Προς το περιεχόμενο

Samsung: Τα αποκαλυπτήρια του Galaxy S3


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οκ το καταλαβαμε οτι εισαι iphone maniac δεν χρειαζετε να το τονιζεις..

 

Και οκ σιγα τη διαφορα μιας amoled οθονης σε σχεση με την οθονη που εχει το iphone 4s????

Τα ιδια ειναι....

 

Οσο τωρα αφορα ολα τα αλλα χαρακτηριστηκα ουτε λογος ετσι?

Π.χ. το s beam που με το που αγγιζει το αλλο κινητο μεταφερετε οτι αρχειο θες. Εχει κατι τετοιο το iphone 4s? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.....

 

Και αν κατσεις και το ψαξεις αρκετα στανταρ θα βρεις πραγματα που ισως εχει το iphone και δεν εχει το samsung galaxy s3 οπως και το αντιστροφο...

 

Το Galaxy SIII μπορεί μόνο να συγκριθεί με την επόμενη γενιά του iPhone όχι με βελτίωση της προηγούμενης(4s).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Που ειδες οτι ειναι χειροτερο στο browsing και που ειδες οτι εχει ιδια αποκριση. Με αποκριση αφης ανωτερη απο οποιοδηποτε αλλο κινητο; Πραγματικα μας φλομωσες στις ανακριβειες. Πηγαινε λοιπον και δωσε 700 ευρω για ενα κινητο με 3,5 ιντσες οθονη, κατωτερο cpu, κατωτερη αλληλεπιδραση με εσενα, κατωτερη καμερα, ευθραυστο και με ενα design ιδιο εδω και 2+ μοντελα.

Είχα sgs2, σε όσα βίντεο έχω δει, όσα έχουν βγει, βλέπω αυτό το πράγμα. Και στο βίντεο που υπάρχει στο πρώτο post φαίνεται. Εγώ το βλέπω, δε νομίζω να είναι ιδέα μου. Και όταν ακουμπάει για να κάνει το water effect, και όταν πατάει το sound στο μενού, και όταν σκρολάρει στον browser κάνει το γνωστό απότομο, και ασυνεχές κύλισμα. Αν το βλέπω, σημαίνει οτι με τα χέρια θα είναι περισσότερο αισθητό.

Εσύ βλέπεις δηλαδή οτι είναι πιο γρήγορο απο το sgs2 αισθητά; Άσε τα benchs.

 

Μίλησα για iphone ρε συ; Ούτε καν το υπονόησα. Είσαι fan της android μεριά και βλέπεις εχθρούς δηλαδή;

Έγραψα τη γνώμη μου, πως είναι σχετικά με το sgs2 και πως θα ήθελα να είναι ένα κινητό απο μια εταιρεία που δείχνει οτι μπορεί να απογειώσει όλο το hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι ρε Βασιλη ...Γιατι το s2 δεν χωραει στην μπροστινη τσεπη παντελονιου τζην ευκολα και συν τοις αλλοις αν καθισεις δυσκολευει το πραγμα .Αποκλειεται να φορας τζην και να χωραει το note .Για εμενα βασικο ειναι να χωραει στην εσωτερικη τσεπη σακακιου ή μπουφαν αλλα σε μπροστινη τσεπη παντελονιου ξεχασε το ,ουτε στο ορθιο δεν θα μπορει ....

 

Ε, τώρα, να βάζεις τέτοια συσκευή στη μπροστινή τσέπη του τζιν...

Τέτοιες συυσκευές θέλουν την περιποίησή τους!

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Galaxy SIII μπορεί μόνο να συγκριθεί με την επόμενη γενιά του iPhone όχι με βελτίωση της προηγούμενης(4s).

Γιατι αυτη τη στιγμη το iphone 4s δεν ειναι το τελευταιο iphone που εχει βγει?

