Προς το περιεχόμενο

Samsung: Τα αποκαλυπτήρια του Galaxy S3


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει μιλάμε έχεις αναπτύξει τρομερό επιχείρημα τώρα..!!! Η λογική σου είναι φοβερή. Για αυτό και στην ζωή σου μην χτίσεις καλό σπίτι κάνε ένα από λαμαρίνες γιατί δε είναι σάκος του μπόξ ούτε στην Αμερική ζεις για να έχεις ανεμοστρόβιλους. Δηλαδή συγγνώμη κιόλας, όταν δίνω 600-700 ευρώ για ένα κινητό δεν είναι σοβαρό κριτήριο η ανθεκτικότητά του....μα καλά είναι δυνατόν?

 

 

θα πηδηχτω απο το παραθυρο.......αυτο περιμενω τοση ωρα να μου πει καποιος αντικειμενικος και ακομα με πανε λαρισα μεσω πατρας με αφιξη απο αθηνα.........θα πηδηχτω σου λεω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ειπα και πριν. 30cm ηταν αρκετα για να φυγει ολοκληρο κομματι γιαλι απο το πισω μερος. Δεν μιλαμε για γρατζουνια σε αυτη την περιπτωση μιλαμε για ολοκληρο κομματι γυαλι.

 

Ντάξει, νομίζω αυτό είναι καθαρά τυχαίο. Ή είχε φάει κι άλλο χτύπημα το σημείο και είχε ραγίσει χωρίς να φαίνεται. Δεν είναι και τόσο απλό να φύγει κομμάτι με τέτοια πτώση, ρώτα όσους ιδιοκτήτες iPhone 4/4S βρεις. Σε όλους έχει πέσει στάνταρ.

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα και πριν. 30cm ηταν αρκετα για να φυγει ολοκληρο κομματι γιαλι απο το πισω μερος. Δεν μιλαμε για γρατζουνια σε αυτη την περιπτωση μιλαμε για ολοκληρο κομματι γυαλι.

Το πίσω είναι ψεύτικο, δεν είναι gorilla.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχόλιό με την παρομοίωση του samsung με skoda και του iphone με ferari είναι όλα τα λεφτά.. Ακριβώς αντίστροφη έπρεπε να είναι η παρομοίωση μιας και είναι γνωστό ότι τα υλικα του iphone είναι πολυ φθηνά, πιθανότατα στο μισό κοστος απο ότι του sgs3. Αλλα όταν είσαι fanboy, πρέπει 1.να μην ξέρεις τι γραφεις και 2. να κανείς το μαυρο άσπρο.. Και προφανώς ο φίλος παραπάνω καλύπτει όλα τα κριτήριά..

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα μια χαρα ειναι το κινιτακι απλα μου φαινεται λιγο ασχημο σε σχεση με το htc αλλα γουστα ειναι αυτα.

Για οσους περιμεναν κατι παραπανω εχουν δικιο απλα απο δω και περα τα νεα χαρακτηριστικα θα μας τα δινουν με το σταγονομετρο. Εδω η Aplle πηρε ενα iphone 4 του βαλε ενα siri το ονομασε 4s και ολοι πηγαν να το παρουν.

πλεον πιστευω εχουμε φτασει σε εναν κορεσμο απο νεα πραγματα στο θεμα των κινητων ειδικα στα μεγεθη της οθόνης (ελπιζω να σταματησουν να αυξάνονται οι ιντες ελεος φτανουμε στις 5).Ελπιζω να γινει κατι και με τισ μπαταριες γιατι δεν γινεται να θελουμε φορτιση καθε μια μερα αυτο δε λεγεται φορητοτητα

οσο για την αντοχη που ακουστικε πιο πανω ενοειται οτι ενα κιν των 500+ ευρω πρεπει να αντεχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χαρά του κάθε πικραμένου iPhone user το σημερινό! Σκεφτόμουν να τρολάρω μέχρι τελικής πτώσεως, αλλά ούτε σχόλιο δεν αξίζει το αποψινό FAIL!!!!

