Προς το περιεχόμενο

Samsung 830 128GB 105€ (με ελληνικο ΦΠΑ) @ Amazon.co.uk


SagoniasSlutRos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 422
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αποστέλετε λέει σε 1-3 εβδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dispatch Estimate απο το link που εδωσα:

9. Juli 2012 - 11. Juli 2012

 

Αρκετα νωριτερα απο το αγγλικο.Αλλα να μας πει καποιος που ξερει οτι ειναι ο ιδιος.

 

Ο ίδιος είναι.

Γερμανικά δε ξέρω, αλλά λέει Notebook Upgrade kit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω βρεί σε Αγγλικό κατάστημα άμεσα διαθέσιμο αλλά εχει κάποιες ιδιαιτερότητες.

 

Αν πληρώσετε μέσω paypal πρεπει να έχει γίνει verify η διεύθυνσή σας σύμφωνα με τη διεύθυνση που αναγράφει η κάρτα σας (στο λογαριασμό της τράπεζας).

 

Αλλιώς αποδέχετε την εισαγωγής κάρτας Visa/Electron (καταραμένη Amer.Express :cry: ), αλλά και πάλι ισχύει αυτό με τη πιστοποίηση διεύθυνσης.

 

Τους έχω στείλει μαιλ προκειμένου να μου πουν ακριβώς πως λειτουργεί το κατάστημά τους.

 

Αναφέρουν ότι υπάρχει κάποια διαθεσιμότητα.

 

Οταν πάρω απάντηση θα σας αναφέρω το κατάστημα και τις λεπτομέριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λέτε να κάνω κ εγώ παραγγελία από το γερμανικό???

Μου τον βγάζει στα 124 !!!!

110€ σε μενα που τον παρηγγειλα. διαλεξε να ειναι το notebook kit για να στο βγαλω στη σωστη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ενδιαφέρει και μένα η αγορά του παραπάνω SSD, θα ήθελα να ρωτήσω τους γνώστες 2-3 πραγματάκια.

 

1) Εάν τον εγκαταστήσω σε επιτραπέζιο υπολογιστή με WinXP Pro SP3, θα έχω πρόβλημα με drivers;

Το σύστημα μου αποτελείται από έναν Q6600@2,40GHz σε Μ/Β Gigabyte X38-DQ6.

 

2) Για να εγκαταστήσω τον SSD notebook edition στον επιτραπέζιο υπολογιστή, θα πρέπει να πάρω ειδικό bracket;

 

3) Κατάφερε κάποιος να "κλωνοποιήσει" με επιτυχία τον δίσκο με το λειτουργικό στον SSD με το usb καλώδιο και το Norton Ghost και να τον κάνει να λειτουργήσει ως boot disk;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

110€ σε μενα που τον παρηγγειλα. διαλεξε να ειναι το notebook kit για να στο βγαλω στη σωστη τιμη

 

Ωραία!Πρέπει να κάνω κ εγγραφή στο .de και να πάω κ στην τράπεζα γτ στην κάρτα έχω ακριβώς 105 απο αυτόν στον .uk που θα ακυρώσω!

Κρίμα είχα την ελπίδα οτι μέσα στην εβδομάδα θα μας άλλαζαν πάντως τις ημερομηνίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ενδιαφέρει και μένα η αγορά του παραπάνω SSD, θα ήθελα να ρωτήσω τους γνώστες 2-3 πραγματάκια.

 

1) Εάν τον εγκαταστήσω σε επιτραπέζιο υπολογιστή με WinXP Pro SP3, θα έχω πρόβλημα με drivers;

Το σύστημα μου αποτελείται από έναν Q6600@2,40GHz σε Μ/Β Gigabyte X38-DQ6.

 

2) Για να εγκαταστήσω τον SSD notebook edition στον επιτραπέζιο υπολογιστή, θα πρέπει να πάρω ειδικό bracket;

 

3) Κατάφερε κάποιος να "κλωνοποιήσει" με επιτυχία τον δίσκο με το λειτουργικό στον SSD με το usb καλώδιο και το Norton Ghost και να τον κάνει να λειτουργήσει ως boot disk;

 

Ευχαριστώ.

1)Δεν νομιζω να υπαρχει κανενα προβλημα

2)Για τον notebook edition ναι, χρειαζεσαι bracket, εκτος αν δεν τον κουνας καθολου και τον βαλεις μεσα ισα να στεκεται και να ειναι συνδεδεμενος με τα καλωδια.

 

 

Ωραία!Πρέπει να κάνω κ εγγραφή στο .de και να πάω κ στην τράπεζα γτ στην κάρτα έχω ακριβώς 105 απο αυτόν στον .uk που θα ακυρώσω!

Κρίμα είχα την ελπίδα οτι μέσα στην εβδομάδα θα μας άλλαζαν πάντως τις ημερομηνίες!

μην σας παρω στο λαιμο μου κιολας και αλλαξει τιποτα, απλα ανεφερα τι ακριβως μου ειπαν στο chat του amazon πριν λιγο και ενω επεμεινα οτι τον χρειαζομαι νωριτερα, μου ειπαν οτι 6 αυγουστου θα παραλαβουν απο τον προμηθευτη τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην σας παρω στο λαιμο μου κιολας και αλλαξει τιποτα, απλα ανεφερα τι ακριβως μου ειπαν στο chat του amazon πριν λιγο και ενω επεμεινα οτι τον χρειαζομαι νωριτερα, μου ειπαν οτι 6 αυγουστου θα παραλαβουν απο τον προμηθευτη τους...

 

Στο λαιμό σου δεν θα μας πάρεις! Η απόφαση είναι δική μας κ εσύ πολύ καλά έκανες κ μας ενημέρωσες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία!Πρέπει να κάνω κ εγγραφή στο .de και να πάω κ στην τράπεζα γτ στην κάρτα έχω ακριβώς 105 απο αυτόν στον .uk που θα ακυρώσω!

Κρίμα είχα την ελπίδα οτι μέσα στην εβδομάδα θα μας άλλαζαν πάντως τις ημερομηνίες!

 

Δεν χρειάζεσαι άλλο λογαριασμό με τα ίδια στοιχεία μπορείς να προχωρήσεις σε αγορά.

Το θέμα είναι να καταλαβαίνεις περίπου τι επιλέγεις.

Ίσως κάνοντας κάποια μετάφραση σε translator.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεσαι άλλο λογαριασμό με τα ίδια στοιχεία μπορείς να προχωρήσεις σε αγορά.

Το θέμα είναι να καταλαβαίνεις περίπου τι επιλέγεις.

Ίσως κάνοντας κάποια μετάφραση σε translator.

 

Ok ευχαριστώ για την πληροφορία κ τη συμβουλή! Θα το κοιτάξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο επικοινωνια με το amazon με διαβεβαιωσαν πως stock παλι θα εχουν στις 6 Αυγουστου μιας και τοτε θα παραλαβουν απο τον προμηθευτη τους :-(

 

Πάντως εγώ που τους ρώτησα για το πότε μου είπαν οτι το αργότερο θα έχει γίνει η αποστολή στις 30 Ιουλίου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ που τους ρώτησα για το πότε μου είπαν οτι το αργότερο θα έχει γίνει η αποστολή στις 30 Ιουλίου!

Εμένα στο Αγγλικό χθές το βράδυ παρόλο που το dispatch date στην παραγγελία μου είναι έως 2 Αυγούστου μου είπαν ότι θα γίνει dispatch μέχρι τις 15/8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...