Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κάποιον,τον βλέπαμε πάντα (ή τις περισσότερες ώρες τουλάχιστον) σε σύνδεση και μετά από ένα μήνυμα μας,δεν εμφανίζεται τίποτα πλέον κάτω από το όνομά του, σημαίνει ότι μας μπλόκαρε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν κάποιον,τον βλέπαμε πάντα (ή τις περισσότερες ώρες τουλάχιστον) σε σύνδεση και μετά από ένα μήνυμα μας,δεν εμφανίζεται τίποτα πλέον κάτω από το όνομά του, σημαίνει ότι μας μπλόκαρε;

Ισως να αφαιρεσε την εφαρμογη απο το κινητο. ΚΑι να σε μπλοκαρε θα συνεχιζες να τον βλεπεις αλλά τα μνμ που θα εστελνες να μην τα διαβαζε.

 

 

καλημερα !!! θα ηθελα να ρωτησω , αν υπαρχει δυνατότητα να μην ενημερωθούν οι επαφες μου στο viber οταν εγκαταστησω το viber και στο desktop !!!

Δυσκολο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως να αφαιρεσε την εφαρμογη απο το κινητο. ΚΑι να σε μπλοκαρε θα συνεχιζες να τον βλεπεις αλλά τα μνμ που θα εστελνες να μην τα διαβαζε.

 

 

Δυσκολο αυτο.

Συνεχίζω να τον βλέπω αλλά δε μου λέει αν είναι πλέον συνδεδεμένος ή όχι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κανω κι εγω μια ερωτηση.....

 

Πως γινεται να μπλοκαρω το viber σε αλλες συσκευες, ΑΝ τυχον ειναι

εγκατεστημενο, χωρις να το ξερω, σε tablet, pc κτλ ετσι ωστε να μην μπορει να παρακολουθει καποιος τι λεω.....

Το ρωτησε σημερα ενας φιλος και εγω οσο κι αν εψαξα δεν μπορεσα να βρω λυση,

γι' αυτο ζηταω την βοηθεια σας ......

Επεξ/σία από telisgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω κι εγω μια ερωτηση.....

 

Πως γινεται να μπλοκαρω το viber σε αλλες συσκευες, ΑΝ τυχον ειναι

εγκατεστημενο, χωρις να το ξερω, σε tablet, pc κτλ ετσι ωστε να μην μπορει να παρακολουθει καποιος τι λεω.....

Το ρωτησε σημερα ενας φιλος και εγω οσο κι αν εψαξα δεν μπορεσα να βρω λυση,

γι' αυτο ζηταω την βοηθεια σας ......

 

Με το CM Security  μπορείς να κλειδώσεις τις εφαρμογές με κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω κι εγω μια ερωτηση.....

 

Πως γινεται να μπλοκαρω το viber σε αλλες συσκευες, ΑΝ τυχον ειναι

εγκατεστημενο, χωρις να το ξερω, σε tablet, pc κτλ ετσι ωστε να μην μπορει να παρακολουθει καποιος τι λεω.....

Το ρωτησε σημερα ενας φιλος και εγω οσο κι αν εψαξα δεν μπορεσα να βρω λυση,

γι' αυτο ζηταω την βοηθεια σας ......

δεν μπορεί να είναι εγκατεστημένο σε αλλη φορητή συσκευή και να λειτουργεί γιατι καταργεί την προηγούμενη.

πχ εαν το έχεις στο παλιό σου android τηλέφωνο και το περάσεις στο νεο,θα δεις οτι στο παλιό σου ζητάει στοιχεία πάλι.

Το ιδιο ισχύει και για την εκδοση του υπολογιστή,μόνο σε 1 υπολογιστή μπορεί να ειναι διαθέσιμο,εαν το περάσεις και σε αλλον με τα ίδια στοιχεία καταργεί τον πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας ......

 

Με το CM Security  μπορείς να κλειδώσεις τις εφαρμογές με κωδικό.

 

Στο τηλ. το εχει ηδη κλειδωμενο, αλλα δεν ρωταω αυτο......

Ακομη και κλειδωμενο να ειναι στο τηλ. οταν ειναι εγκατεστημενο και σε pc ή tablet,

η εφαρμογη ανοιγει κανονικα εκει......

 

δεν μπορεί να είναι εγκατεστημένο σε αλλη φορητή συσκευή και να λειτουργεί γιατι καταργεί την προηγούμενη.

πχ εαν το έχεις στο παλιό σου android τηλέφωνο και το περάσεις στο νεο,θα δεις οτι στο παλιό σου ζητάει στοιχεία πάλι.

