Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μη σας κουραζω με τη γνωστη ιστορια με τα windοws θα συνοψισω στα εξης:

τηλεφωνησα στο service στο mall απ'όπου παρηγγειλα τον υπολογιστη και ο τεχνικος εμεινε αφωνος οταν του ειπα οτι στην πολη μου, μου ζητησαν χρηματα για να μου λυσουν το προβλημα. Μου ειπε να ξανακανω ενημερωση και αν επιμενει το προβλημα να ξαναπαρω να με βοηθησουν τηλεφωνικα.

Ο υπολογιστης συνεχιζει να μου γραφει οτι τα windows δεν ειναι γνησια και να μην ανοιγει. Αυριο το πρωι θα ξαναπαρω μηπως βρω ακρη. Σχετικα με τα winows το λαπτοπ εχει και το αυτοκολλητο στο κατω μερος αλλα και το DVD ανακτησης των windows γνησιο και σφραγισμενο στη ζελατινα του. :(

Τι να πω; Μηπως τελικα εχει αλλο προβλημα;

Παντως σας ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις.

(zizu εισαι η τελευταια μου ελπιδα αν δε βγαλω ακρη αυριο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βαλε το dvd ανακτησης και ακολουθησε ολες της οδηγιες επι της οθονης.

 

Ουσιαστικα θα επαναφερεις το λαπτοπ στις εργοστασιακες ρυθμισεις , σαν να μην ειχε ξαναανοιξει πρωτη φορα πουθενα.

 

Προφαωνς αν εχεις σωσει κατι στο σκληρο θα χαθει.

 

Αν και τοτε σου βγαλει προβλημα ξαναπαρε τηλεφωνο τα multiDrama και κρα-κρα-κρα-κραξε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρομοιο προβλημα παρουσιασε ξαφνικα ενα λαπτοπ ενος φιλου.

Το εχει πανω απο 1 χρονο, με αυθεντικα 'μαμα' windows 7 home premium, και τους πεταξε μηνυμα ξαφνικα οτι 'τα windows δεν ειναι αυθεντικα'.

Του εκανα επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις μεσω του recovery partition και ολα καλα.

Δεν ξερω τι παιζει να εφταιγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ος Γύρος

του παίρνω τηλ. και πάλι και τους λέω πως εξαντλήθηκαν αφού ήταν κατόπιν παραγγελίας?

και μου λέει .. ήταν εκθεσιακά

Απαντώ και εγώ Super Deals έλεγε

και μου λέει

κάποια στιγμή έγινε λάθος στο server και περάστηκαν τα της πτώσης τιμών σαν super deals.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύνολο πήρα

1. GPS Mls 4810 pro στα 29 (στο 30% της τιμής super ευχαριστημένος ) (δεν σκόπευα να πάρω)

2. Canon Powershot sx230 στα 179 (στο 70% της τιμής - θα δείξει ) (σκόπευα να πάρω την συγκεκριμένη)

3. GPS MLS με HP IPAQ στα 29 (για δώρο θα δείξει εάν καταφέρω να το στήσω - έχει κάτι κολληματάκια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Χάθηκε αμέσως προηγούμενο μήνυμα - ξαναστέλνω

 

Στο mall χτες είχε ελάχιστα πράγματα στα καλάθια (αν και τα ξαναγέμισαν απο προχτές)

Ξεχωρίζω μόνο

canon ixus 220 στα 109,

ίσως και το palm centro νομίζω στα 29.

 

Εμένα μου την ψιλοέπαιξαν γιατί παράγγειλα από Πειραιά την canon sx230 στα 179

που μου είχαν πει ότι την είχαν ΚΑΙ σφραγισμένη.

(Ευχαριστώ τον φίλο που το ανέφερε 5 σελίδες πίσω)

 

Στο mall μου έδωσαν ασφράγιστο κουτί με δαχτυλιές επάνω στην οθόνη. Προφανώς εκθεσιακή.

Τελικά την πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψηφιακή φωτογραφική sony dsc-w520 στα 59€ την προηγούμενη βδομάδα

ψηφιακή βιντεοκάμερα JVC Everio GZ-MS215 με δώρο Θήκη, δέυτερη Μπαταρία και SD-HC 4GB στα 69€ την οποία παρέλαβα σήμερα, σφραγισμένη στο κουτί της!!!

 

α, και ένα μόνιτορ 2370 full hd samy με μικρή χρήση, χωρίς σημάδια με τα αυτοκόλλητα επάνω στα 99€ και full εγγύηση!

 

και μέσα σε όλα αυτά περνάω και απο τα καρφούρ και πέφτω σε προσφορά βιτρίνας Sony MHS-PM5 bloggie HD Video Camera χωρίς να έχει δουλευτεί καθόλου στα 39€!!!! Εννοείται ότι την τσίμπησα για την αδερφούλα μου, να τραβάει full HD videakia το νεογέννητο!!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα παραγγείλει την Παρασκευή αρκετά πράγματα και με πηραν το Σάββατο τηλ και μου είπαν ότι υπάρχει μόνο η Philips 42" fullHD στα 199 που ειχα παραγγειλει.ΟΚ τους λεω στειλτε τη.Μου είπαν για Τετάρτη...

Σήμερα δε φανηκε τίποτα οπότε τους πήρα τηλ...

Μου λένε,δυστυχώς ήταν το τελευταίο κομμάτι και δε λειτουργούσε οπότε πρέπει να προχωρήσουμε σε ακύρωση...

Μας κοροϊδεύουν μπροστά στα μάτια μας και δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα.ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα παραγγείλει την Παρασκευή αρκετά πράγματα και με πηραν το Σάββατο τηλ και μου είπαν ότι υπάρχει μόνο η Philips 42" fullHD στα 199 που ειχα παραγγειλει.ΟΚ τους λεω στειλτε τη.Μου είπαν για Τετάρτη...

Σήμερα δε φανηκε τίποτα οπότε τους πήρα τηλ...

Μου λένε,δυστυχώς ήταν το τελευταίο κομμάτι και δε λειτουργούσε οπότε πρέπει να προχωρήσουμε σε ακύρωση...

Μας κοροϊδεύουν μπροστά στα μάτια μας και δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα.ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ

 

Που σημαίνει : "την τσίμπησε τελικά ένας υπάλληλος από το service mrgreen.png"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς προφανώς...Το θέμα είανι,μπορούμε να κάνουμε κάτι?Αν όχι για να κερδίσουμε κάτι εμείς,έστω για να χάσουν αυτοί..

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΟΣ :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς προφανώς...Το θέμα είανι,μπορούμε να κάνουμε κάτι?Αν όχι για να κερδίσουμε κάτι εμείς,έστω για να χάσουν αυτοί..

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΟΣ :P :P

Μπορεις,να μην ξαναψωνισεις απο αυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...