 

Το οτι η apple προτημησε απλα να βγαλει μια αναβαθμηση του 4 απο το να κυκλοφορησει το 5 δεν φταιμε εμεις γι' αυτο αλλα η apple που απλα θελει να κανει μια αρπαχτη ακομα πανω στο iphone 4 και να το ξαναλανσαρει με καποια μικρο εξτρα σε σχεση με το απλο 4.

 

Οποτε μην μας λες οτι το s3 δεν πρεπει να το συγκρινουμε με το iphone 4s.

 

Και για να χουμε καλο ρωτημα το iphone 5 ποτε εχει ανακοινωση οτι θα το βγαλει η apple?

Μηπως κανα 2013????? :rolleyes:

 

Λεω τωρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον δεν περιμένω αλλαγές απο τις συσκευές' date=' αλλά περισσότερο απο το λειτουργικό, άρα δύσκολα θα με εντυπωσίαζε.

Δεν έχω κάποια ιδέα που θα μπορούσε να υλοποιήσει για να κάνει το μπαμ, άλλωστε δεν είναι δουλειά μου.

Το design είναι καλό, οι γραμμές του δηλαδή. Αλλά το μέγεθος για εμένα είναι επιεικώς απαράδεκτο, δεν πρόκειται να το πάρω, εκτός αν μου το δώσουν στο 1/3 της τιμής. Δεν θα είναι άβολο στο πιάσιμο, όταν είναι τόσο μακρύ αλλά λεπτό; Καθόλου ωραία αίσθηση δεν μου άφηνε το s2, αυτό φαντάζομαι χειρότερα. Τα specs αναμενόμενα, αλλά αδιάφορα.

Δηλαδή έχουμε μπει στους 4πύρηνους. Και; Να χαρώ για τα benchmarks; Που μπορεί και παίζει video σε ένα μικρό παραθυράκι παράλληλα με την σύνταξη sms; Αφού δεν αξιποιείται απο το λειτουργικό ρε παιδιά; Δε βλέπετε οτι έχει την ίδια απόκριση με το s2; Και μπορεί χειρότερη απο το galaxy nexus; Το scroll στον browser είναι επίσης απαράδεκτο. Αλλά θηρίο κατα τα άλλα. Να τρέχω 100 εφαρμογές παράλληλα, οκ.

Ή ξεκινάει το βίντεο και μου δείχνει τα εφέ με το νερό; Που λόγω απόκρισης της αφής δεν είναι καν φυσικό όπως το πλασάρει η sammy. Αλλά θηρίο, 4πύρηνο ναι.

Στο τέλος δηλαδή, πού θα είναι πιο γρήγορο απο το s2 για να ξέρω. Όταν βγήκε το sgs1 ήταν το πιο γρήγορο, με την καλύτερη οθόνη κτλ. Μετά το sgs2 έφτασε στα όρια του το android, που ακόμα και με την επίσημη ics δεν βελτιώθηκε στα lags και στα σπασμένα, απότομα, ασύνεχα και αφύσικα σκρολαρίσματα.

Μόνο το sense ui φαίνεται πλέον να προσφέρει παραπάνω στο android, δίνει μια ομορφιά, αλλά με τη samsung, ούτε το ui βελτιώνει, ούτε και την ταχύτητα του hardware μπορεί να αξιοποιήσει. Επομένως θα βλέπουμε μόνο hw αλλαγές, στην οθόνη, στους πυρήνες, στην gpu, άσχετα που δεν αξιοποιούνται, στο προσεχές μέλλον, μπορεί και ποτέ.

 

Το πλεονέκτημα ενός θηρίου στα χαρτιά θα μπορούσε να είναι οτι αναβαθμίζεται για περισσότερο καιρό, αλλά για android μιλάμε φίλοι μου, είδαμε τι έγινε με το sgs2, πάρα πολύ μεγάλη καθυστέρηση, και στο τέλος οι περισσότεροι γράφουν οτι δε βλεπουν μεγάλες αλλαγές.

