Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαζή ερώτηση συγχωρέστε με. Σε κάθε κάρτα που βάζω με χρεωνει ηmicrosoft 1€ ? Έκανα ετήσια συνδρομή με μια prepaid στον ea acccess. Αν δεν ακυρώσω αλλά δεν έχω λεφτά τι γίνεται? Ακυρώνεται ή μολις βαλω τα βουτάει και πάλι λέγοντας?

 

Αν δεν έχεις μέσα λεφτά τι να βουτήξει; Απλά δεν θα χρεώσει κάτι αφού είναι αδύνατον και δεν θα ανανεώσει η συνδρομή σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα ενα lg monitor 25αρα 4κ αλλα δεν υποστηρίζει hdr τσάμπα τα λεφτά που έδωσα τωρα ψάχνω να την δώσω καλύτερα μια tv που υποστηρίζει και hdr!

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Αν μου δώσεις και απόδειξη είσπραξης στην παίρνω εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά χτες εγω πήρα χαμπάρι ότι με τις τελευταίες αναβαθμίσεις έχει υποστήριξη για Windows Sonic spatial sound, και Dolby Atmos.

Φαντάζομαι ελάχιστοι έχουν σύστημα με ηχεία στο ταβάνι αλλά το καλό είναι ότι θα παίζει με οποιοδήποτε headphone πάνω στο χειριστήριο.

 

https://news.xbox.com/en-us/2017/11/13/xbox-one-x-windows-sonic-dolby-atmos-feature/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του σαμποταζ το καγκελο γινεται στο xbox και δεν μπορω να καταλαβω γιατι.παω κοτσοβολο σημερα.ενα ραφι γεματο ps4 κονσολες,παιχνιδια,controller κτλπ.για xbox μονο καρτες live...ρωταω τον υπαλληλο.για xbox δεν εχετε τιποτα? Μου απανταει μπορει να εχω one s στην αποθηκη.λεω οχι...για one x και παιχνιδια ενδιαφερομαι.μου λεει one x παραγγελεια και θα ερθει τεταρτη.παιχνιδια μου λεει τα παιρνουν ολοι απο το store.και του απανταω για το ps4 δεν τα παιρνουν απο το store?οποτε θα ειναι φθηνο το store του xbox.παω public 20 κομματια fifa 18 και αλλα 20 cod για ps4.κανενα για one.λεω γιατι δεν υπαρχουν για το one? Μου λεει πουληθηκαν ολα..χαχαχα.εκει δεν ειπα τιποτα.απλα γελασα ειρωνικα..πηρα ενα σκετο one χ και θα την βγαλουμε με game pass και ea access μεχρι να παραγγειλουμε απο σκρουτζομαγαζα.περιμενω τον πιτσιρικα μου να δειντην εκπληξη για να κανουμε unboxing.καλως ηρθα στο club

Ωστοσο μου προτεινε ο υπαλληλος το ps4 pro με το fifa.του λεω..φιλε μολις πουλησα το ps4 pro γιατι γουσταρω forza.βεβαια δεν ακουμπησα το forza απο εκει γιατι το ειχε 69 ευρω και στο σκρουτζ 47

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλός ήρθες στο club! Σε ποια περιοχή έγινα αυτά που λες; 

Γιατί εγώ σε Public, Κωτσόβολο και Πλαίσιο Γλυφάδας(μέχρι και χθες που έκανα μια βόλτα) δεν έχω παράπονο έχουν τα πάντα αλλά εδώ και χρόνια αγοράζω μόνο από το store digital τους τίτλους σε όλες τις πλατφόρμες -με εξαίρεση collector's edition- 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νησι κερκυρα..μονο ενα public υπαρχει και ενα καταστημα κοτσοβολου. που θα επρεπε να εχουν τα παντα αλλα επαθα πλακα τετιο σαμποταζ? ειδικα ο κοτσοβολος ενα ραφι 10-15 μετρα γεματο ps4  και μια τηλεοραση 65 αρα συνδεμενο ενα ps4  να παιζει το gran turismo sport. να παιζει δηλαδη τον κυριοτερο λογο που πουλησα το Pro. μιας και ξενερωσα μαυτο το παιχνιδι. μονο καρτες live  για xbox. για κλαματα δηλαδη. τι να πω δεν ξερω γιατι αυτο το πραγμα. πως να πουλησει μετα το μηχανημα με τετια χαλια.. κριμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικο φιλε μου καλως ηρθες στην παρεα.

Κ εγω για αυτο εδωσα το ps4 κ πηρα το xbox.

Για το gt sport , με απογοητευσε κ τωρα λιωνω το fh3 !

Ειναι απιστευτο παιχνιδι !!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε.και εγω δεν ξερω ειμαι αναμεσα στο horizon και το motorsport.θα δω το demo που εχει του horizon μεσα και θα αποφασισω πιο θα τσιμπισω πρωτο.εχει πολυ πραμα για κατεβασμα με game pass kai ea access.το 1tb του x δεν φτανει ουτε για καλημερα.προβλημα αυτο.μονο το gears of war ειναι 104 gb και το battlefield 65.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει που βλεπω να εχω λιγο προβλημα ειναι στο download.ενω εχω 50αρα και κανω test στο xbox και πιανει 40+ τα παιχνιδια δεν κατεβενουν καθολου σταθερα.παιζει 20-30 -35 mbs και καμια φορα 40.θελει τιποτα πειραγμα? μιας και πρωτη φορα δουλευω one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...