Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας μαγκες παρελαβα και εγω σημερα το δικο μου και ηταν και εμενα προβληματικο!ακουγοταν ενας ηχος χριτσ χριτσ ολη την ωρα!το πηγα πισω αφου πρωτα μιλησα με ms και με διαβεβαιωσε το παιδι εκει  οτι δν πρεπει να ακουγεται αυτος ο ηχος και περιμενω απο βδομαδα να μου φερουν καινουργιο!εμεινα με το πουλι στο χερι...χχαχαχα

Δεν είχε άμεση αντικατάσταση? Κακώς. Τι να κάνεις, υπομονή! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί είναι πρόβλημα αυτό; Δεν έχει ssd για να είναι νέκρα. Τον ακούτε αν πλησιάσετε στα 10 εκατοστά ή και από μακριά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν να διαβάζει ενα cd και εμένα ακουγότανε μώλις το έβαλα στην πρίζα και άνοιξε. ή είναι απο τον σκληρό η είναι απο ανεμηστιράκι είναι απο την δεξιά μεριά οχι δηλ απο την μεριά του blue ray. και ακουγότανε συνέχεια. όχι πάρα πολύ δυνατά αλλά στον καναπέ που καθόμουνα τον άκουγα χωρίς φωνή η τηλεώραση.

http://support.xbox.com/el-gr/contact-us  εδώ πάς χ1 κλπ εκεί που έχεις πρόβλημα και έχει και call back


Δεν είχε άμεση αντικατάσταση? Κακώς. Τι να κάνεις, υπομονή! :-)

εμένα το πλαίσιο είπε αύριο θα μου φέρει άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ακουγεται και απο μακρια!πιο πολυ και απο το laptop που εχω εδω και 7 χρονια!ρωτησα εναν φιλο μου που εχει one και μου ειπε οτι δεν ακουγεται τιποτα στο δικο του!και οταν μιλησα με τον τεχνικο της ms μου ειπε οτι αυτο ειναι προβλημα και δεν πρεπει να ακουγεται τοσο εντονα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ακουγεται και απο μακρια!πιο πολυ και απο το laptop που εχω εδω και 7 χρονια!ρωτησα εναν φιλο μου που εχει one και μου ειπε οτι δεν ακουγεται τιποτα!

ε ναι είναι πρόβλημα αφού μώλις του είπα πως ακούγετε και απο που μου είπε γύρνα το και πάρε άλλο δεν είναι φυσιολογικό κάποια  έχουνε βγει με αυτό το πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα ετσι ακουγεται οχι πολυ δυνατα αλλα οταν εχει ησυχια τον ακους τον ηχο οπως ειπε ο φιλος σαν να διαβαζει συνεχεια τον σκληρο....δηλαδη παμε για επιστροφη;Τι ξενερα αυτη!

Μα καλα ειναι δυνατον να το κανει σχεδον σε ολους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήραν από Πλαίσιο και είπαν να πάω να παραλάβω αύριο. Υπομονή. Θεωρητικά θα το είχα σήμερα αν είχα ακούσει το προχθεσινό τηλέφωνο  :-(  (ή αν είχαν φιλοτιμηθεί να ξαναπάρουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι μεγάλη ξενέρα όντως. εγώ πήρα γιατί μου έκανε εντύπωση ο θόρυβος.και σε ένα ψάξιμο στο youtube είδα πως έχουνε πολοί το π΄ροβλημα αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχω μπει στο επισημο φορουμ και βλεπω οτι σχεδον ΟΛΟΙ οσοι εχουν παρει την εκδοση χωρις το kinnect εχουν το ιδιο προβλημα με εμας.

 

Μολις ξεκιναει το αρχικο update εχουν αυτον τον ηχο....μαλιστα υπαρχουν ατομα που αλλαξανε κονσολα και παλι εγινε ακριβως το ιδιο.

 

Τωρα περιμενω να μιλησω με καποιον απο τη Microsoft για αυτο το θεμα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/xbox_one_support/f/4269/t/1805665.aspx?pi7962=5

 

Μπειτε....διαβαστε και φριξτε!!!

 

Το κανει σε ολες τις κονσολες που δεν εχουν το kinnect!!!Και το πιο επικο;Μολις συνδεσουν καποιο kinnect ο θορυβος σταματαει!!!

 

Σε κονσολες που ειχαν το kinnect μολις το αποσυνδεουν ξεκινα ο θορυβος!!!

 

Η επισημη απαντηση της Microsoft ειναι γυριστε πισω τη κονσολα στο καταστημα που τη πηρατε και παρτε μια καινουρια και αμα και η καινουρια κανει τον ιδιο θορυβο τοτε στειλτε τη μας για επισκευη!!!!

 

Ναι καλα διαβαζετε ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ κονσολα και θα τη στελνουμε στη Microsoft για επισκευη!

Απιστευτα πραγματα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...