 

Τουλάχιστον η οθόνη πιάνει το μέγιστο δυνατό εμβαδόν, αλλά το κουμπί άθλιο.

 

Συνοψίζοντας, δεν με δελέασε καθόλου να ξαναγυρίσω σε android, όπως έκανε το sgs2.

Η χαρά των χρηστών που τους αρέσουν τα benchs είναι.[/quote']

 

Flik , είσαι λίγο άδικος. Πιθανότατα δικαιολογημένα γιατί δεν ασχολησαι πλεον με android, οπότε έχεις μεινει λίγο πίσω. Αν εξαιρέσουμε το μέγεθος που ειναι εντελώς σχετικό θεμα (ούτε εμένα μου αρέσουν τόσο μεγάλα κινητα, αλλα αυτό ειναι δικο μου πρόβλημα ), απο εκεί και περα το κινητό ειναι βελτιωμένο στα παντα. Αφού εγω δεν ξέρω πλεον τι παει να πει lag με custom ics, και θεωρώ πλεον σε αυτό, το android ισάξιό με ios και win (θυμισου ότι εως τώρα δεν το έλεγα ποτε αυτό), δεν μπορω να πιστέψω ότι έχει τέτοιο θεμα το sgs3 που ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ καλυτερο, γρηγορότερο κλπ απο sgs2. Επίσης κάμερα, οθόνη ειναι σε πολυ ανώτερό επιπεδο σε σχεση με sgs2, και ας ειναι pentile. Και επεξεργαστής.

Με την υποστήριξή που έχει και με το όνομά θα πουλήσει σαν ζεστό ψωμί. Απο εκεί και περα, οποίος έχει το sgs2 δε δελεάζεται τόσο πολυ να

το παρει, όπως ακριβώς οποίος έχει iphone 4 δεν παίρνει 4s.

Design καλύτερό απο sgs2, χωρίς να εντυπωσιαζει. Επίσης έχει σοβαρή μπαταριά σε σχεση με όλα τα υπολοιπα και ειναι ποιο ψαγμενο κινητό. (Επίσης με την ταχύτητα που έχει συνήθως θα δουλεύει στο 30% καταναλώνοντας ελάχιστα. Το htc one x με λιγότερες επιδόσεις και αυξημένο χρονισμό θα καταναλώνει παραπάνω σε ίδιες λειτουργίες).

Πχ το htc one x με lcd οθόνη , 4πυρηνο , και 1800αρα μπαταριά, ΔΕΝ βγάζει την μερα συνεχίζοντας την παράδοση της htc.. Ενώ δεν αλλάζει και η μπαταριά για να βαλεις μεγαλύτερη. Ούτε έχει sd.

Επομένως ποιο ολοκληρομενο κινητό αυτή τη στιγμή, δεν υπάρχει. Ότι και εγω θα ήθελα καλύτερα πράγματά και ότι δεν εντυπωσιαζομαι ειναι αλλο θεμα.

Και κάτι που ξέχασα: Dolphin browser hd. Μακράν ο καλύτερός (αλλα και ποιο βαρύς) browser σε οποιοδήποτε os. Η ics εκδοσή του σε ics sgs2, απλα πετάει. Lag ούτε για πλάκα. Πως ειναι δυνατόν να έχει lag στο sgs3; Για τον browser της samsung δεν παίρνω ορκο, ούτε καν για το launcher. Αλλα αυτά τα αλλάζεις. Χωρις rom, root κλπ. Απλα και πανεύκολα. Εκεί ειναι η δύναμή του android. Αμα μεινεις στο τι έχει ενσωματομενο η κάθε εταιρία έχεις χασει το παιχνιδι. Παρε iphone και win phone τοτε..

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι αυτη τη στιγμη το iphone 4s δεν ειναι το τελευταιο iphone που εχει βγει?

