Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω το εχω παραγγειλει απο το www.buyincoins.com me 121 euro.

http://www.buyincoins.com/new_en/details/7-ainol-novo-7-fire-flame-burning-android-4-0-dual-core-aml-8726-mx-1-5ghz-tablet-pc-16gb-1gb-ips-product-18697.html

και σαν κωδικο κουπονιου βαζετε: SEP8TABLET

Το στειλανε με Hong Kong Post με tracking number και πριν το στειλουνε μου βγαλανε φωτο με το δεμα μου.

Οποτε αναμενω κανα 15 ημερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες τι λέτε αξίζει καλύτερα το nexus 7 ή το Ainol Novo 7 Fire;

 

Βρήκα ένα nexus 7 εδώ : Link.png Site: Goggle'>http://www.ricardo.g...46/']Goggle Nexus και θα το έχω και γρήγορα αν το πάρω ....

 

Με 300€ που δινει ο τυπας το Nexus 7, παιρνεις 2 ainol και σου περισσευουν κιολας :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω απο ipadalternative με singapoure post το παραγγειλα 22/9.Ο καλυτερος τροπος αγορας παιδια σπο το site αυτο.6ε επιπλεον και ειρθε στις 8 εργασιμες.Ειχαν πει απο 4-7 εργασιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την καλησπερα μου στο νημα παιδια ενημερωνω για την οδυσεια απο το dinodirect (μακρυα----απατεωνες) ακομα περιμενω το fire πληρωμενο με pay pal απο 5/9/2012 και confimend και καλα με email απο αυτους την ιδια ημερα μετα λοιπον απο 1 μηνα γεματο εχω παρει τα τετοια μουmad.gifmad.gif εχω κανει βεβαια dispute στο pay pal και περιμενω να παρω πισω τα λεφτα μου..συμπερασμα !!! παθαινεις -και -μαθαινεις !!!mad.gif απορω πως παιρνει πιστοποιηση απο pay pal αυτο το κολοχανειο!!!!! εκανα μια αναζητηση στο google για αυτους και ενα δειτε τι γεινεται χαμος απο δυσαρεστημενους και εξαγριωμενους πελατες .. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ΄!!! ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μαλλον δεν εχεις κανει πολλες αγορες απο Κινα πλευρα...

 

Η συντριπτικη πλειονοτητα των προϊοντων μου ερχεται σε ~25 ημερες. Ελαχιστα εχουν ερθει σε κατω απο 15, ενώ ενα 25% ερχεται σε πανω απο 1 μηνα! ;)

Δεν ειναι τυχαιο που ολοι λενε για 20-30 εργασιμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν εχεις κανει πολλες αγορες απο Κινα πλευρα...

 

Η συντριπτικη πλειονοτητα των προϊοντων μου ερχεται σε ~25 ημερες. Ελαχιστα εχουν ερθει σε κατω απο 15, ενώ ενα 25% ερχεται σε πανω απο 1 μηνα! ;)

Δεν ειναι τυχαιο που ολοι λενε για 20-30 εργασιμες.

 

Από SPEmall.com 20 ευρώ μεταφορικά, με DHL σε 4 μέρες. B)

 

Λογικα ολες οι θηκες για 7" θα κανουν, αλλιως ebay

 

Tο μόνο θέμα είναι το πάχος. Σαν μεγέθη, είναι όλα κοντά ύψος-πλάτος. Ακόμα και μερικές θήκες του KIndle κάνουν, απ' ότι λένε στα ξένα fora.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...