Το ιδιο ισχύει και για την εκδοση του υπολογιστή,μόνο σε 1 υπολογιστή μπορεί να ειναι διαθέσιμο,εαν το περάσεις και σε αλλον με τα ίδια στοιχεία καταργεί τον πρώτο.

 

Οσον αφορα το πρωτο θα διαφωνησω μαζι σου, γιατι π.χ. η κορη μου το εχει εγκαταστησει και σε

τηλ. (android) και σε tablet (android), με αποτελεσμα αυτη να chatαρει στο viber και εγω να "παρακολουθω" την συνομιλια της στο tablet μετα (γιατι δεν τις σβηνει)....

Οσο για το δευτερο, εγω εχω εγκαταστημενο το viber και σε εναν υπολογιστη αλλα οχι σε δευτερο οποτε δεν το ξερω.....

 

Και στις δυο περιπτωσεις για να το ενεργοποιησεις σου στελνει κωδ. στο τηλ.

Αν ο αλλος εχει προσβαση σε αυτο παιρνει τον κωδ., σβηνει το μυνημα, το εγκαθιστα οπου θελει και εσυ δεν εχεις ιδεα......

Εγω το εχω και στο τηλ. και στο pc, και πολλες φορες "μιλαω" ταυτοχρονα και απο τα δυο.

 

Αυτο λοιπον ρωταω κι εγω.....

Πως γινεται να μαθει αν ειναι εγκατεστημενο κι αλλου κι αν ναι να το μπλοκαρει, σβησει κτλ......

Αυτος το εχει στο τηλ. αλλα δεν εχει ιδεα απο υπολογιστες.....

Απο την αλλη η γυναικα του παλι, ειναι τζιμανι στο pc.......

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το καταλάβει από τα συμφραζόμενα... :) :) :) 

 

Δηλαδή μπορεί να του πήρε το κινητό και να έκανε τέτοιο πράγμα; Αν το είχε εκτεθειμένο τότε...δύσκολα τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το καταλάβει από τα συμφραζόμενα... :) :) :)

 

Δηλαδή μπορεί να του πήρε το κινητό και να έκανε τέτοιο πράγμα; Αν το είχε εκτεθειμένο τότε...δύσκολα τα πράγματα.

 

Καλε μου φιλε, φαινεται πως δεν εισαι παντρεμενος :D  ......

 

Γι' αυτο ζηταω την βοηθεια σας, μην καει ο ανθρωπος ;) .......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια...εχω ενα προβλημα με το viber...ισως να μην ειμαι στο σωστο thread αλλα ειπα να δοκιμασω.

 

λοιπον, εδω και λιγες ωρες το to viber μου κατι επαθε και δεν δεχεται ουτε στελνει φωτογραφιες.

μου βγαζει συνεχεια ενα μηνυμα οτι " this photo is no longer available" , αν και η φωτο υπαρχει κανονικα στην συλλογη μου.

ακομα οταν μου στελνουν μια φωτο απλα δεν ανοιγει και κανει ενα ατελειωτο loading.

 

any thoughts ???

 

ps..βλεπω πως εχει θεμα και στο backround αλλα αυτο εναι το τελευταιο μου με νοιαζει.

 

ps1. δοκιμασα να το διαγραψω και να το ξανα κανω εγκατασταση αλλα δεν ειχε καποια διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λίγο βοήθεια...

Έχω one plus one. Δε παρατήρησα ποτέ ακριβώς αλλά έχω το εξής πρόβλημα... Όταν στέλνω φωνητικό μυνημα στον παραλήπτη ίσα που ακούγεται η φωνή μου. Με ηχογραφεί πολύ χαμηλά δηλαδή. Το παράλογο είναι ότι κάνω κλήση μέσω Viber η φωνή μου ακούγεται κανονικά.

Πως θα βρω τι παίζει; το έσβησα και το ξαναβαλα αλλά δε διορθώθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λίγο βοήθεια...

Έχω one plus one. Δε παρατήρησα ποτέ ακριβώς αλλά έχω το εξής πρόβλημα... Όταν στέλνω φωνητικό μυνημα στον παραλήπτη ίσα που ακούγεται η φωνή μου. Με ηχογραφεί πολύ χαμηλά δηλαδή. Το παράλογο είναι ότι κάνω κλήση μέσω Viber η φωνή μου ακούγεται κανονικά.

Πως θα βρω τι παίζει; το έσβησα και το ξαναβαλα αλλά δε διορθώθηκε...

 

 

Προφανώς είναι πρόβλημα του συστήματος που ηχογραφεί το μήνυμά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...