 

Το οτι η apple προτημησε απλα να βγαλει μια αναβαθμηση του 4 απο το να κυκλοφορησει το 5 δεν φταιμε εμεις γι' αυτο αλλα η apple που απλα θελει να κανει μια αρπαχτη ακομα πανω στο iphone 4 και να το ξαναλανσαρει με καποια μικρο εξτρα σε σχεση με το απλο 4.

 

Οποτε μην μας λες οτι το s3 δεν πρεπει να το συγκρινουμε με το iphone 4s.

 

Και για να χουμε καλο ρωτημα το iphone 5 ποτε εχει ανακοινωση οτι θα το βγαλει η apple?

Μηπως κανα 2013????? :rolleyes:

 

Λεω τωρα....

 

Οκτώβρη απ'ότι έχω διαβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Flik , είσαι λίγο άδικος. Πιθανότατα δικαιολογημένα γιατί δεν ασχολησαι πλεον με android, οπότε έχεις μεινει λίγο πίσω. Αν εξαιρέσουμε το μέγεθος που ειναι εντελώς σχετικό θεμα (ούτε εμένα μου αρέσουν τόσο μεγάλα κινητα, αλλα αυτό ειναι δικο μου πρόβλημα ), απο εκεί και περα το κινητό ειναι βελτιωμένο στα παντα. Αφού εγω δεν ξέρω πλεον τι παει να πει lag με custom ics, και θεωρώ πλεον σε αυτό, το android ισάξιό με ios και win (θυμισου ότι εως τώρα δεν το έλεγα ποτε αυτό), δεν μπορω να πιστέψω ότι έχει τέτοιο θεμα το sgs3 που ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ καλυτερο, γρηγορότερο κλπ απο sgs2. Επίσης κάμερα, οθόνη ειναι σε πολυ ανώτερό επιπεδο σε σχεση με sgs2, και ας ειναι pentile. Και επεξεργαστής.

Με την υποστήριξή που έχει και με το όνομά θα πουλήσει σαν ζεστό ψωμί. Απο εκεί και περα, οποίος έχει το sgs2 δε δελεάζεται τόσο πολυ να

το παρει, όπως ακριβώς οποίος έχει iphone 4 δεν παίρνει 4s.

Design καλύτερό απο sgs2, χωρίς να εντυπωσιαζει. Επίσης έχει σοβαρή μπαταριά σε σχεση με όλα τα υπολοιπα και ειναι ποιο ψαγμενο κινητό. (Επίσης με την ταχύτητα που έχει συνήθως θα δουλεύει στο 30% καταναλώνοντας ελάχιστα. Το htc one x με λιγότερες επιδόσεις και αυξημένο χρονισμό θα καταναλώνει παραπάνω σε ίδιες λειτουργίες).

Πχ το htc one x με lcd οθόνη , 4πυρηνο , και 1800αρα μπαταριά, ΔΕΝ βγάζει την μερα συνεχίζοντας την παράδοση της htc.. Ενώ δεν αλλάζει και η μπαταριά για να βαλεις μεγαλύτερη. Ούτε έχει sd.

Επομένως ποιο ολοκληρομενο κινητό αυτή τη στιγμή, δεν υπάρχει. Ότι και εγω θα ήθελα καλύτερα πράγματά και ότι δεν εντυπωσιαζομαι ειναι αλλο θεμα.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Μπορεί να είμαι άδικος. Γιατί δεν το πήρα στα χέρια μου.

Δεν έχω χειριστείς τις τελευταίες custom roms, αλλά sgs2 με επίσημη ics έχω χειριστεί για 2 μέρες περίπου, και απέχει απο την αίσθηση που περίμενα όταν ανακοινώθηκε το ics και ότι θα έχει gpu acceleration. Απέχει απο το wp7 στα 2nd gen και απο το iphone 4s (όχι το 4, έχει διαφορά), για την αίσθηση μιλάω πάντα. Να το πάμε δηλαδή πάλι σε θέμα custom rom; Ακόμα και έτσι, συνεχίζω να βρίσκω το ui του android κάτω απο τα δικά μου γούστα, αλλά δεν θα επεκταθώ, γιατί είναι off topic.

