Προς το περιεχόμενο

Samsung 830 128GB 105€ (με ελληνικο ΦΠΑ) @ Amazon.co.uk


SagoniasSlutRos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.. Σκεφτομαι να τον παρω τον δισκο, 128..

Ειναι ευκολο ενα λινκ απο amazon που να ειναι τωρινο/φρεσκο? εννοω να υπαρχει stock? Οσο δυνατον με την καλυτερη τιμη

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 422
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα.. Σκεφτομαι να τον παρω τον δισκο, 128..

Ειναι ευκολο ενα λινκ απο amazon που να ειναι τωρινο/φρεσκο? εννοω να υπαρχει stock? Οσο δυνατον με την καλυτερη τιμη

Ευχαριστω πολυ

http://www.amazon.co.uk/Samsung-2-5inch-Notebook-Accessory-Norton/dp/B005OK6VJU/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1341010365&sr=1-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη περιμενω και εγω τον δισκο μεσα στη βδομαδα, μπορει να μου πει καποιος αν χρειαζεται καποιο firmware update η ειναι ready to go?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι καινούριος στο amazon, αυτός έχει καμιά διαφορά; Ίδιοι μου φαίνονται.

Επίσης έκανα δοκιμαστικό order βάζοντας μια χρεωστική κάρτα που ισχύει αλλά δεν έχει υπόλοιπο και την δέχτηκε και έγραψε και order successful. Έχω κάνει κάτι λάθος;

sorry για το offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι καινούριος στο amazon, αυτός έχει καμιά διαφορά; Ίδιοι μου φαίνονται.

Επίσης έκανα δοκιμαστικό order βάζοντας μια χρεωστική κάρτα που ισχύει αλλά δεν έχει υπόλοιπο και την δέχτηκε και έγραψε και order successful. Έχω κάνει κάτι λάθος;

sorry για το offtopic

δεν εχουν διαφορες οσον αφορα τον δισκο, ειναι ο ιδιος, απλα υπαρχει το notebook kit και το desktop kit. η διαφορα ειναι πως στο notebook kit δινουν μαζι εναν ανταπτορα για συνδεση του σκληρου κατευθειαν με usb στο λαπτοπ και το norton ghost το οποιο χρησιμευει στο να μεταφερεις ενα image του λειτουργικου στο νεον δισκο... δηλαδη σε βοηθαει για να μην χρειαστει να στησεις εξ'αρχης τα windows.

 

oσον αφορα την παραγγελια σου, η χρεωση γινεται μονο κατα το dispatch

οποτε αφου δεν εχει γινει ακομη αυτο, δεν εχει γινει attempt να λαβουν το ποσο απ'την καρτα σου. αν δεν εχει $ μεσα η καρτα την ωρα που παει να γινει η αποστολη λογικα θα σε ειδοποιησουν..δεν μου χει τυχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να μην είσαι από την Samsung, η Amazon είναι ΕΓΓΥΗΣΗ. Είχα πάρει σκληρό, όταν έβγαλε bad sectors που έστειλαν 2ο πριν καν εγώ στείλω πίσω τον πρώτο. Όταν και ο 2ος έβγαλε το ίδιο, μου επέστρεψαν όλο το ποσό, μαζί με τα έξοδα αποστολής (τα δικά μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με το νόμο, εάν κάτι είναι αγορασμένο από Ευρώπη με την επίδειξη την απόδειξης του μαγαζιού σε επίσημη αντιπροσωπεία ισχύει η εγγύηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να τον χτυπήσω κι εγώ τον συγκεκριμένο (εκτός κι αν στο ενδιάμεσο βγει καμιά άλλη προσφορά -ήδη έχασα κανά 2 OCZ που έβγαλε το e-shop επειδή δεν τον πρόσεξα). Αξίζει αλήθεια τα παραπάνω 15-20 ευρώ ο Samsung;

 

Και βασικά, με δεδομένο πως η MB μου δεν έχει Sata3, αξίζει να βάλω κάποια sata3 pci-e κάρτα για την διαφορά στις επιδόσεις; Αν ναι, μπορεί να προτείνει κανείς καμιά σχετικά φθηνή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σύμφωνα με το νόμο, εάν κάτι είναι αγορασμένο από Ευρώπη με την επίδειξη την απόδειξης του μαγαζιού σε επίσημη αντιπροσωπεία ισχύει η εγγύηση

 

έχουμε κάποιο link για αυτό, απλά για να τους το τρίβουμε στη μούρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρελαβα. Μου αφησε ο ταχυδρομος ειδοποιηση και το πηρα απο το ταχυδρομειο. Ευτυχως δεν ειναι απο αυτους που τα παρατανε σε πορτες..

 

post-147032-0-99114400-1341308937_thumb.png

 

 

 

[ATTACH]142590[/ATTACH]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...