Προς το περιεχόμενο

Samsung 830 128GB 105€ (με ελληνικο ΦΠΑ) @ Amazon.co.uk


SagoniasSlutRos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 422
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ακύρωσα και εγώ και διάλεξα αυτό http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B005OK6VTA/ref=ox_ya_os_product

 

είναι η desktop έκδοση που αντί για τη συσκευή σύνδεσης με usb για να κάνεις μεταφορά του λειτουργικού σαν image, δίνει ένα tray για να το προσαρμόσεις σε κουτί σταθερού.

 

115€ βγαίνει με σημερινή μετατροπή και μου γράφει delivery estimate: 2 July 2012 - 10 July 2012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακύρωσα και εγώ και διάλεξα αυτό http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B005OK6VTA/ref=ox_ya_os_product

 

είναι η desktop έκδοση που αντί για τη συσκευή σύνδεσης με usb για να κάνεις μεταφορά του λειτουργικού σαν image' date=' δίνει ένα tray για να το προσαρμόσεις σε κουτί σταθερού.

 

115€ βγαίνει με σημερινή μετατροπή και μου γράφει delivery estimate: 2 July 2012 - 10 July 2012[/quote']

 

Εγω το θελω για λαπτοπ κ θα μου ειναι αχρηστo to tray!

Θα το σκεφτω ομως!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι δεν παιρνετε αυτο στις 79.99 λιρες που ειναι ετοιμοπαραδοτο; (102 ευρω με την τρεχουσα ισοτιμια)

 

http://www.amazon.co...c/dp/B007BBQPUA

 

Ακύρωσα και εγώ και διάλεξα αυτό http://www.amazon.co...x_ya_os_product

13 ευρω για ενα bracket που στην ουσια δεν χρειαζεται κι ολας; (και δυο καλωδιακια  των 2-3 ευρω total)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν παιρνετε αυτο στις 79.99 λιρες που ειναι ετοιμοπαραδοτο; (102 ευρω με την τρεχουσα ισοτιμια)

 

http://www.amazon.co...c/dp/B007BBQPUA

 

 

13 ευρω για ενα bracket που στην ουσια δεν χρειαζεται κι ολας;

αυτο που δινεις στο link φιλε matrix περιλαμβανει μεσα απλα τον ssd και τιποτε αλλο αν καταλαβα, σωστα?

το notebook kit περιλαμβανει επιπλεον ενα καλωδιο sata->usb για να κανεις clone το υπαρχον σκληρο κατευθειαν στο sdd? μονο για αυτο χρησιμευει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αυτο που δινεις στο link φιλε matrix περιλαμβανει μεσα απλα τον ssd και τιποτε αλλο αν καταλαβα, σωστα?

το notebook kit περιλαμβανει επιπλεον ενα καλωδιο sata->usb για να κανεις clone το υπαρχον σκληρο κατευθειαν στο sdd? μονο για αυτο χρησιμευει?

 

Ειναι το basic, ο ssd και το ενα cd. Το notebook εχει το sata to usb ανταπτορακι, το οποιο φανταζομαι δουλευει και ως "εξωτερικη θηκη" για 2.5αρηδες ωστε να τους δουλευει καποιος ως εξωτερικους.

 

Αντιγραφω για να μην γραφουμε τα ιδια:

 

 

Το basic ειναι η σκετη εκδοση. Δεν εχει ουτε brackets ουτε βιδες ουτε καλωδιο. Επισης εχει μονο ΕΝΑ cd, που εχει μεσα: Interactive manual - Magician software - SSD manuals. (Δεν εχει norton ghost αυτο ειναι το μονο λαθος σε αυτα που λεει απο πανω ο l3ft3ris). Παντως το θεμα με τα cd δεν λεει τιποτα, αφου ετσι και αλλιως απο το νετ θα κατεβασετε την 3.1 (το cd εχει την 3.0) και επισης τρεχοντας το magician εχει λινκ για δωρεαν κατεβασμα του norton ghost 15 (δεν το κατεβασα παντως). Δεν χρειαζεται καν να ξεσφραγισετε το ενα cd που εχει μεσα. ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κανω για να ακυρωσω κ μα επιλεξω το αλλο; (ειναι η πρωτη μου αγορα γιαυτο κ ρωταω)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Ακυρο αυτο! Το βρήκα πως γίνετε κ έκανα παραγγελία τον άλλο!

 

Ευχαριστώ πολύ matrixxχ για την πληροφορία! +1 απο εμένα!!!

 

Τον παρήγγειλα κ λέει Dispatch Estimate Friday 29 Jun 2012 οπότε μια χαρά!

Ετσι κ αλλιώς δεν θα χρησιμοποιούσα καθόλου αυτά που έδινε με το notebook kit μιας κ θα έκανα εγκατάσταση απο την αρχή!

 

Μου βγήκε σύνολο με free μεταφορικά στα 106 (81.99 λίρες)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι κανω για να ακυρωσω κ μα επιλεξω το αλλο; (ειναι η πρωτη μου αγορα γιαυτο κ ρωταω)

Ακυρωνεις (your account -> your orders -> cancel items στην υπαρχουσα παραγγελια), και αφου δεις οτι εξαφανιστηκε, βαζεις νεα παραγγελια.

 

 

Ακυρωσε παλι και βαλε παραγγελια σε λιρες, 102-102.5€ αντι για 106. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακυρωνεις (your account -> your orders -> cancel items στην υπαρχουσα παραγγελια), και αφου δεις οτι εξαφανιστηκε, βαζεις νεα παραγγελια.

 

Ευχαριστώ πολύ! Το βρήκα τελικά ήταν πολύ εύκολο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω τωρα τον παρηγγειλα αντι του notebook kit αλλα σε μενα λεει:

 

Dispatch Estimate Thursday 12 July 2012 - Friday 27 July 2012

 

:( :(

 

 

jayD μην ακυρωσεις αφου πηρες μαλλον τον τελευταιο!

 

"Usually dispatched within 2 to 5 weeks."

 

ουτε ο jmallen δεν προλαβε! :confused:

 

Όντως για να το λες!

Δεν θα έπρεπε όμως να λέει κάπου οτι έχει 1 διαθέσιμο?

......Δεν περίμενα οτι θα την κάνω στον jmallen3 :S

 

jayD ακυρωσε τον μια plz να δοκιμασω κατι ... :P

 

pffffffffffffffff

 

χοαοχαοχοχαοχαοαχ :P :P :P !!!! +1

 

Πραγματικά δεν περίμενα οτι θα γινόταν κάτι τέτοιο! :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...