 

πραγματικά!!! προτείνω όσοι δεν έχουν iphone κινητό να μη βγούν από το σπίτι τους :eek: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πίσω είναι ψεύτικο, δεν είναι gorilla.

 

Αρα ρε λογικε μου ανθρωπε ουσιαστικα μου παραδεχεσαι οτι χρυσποληρωνουν γυαλι καινοτομια ντεμεκ και τλκ ειναι ψευτικο κ σπαει η ραγιζει σχεδον με το παραμικρο κ καμαρωνετε κιολας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάλια...η μπαρούφα του αιώνα...Έλεος με τη samsung.

Για να σοβαρευτούμε...όλοι αυτοί που κράζουνε τι περίμεναν δηλαδή; Διαστημόπλοιο;

Το να μη αρέσει σε κάποιους λογικό, είναι θέμα γούστου. Δεν μπορώ να ακούω ότι αρέσει σε κάποιον σχεδιαστικά το htc one x και όχι το siii, αφού έχουν παρόμοια σχεδίαση και με μια δόση πολυτέλεις λόγο της ασημί ρίγας. Δείτε και το βιντεο.

http://www.slashgear.com/samsung-galaxy-s-iii-vs-htc-one-x-hands-on-03226020/

Επίσης δεν μπορώ να ακούω ότι είναι παντόφλα και τους κακοπέφτει, αλλά το note δεν τους χαλάει....

Προσωπικά εγώ που έχω το sii δεν βιάζομαι να το αλλάξω, αλλά για κάποιον που θέλει να αγοάσει τώρα κινητό είναι από τις top επιλογές μαζί με 2-3 ακόμη (και σύμφωνα με τα benchmarks στο gsmatena το καλύτερο).

υ.γ. Ξέρω ότι οι μισοί που το κράζουνε αν είχαν τα λεφτά θα το πέρνανε..Οι υπόλοιποι τζάμπα μαγκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα ρε λογικε μου ανθρωπε ουσιαστικα μου παραδεχεσαι οτι χρυσποληρωνουν γυαλι καινοτομια ντεμεκ και τλκ ειναι ψευτικο κ σπαει η ραγιζει σχεδον με το παραμικρο κ καμαρωνετε κιολας.....

 

Ευθραυστο κορμι... Φιδισιοοοοο. χαχαχαααχχχαχαα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ τη στιγμη που δινεις τοσα λεφτα για κινητο το προσεχεις σα τα ματια σου , οποτε η ολη συζητηση περι ανθεκτικοτητας σε πτωσεις ειναι κομματακι αστοχη. Στη τελικη οποιος θελει κινητο που ν αντεχει ας παρει ενα απ αυτα που ειναι για σκληρη χρηση.

 

Για κινητά μιλάμε.Όσο και να προσέχεις κάποια στιγμή θα σου πέσει. Είτε λόγω κούρασης-άγχους είτε λόγω βιασύνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το μπροστα ειναι gorilla;

Δεν είναι;

 

50 GB στο Dropbox για δυο χρόνια στα S3.

Σε κάνα μήνα πιστεύω ότι θα το έχουμε και οι υπόλοιποι με κάνα πειραγμένο apk.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι;

 

50 GB στο Dropbox για δυο χρόνια στα S3.

Σε κάνα μήνα πιστεύω ότι θα το έχουμε και οι υπόλοιποι με κάνα πειραγμένο apk.

 

Nope προτιμησαν να βαλουν εκεινο το γυαλι που βαζει η nasa στα διαστημοπλοια μονο που στα διαστημοπολοια εκεινο το γυαλι εχει παχος καμια 30αρια ποντους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τη λέτε αλλα εγώ πιστεύω ότι το SGS III είναι πραγματικό θηρίο!

 

Πιο άλλο τηλέφωνο έχει τη δυνατότητα να βλέπεις video σε μικρότερο κάδρο το οποιο μετακινείται σε πραγματικό χρόνο και ταυτόχρονα να κανεις και αλλα όπως να στέλνεις μηνύματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...