ερθει η κονσολα μου μπορω να εχω μια προσκληση? Και κατι αλλο μπορει το gamertag μου να ειναι σε 2 Xbox One?

Μπορεις να εχεις το gamertag σε αλλο one.

Mαλιστα αφου ειναι ο αδελφος σου, στο δικο σου Χ1 θα βαλεις το δικο του gamertag σαν κύριο gamertag  και το δικο σου απλο, και στο δικο του Χ1 θα βαλεις το δικο σου gamertag σαν κύριο gamertag  και το δικο του απλο.

Ετσι θα μοιραζεστε τα digital games . Oτι αγοραζει ο ενας  θα μπορει να το εχει και ο αλλος , και μαλιστα θα παιζετε και ταυτοχρονα multiplayer και τα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...