Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

no explosives μονο αδερφε

 

και πάλι πιο πολύ σε cod μοιάζει αυτό το πράγμα παρά σε bf, ένας όχλος χωρίς ίχνος τακτικής

πίστες που φτιάχτηκαν μόνο και μόνο για να μαζέψουν κόσμο από το cod

 

Εγω λεω να παιξεις εσυ κανα locker μπας και μαθεις κανα οπλο.

 

μόνο εσύ ξέρεις από που προκύπτει αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η locker είναι spam M320, βέβαια υπάρχουν και servers που απαγορεύεται και γίνεται καλό παιχνίδι.Γενικά πάντως το M320 έχει φάει τρελό nerf και μετά βίας παίρνεις kill.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

64000 kills έχω και από αυτά τα 2000 είναι εκρηκτικά.Καλά κάνανε το m320.

Και σε σερβερ με εκρηκτικά να παίξω , χρησιμοποιώ flashbang.

Αυτό που πρέπει να καταργηθεί εντελώς είναι το mortar.

Το locker είναι χάρτης τακτικής και καλού squad playing.Ένα καλό squad μπορεί να κάνει την διαφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

64000 kills έχω και από αυτά τα 2000 είναι εκρηκτικά.Καλά κάνανε το m320.

Και σε σερβερ με εκρηκτικά να παίξω , χρησιμοποιώ flashbang.

Αυτό που πρέπει να καταργηθεί εντελώς είναι το mortar.

Το locker είναι χάρτης τακτικής και καλού squad playing.Ένα καλό squad μπορεί να κάνει την διαφορά.

Σταθη το conquest ειναι mode που μονο μεσα απο καλη τακτικη και squad playing μπορεις να παρεις παιχνιδι οσο αφορα την locker προσωπικα δεν μου αρεσει και ειδικα σε 64αρη σερβερ υπαρχει μεγαλος συνωστισμος  απο κει και περα ολα ειναι υποκειμενικα.Οι πιστες ειναι πολλες οποτε αναλογα τι παιζει και πως παιζει ο καθε παιχτης μπορει και να επιλεξει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Q475e71.png

The Greek Battlefield Community Fun Event : Greek Nights #3 (14/12/14)
Έναρξη: Κυριακή 14/12 21:00-23:00 (μισή ώρα νωρίτερα στο teamspeak της κοινότητας)
Το επόμενο fun event θα διεξαχθεί 11/1 με το νέο έτος.
Server: The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T | Nitrado.net
Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη και οι φίλοι της κοινότητας.
Mode: Conquest Large
64 Players

Maps:
Operation Locker - Dawnbreaker
Rogue Transmission -Flood Zone
Πλατφόρμα: PC

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά που βγήκα να φάω,λέω δεν ξαναμπαίνω για λίγο final stand.

Μπαίνω και επιτόπου βρίσκω το δεύτερο μου dogtag στη hammerhead.

Χαίρε φάρδος αμέτρητο :P

whiteout και karellia μένει να βρώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αγορασα χθες το battlefield 4  στην τιμη των 13 ευρω απο public (αρκετα καλη προσφορα για ενα τοσο ωραιο παιχνιδι...)

το παιχνιδι αυτο θελω να το γραψω σε δυο υπολογιστες(σε ενα λαπτοπ και εναν σταθερο υπολογιστη) χρησιμοποιηωντας εναν λογαριασμο origin

η ερωτηση μου λοιπον :υπαρχει περιπτωση να φαω ban επειδη εχω εγκατεστημενο το παιχνιδι ταυτοχρονα σε δυο υπολογιστες?(αλλα ξαναλεω οτι θα χρησιμοποιω ακριβως τον ιδιο λογαριασμο της origin και στους δυο υπολογιστες)

 

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε δεν θα φας ban εγώ το έχω εγκαταστήσει σε 2 υπολογιστές...απλώς μπορείς κάθε φορά να το παίζεις μόνο σε ένα υπολογιστή...μπορεις να είσαι συνδεδεμένος μόνο σε ένα λογαριασμό την φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε δεν θα φας ban εγώ το έχω εγκαταστήσει σε 2 υπολογιστές...απλώς μπορείς κάθε φορά να το παίζεις μόνο σε ένα υπολογιστή...μπορεις να είσαι συνδεδεμένος μόνο σε ένα λογαριασμό την φορά...

 ευχαριστω πολυ!

το παιχνιδι το εγω αγορασμενο κανονικα απο τα public σε συσκευασια με 3 cd μεσα , παρολα αυτα οταν πηγα να το κανω εγκατασταση (και αφου εβαλα τον κωδικο για να επικυρωση του παιχνδιου), αρχησε να κατεβαζει το παιχνιδι αντι να μου ζητησει τα βαλω τα cd  (ειναι και 22 gb το ατιμο και εγω εχω  συνδεση μονο 3 mbps ....)

 

κανω μια εικασια οτι το κανει ληψη το παιχνιδι επειδη πηρα τα 3 cd και τα μετετρεψα σε μορφη iso  μιας και o cd driver μου ειναι χαλασμενος.... 

22 gb για να κατεβουν με αυτην την συνδεση  θα κανουν τουλαχιστον μια ολοκληρη μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφόσον τα έκανες iso μέσα απ το iso θα βάλεις να γίνει η εγκατάσταση εγω κανονικά απο δισκάκι την έκανα.

Απλα ετοιμάσου να κατεβάσεις και τα patch για το παινχίδι(θα τα κατεβάσει το origin αυτόματα)αλλά είναι μεγάλου μεγέθους.

 

Άσχετό, σε τι λάπτοπ θες να περάσεις το παιχνίδι; θα ασχοληθείς με το online και απ το λάπτοπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...