Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η γνωστη διαδικασια, οπως θα λογικα εκανες και εσυ.

πας στην επιλογη πανω δεξια customer service και επιλεγεις Αfter- Sale και μετα επιλεγεις την επιλογη Cancel Unshipped order. Θα σου ανοιξει επιλογη να μιλησεις με εκπροσωπο τους. Καποιοες συγκεκριμενες ωρες την ημερα λειτουργει το τμημα ακυρωσης. Τα λεφτα τα πηρα πισω μετα απο 1 εργασιμη μερα.

Ηδη το εχω κανει 3 φορες αυτο, τις 2 τελευταιες ζητουσα τα χρηματα μου επιμονα πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μακρυα απο το dinodirect ειναι απατεωνες και ψευτες απορω πως εχει παρει πιστοποιηση απο pay pal ??? απο5/9/2012 εχω πληρωσει την ιδια μερα πηρα email οτι εγεινε confimend order κ.λ.π και ακομα περιμενω !!!εκανα dispute στο pay pal να παρω πισω τα λεφτα και θα δω τι θα γινει μακρυα απο αυτους .........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειαζεται να παραγγειλω κατι αλλο απο το ipadalternative εκτος απο το tabletακι; Πχ φορτιστη... ειμαι ετοιμος να βαλω παραγγελια

 

Τι να ρωτησω για την εκδοση της οθονης, λειτουργικου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θες και φορτιστή τον επιλέγεις έξτρα. Δεν έχει μέσα αλλιώς.

 

Το δικό μου πάντως έφτασε στο αεροδρόμιο σήμερα το πρωί. Από 'κει μέχρι το ταχυδρομείο της γειτονιάς μου δεν ξέρω πόσο θα κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτο το ταμπλετ σε σχεση με ενα στικακι που παιζει ανδροιντ σε τηλεοραση ποιες διαφορες εχει σε επιδοσης;

επειδη ειχα παρει ενα media plαyer κ θα τον δωσω σε εναν φιλο μου ελεγα να παρω κατι απο τα 2.

θελω σιγουρα να παιζει απροβληματιστα blueray ματροσκες σε 42ιντσες μεσω hdmi.

καπου 65 με 70 κανει το στικακιμε 4.1 jelly bean μαζι με ενα περιεργο κοντρολερ ειδικο για ανδοιντ.με το ταμπλετ θα μπορω να δω ανετα ταινιες για αρκετες ωρες η δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θες και φορτιστή τον επιλέγεις έξτρα. Δεν έχει μέσα αλλιώς.

 

Το δικό μου πάντως έφτασε στο αεροδρόμιο σήμερα το πρωί. Από 'κει μέχρι το ταχυδρομείο της γειτονιάς μου δεν ξέρω πόσο θα κάνει.

 

αν ειναι με ελτα κανει αλλη μια μερα να φτασει Θεσσαλονίκη π.χ κ την επόμενη έρχεται ειδοποίηση η το πακέτα απευθείας (εξαρτάτε απο περιοχή)

 

Στο τελικό σπριντ είσαι :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το υπερτατο κινεζικο tablet...

http://ipadalternati...-tablet-pc.html

 

Γμσέ τα.... σήμερα να το πάρεις, αύριο θα βγεί άλλο υπέρτατο και θα νιώθεις μλκς που δεν περίμενες λίγο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...