Περίμενα λοιπόν, στο δικό τους touchwiz να το έχουν κάνει καλύτερο. Να μπορέσουν να αξιοποιήσουν όλη τη δύναμη του. Αλλά αφού το βλέπω στο βίντεο αυτό το πράγμα, είναι σαν να βλέπω το sgs2 ρε παιδιά, με επίσημη ics περασμένη, σε όλες τις κινήσεις του. Εγώ αυτό περίμενα να βελτιωθεί και δεν έγινε. Φαίνεται οτι δε γίνεται άλλο, έτσι είναι το android, το τρωτό του σημείο.

Γρηγορότερο κτλ θα είναι, αλλά αυτή η αίσθηση που αναφέρω δεν είναι θέμα ισχύος το γνωρίζεις καλά. Και είναι καλύτερο συνολικά απο το one X, συμφωνώ, αφήνοντας τελείως στην άκρη το μέγεθος πάντα είναι το πιο ολοκληρωμένο. Αλλά δεν σημαίνει οτι είναι η καλύτερη επιλογή για όλους.

Εγώ ήθελα βελτίσωση σε αυτόν τον τομέα, που μόνο η samsung προσπαθεί να το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκτώβρη απ'ότι έχω διαβάσει.

Και μου λες λοιπον να ΜΗΝ συγκρηνω ενα κινητο που θα βγει τελει μαιου με ενα κινητο που βγηκε πριν 2 μηνες αλλα με ενα κινητο που θα βγει σε 6 μηνες.

 

Τα σκεφτεσε πριν τα πεις ολα αυτα ρε φιλε ή απλα τα λες για να εχεις κατι να πεις....

 

Ειπαμε συγκρίνουμε 2 κινητα που βγηκανε περιπου το ιδιο χρονικο διαστημα(1-3 μηνες) και οχι με διαφορα 6 και βαλε μηνων....

 

Πιστευω να καταλαβαινεις τι θελω να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βοηθα ρε Euklidi πες μας τι διαφορα εχει το gorilla glass 1 απο το 2; ( φαινεσαι ψαγμενος)

 

Αν γινετε πες μας χωρις να κανεις google.

 

Πολλαπλασια ανθεκτικοτητα σε πολυ λεπτοτερο γυαλι. Απιστευτη ελαστικοτητα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουκλί το smartphone μου αρέσει αρκετά, η ram παραμένει 1gb αλλά και ικανοποιητική, επεξεργαστής πολυβόλο, design τα σπάει πανέμορφο (το άσπρο) η οθόνη μα τα χαλάει μπορούσε και καλύτερα. Εντάξει λογικό είναι κάποιοι να περίμεναν καταστάσεις star trek με όλα αυτα που έχουν ακουστεί πριν την επίσημη εμφάνιση του, άλλα δεν πειράζει μια συνήθεια είναι όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά δεν σημαίνει οτι είναι η καλύτερη επιλογή για όλους.

Κανένα κινητό ή mobile os δεν ειναι η καλυτερη επιλογή για ολους. Αν ήταν, μονο ένα θα πούλαγε και όλα τα αλλα θα πήγαιναν απατα..

