Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανάκτηση συνομιλιών γίνεται να κάνουμε? Είναι ένα γκρουπ που έχουμε δύο χρόνια και θέλουμε να διαβάσουμε κάποια μηνύματα στην αρχή. 

 

(να γίνει σκρολ απ σε δυο χρόνων ομιλία προφανώς και δε παίζει και οι περισσότεροι έχουν αλλάξει συσκευή :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί ενώ ο παραλήπτης δεν έχει διαβάσει ο ίδιος τουλάχιστον το μήνυμα που του έστειλα, στο viber γράφει "προβλήθηκε"; Είναι δυνατό αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ενώ ο παραλήπτης δεν έχει διαβάσει ο ίδιος τουλάχιστον το μήνυμα που του έστειλα, στο viber γράφει "προβλήθηκε"; Είναι δυνατό αυτό;

οχι.

Το έχει διαβάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο παραμυθι αλλο τπτ στα social...

 

το χειροτερο με το viber ειναι οταν σκανε δυο-δυο τα μηνυματα (επειδη οι περισσοτεροι τα παιρνουμε ομαδοποιημενα και δεν μπορουμε να τα παρουμε ματι στο preview - notification bar),

οταν ειναι ενα ομως το διαβαζει ο παραληπτης και χωρις να βγαλει "seen" στον αλλον,

ο παραληπτης πρεπει να μπει στο παραθυρο της συνομιλιας για να βγαλει "seen"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Υπάρχει τρόπος να έχει ένα τρίτο πρόσωπο πρόσβαση στο viber του παραλήπτη και να διαβάσει τα μηνύματά του ΧΩΡΙΣ να έχει φυσική πρόσβαση στο κινητό του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα.Να κάνω μια ερώτηση?

Μιλάω με μια κοπέλα στο Facebook εδώ και 2 μέρες και ενώ δεν ήθελε να μου δώσει τον αριθμό του τηλεφώνου της (ακόμα),

με ρώτησε αν έχω Viber.

Επειδή εγώ δεν γνωρίζω και πολλά από Smartphones,μπορείτε να μου πείτε αν γίνεται να συνομιλείς μέσω Viber χωρίς ο άλλος να γνωρίζει τον αριθμό του κινητού σου τηλεφώνου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα.Να κάνω μια ερώτηση?

Μιλάω με μια κοπέλα στο Facebook εδώ και 2 μέρες και ενώ δεν ήθελε να μου δώσει τον αριθμό του τηλεφώνου της (ακόμα),

με ρώτησε αν έχω Viber.

Επειδή εγώ δεν γνωρίζω και πολλά από Smartphones,μπορείτε να μου πείτε αν γίνεται να συνομιλείς μέσω Viber χωρίς ο άλλος να γνωρίζει τον αριθμό του κινητού σου τηλεφώνου?

οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Greek 13 αν αυτή έχει το τηλέφωνο μου,μπορεί να ξεκινήσει συνομιλία μαζί μου ΧΩΡΙΣ εγώ να γνωρίζω τον αριθμό της?

Yep... ;)  Για πες καλό το γκομενάκι... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι από ένα Site γνωριμιών αλλά επειδή εκεί το 99% είναι Fake,δεν πιστεύω τίποτα.

Μου έστειλε φωτό,μέτρια την λες,αλλά ένα καφεδάκι θα έβγαινες μαζί της.

Αλλά θέλει λέει λίγο χρόνο για να μου δώσει το κινητό της και με ρώτησε αν έχω Viber.

Την είπα καλύτερα να μιλάμε μέσω Email,αλλά ενώ με ρωτάει κάποια πραγματα για μένα,δεν την βλέπω ιδιαιτέρως ομιλητική.

Μέχρι το βράδυ θα έχει ξακαθασριστεί αν είναι Fake ή όχι.

Της είπα καθαρά αν θέλει να σταματήσουμε να επικοινωνούμε,καθώς την βλέπω πολύ λακωνική....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, εδώ κ κάποιες ώρες στο viber που έχω στο iPad οι επαφές βγαίνουν δίχως όνομα μόνο με τον αριθμό κ όταν συνομιλήσω με κάποιος ή μου βγάζει ότι να ναι όνομα ή βάζει δικό του. Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...