Προς το περιεχόμενο

Samsung 830 128GB 105€ (με ελληνικο ΦΠΑ) @ Amazon.co.uk


SagoniasSlutRos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εμας ηταν 13-6 και 14-6. Αν τα κομματια που παρελαβαν ειναι αρκετα σε κανενα μισαωρο-ωρα θα σου ερθει και σενα το ιδιο mail με αποστολη 29-6... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 422
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Το notebook εχουμε παραγγειλει εμεις... :P (οταν παραλαμβανουν ομως παραλαμβανουν ολους μαζι οπως εχω ξαναδει, γι αυτο σου λεω ηρθαν και απο τους "δικους σας" :P )

 

Χμ, μπηκα στο πως νιωθεις τωρα, μην τρελαινεσαι, δεν σου εκατσε καλα, ρισκαρες και δεν επιασε καλα το ρισκο. Καποιες φορες η υπομονη ανταμοιβεται. Δεν εχασες και τπτ ομως μην το σκεφτεσαι. ;) 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμωτο, και ειχα παραγγειλει το notebook kit εδω και καμια εβδομαδα και τον ακυρωσα σημερα επειδη ειχα βαλει στο καλαθι τον basic kit που ηταν αμεσα διαθεσιμος. Τον ξαναεβαλα τωρα στο καλαθι και τον notebook kit που προτιμω, οποτε υπαρχει ελπιδα να γινει και αυτος αμεσα διαθεσιμος ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε προλαβα πριν τα πεις. :P

 

Οχι μην κουνιεσαι τωρα, θα μεινεις παλι με την παραγγελια στο χερι κατα πασα πιθανοτητα. Αν περισσευαν κομματια απο τις υπαρχουσες παραγγελιες θα τον εβλεπες διαθεσιμο πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τα εχω βαλει και τα 2 στο καλαθι, οποτε οταν θα παει να παρει τα χρηματα για τον πρωτο, τοτε θα τα βαλω :P

 

Καλαθι; Ελπιζω να εννοεις παραγγελιες - ιστορικο, γιατι απο καλαθι δεν αγοραζεις πουθενα. :P

 

Edit: συμφωνα με αυτο εχεις παραγγειλει παντως και λογικα προσπαθησαν να παρουν και τα λεφτα ή οπου να ναι θα το κανουν http://www.insomnia....ost__p__4825460

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα παραγγελιες εννοω, αλλα μ' αρεσει να το λεω καλαθι :P

 

edit: αν προσπαθησουν να παρουν τα χρηματα και δεν υπαρχουν στην καρτα με ειδοποιουν, οποτε μεχρι ωρας δεν εχουν κανει προσπαθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

edit: αν προσπαθησουν να παρουν τα χρηματα και δεν υπαρχουν στην καρτα με ειδοποιουν...

 

Πως; Ετσι; :P

 

"Greetings from Amazon.co.uk,

 

We're writing to let you know that we are having difficulty processing your Visa (exp. xxxx/xx) for the above transaction."

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gussgr απο τη δικη μου τραπεζα ("λιμανισια":P), το ποσο ειναι 98.77€, οσο βγαινει πανω κατω και με την ισοτιμια. Αυτην  εχεις και εσυ;   (επειδη βλεπω σχεδον στο 1% την επιπλεον διαφορα που σε χρεωσαν)  

Πειραιώς έχω και εγώ.. πιστωτική visa

Ποσό Έγκρισης: 99,51 EUR (GBP)

Ημερομηνία & Ώρα: 27/06/2012 10:53

Στοιχεία Συναλλαγής: Amazon EU AMAZON.CO.UK

σήμερα σε χρεώσανε και εσένα? οτι νάναι κάνουνε? :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ήρθε και σε εμένα το μήνυμα για την διαθεσιμότητα του δίσκου, με ημερομηνία αποστολής στις 29/6/2012. Η κάρτα μου ήδη χρεώθηκε με το ποσό των 84,00€, οπότε στο τέλος της άλλης εβδομάδας, θα βρίσκεται στα χέρια μου. Εντύπωση μου έχει προκαλέσει η πτώση των τιμών, τον άλλον, που έχω ήδη στην κατοχή μου, τον αγόρασα αρχές Ιανουαρίου 143,00€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...