Και μια γενική παρατήρηση προς ολους: Μη βγάζετε συμπεράσματά για την ics βλέποντας το launcher που βαζει η samsung ή οποιοσδήποτε αλλος κατασκευαστής. Βάλτε πρώτα ένα launcher γραμμένο εξαρχής σε ics, πχ nova ή apex και μετα κάνετε συγκρίσεις. Αυτό ισχύει πιθανότατα και για το sgs3.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα ωραία και καλά από την σημερινή παρουσίαση όντως χωρίς κάτι το τρομερό να μείνεις άφωνος τα αρνητικά είναι κυρίως το design του κινητού και όλων την σειράς θέλουν πολύ δουλειά από θέμα σχεδίασης και κάτι ακόμα αν έχει κάποιος benchmark του htc x one και του samsung s3 σε 3d gaminng ? ή συγκρίσεις των cpu-gpu των δυο μοντέλων .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοητεύτηκα μπορώ να πω περίμενα κάποια πράγματα όπως

 

2 πύρινο A 15 στα 1,4 1,6 ghz πατάει ότι 4 πύρινο κυκλοφορεί με μικρότερή κατανάλωση ενέργειας

1,5 gb + ram

12 MP Camera

τα υπόλοιπα είναι οκ + οτι η πλαστικουρα που λέτε έχει σώσει άπειρες φορές το κινητό από θάνατο (έχει φάει κάτι κολοτουμπες και ακόμη δεν έχει πάθει τπτ)

 

από αυτά που βλέπω από μένα το HTC ONE X (ότι ότι θα το πάρω )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το πω αλλιώς αυτό που έγραψα παραπάνω. Πρώτον, οτι το android κρατάει πίσω την εξέλιξη στο hardware, το πιστεύω αυτό. Θα τα δούμε καλύτερα με περισσότερα reviews.

Δεύτερον, το μέγεθος των οθονών αυξάνεται αναγκαστικά γιατί αλλιώς, με το λειτουργικό να μένει ίδιο, και με τους 4 πυρήνες να μην δίνουν μεγάλη διαφορά, είναι ο μόνος τρόπος για μεγάλη αλλαγή.

Τρίτον, το sgs2 πήρε πολλούς iphone χρήστες. Το sgs3, αν το iphone βγει με μεγαλύτερη οθόνη και συν τις βελτιώσεις που έρχεται ανα 2 χρόνια, δεν θα τους τραβήξει. Και έρχονται και τα wp8 που θα τραβήξει νέους χρήστες στον χώρο των smartphones, αλλά και παλιούς, πλέον βλέπω οτι δύσκολα γίνεται το μπαμ απο τη μεριά του android όπως έγινε με sgs1 και sgs2.

 

@oldnew: Έχεις δίκιο για τον Launcher, αν και στο gingerbread της samsung ήταν το πιο smooth, αλλά δεν είναι μόνο ο launcher όλο το ui, είναι αυτό που βλέπεις μόνο. Μένει browser, τα apps με τον σχεδιασμό που δεν ακολουθεί μια γραμμή, μένει το υπόλοιπο μενού του τηλεφώνου κτλ.

Επίσης γενικά είναι δύσκολο να κρίνουμε αν βάλουμε την παράμετρο των custom roms, ή του jailbreak κτλ. Γιατί δεν απευθύνονται για το μεγάλο ποσοστό χρηστών και είναι και ήδη πολλοί οι παράμετροι στο πρόβλημα σύγκρισης συσκευών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μου λες λοιπον να ΜΗΝ συγκρηνω ενα κινητο που θα βγει τελει μαιου με ενα κινητο που βγηκε πριν 2 μηνες αλλα με ενα κινητο που θα βγει σε 6 μηνες.

 

Τα σκεφτεσε πριν τα πεις ολα αυτα ρε φιλε ή απλα τα λες για να εχεις κατι να πεις....

 

Ειπαμε συγκρίνουμε 2 κινητα που βγηκανε περιπου το ιδιο χρονικο διαστημα(1-3 μηνες) και οχι με διαφορα 6 και βαλε μηνων....

 

Πιστευω να καταλαβαινεις τι θελω να πω.

 

Ναι μωρέ κι ούτε υπερασπίζομαι την Apple απλά αν έβγαινε το s3 ως s2s θα ήταν αλλιώς. Στο iPhone 4 και 4s ελάχιστες είναι οι διαφορές. Ενώ σε s2 και s3 πολλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...