Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

And that's that (εκτός από το multiplayer).

 

Update from the Studio

 

 

 

and we will continue to tell stories in the Andromeda Galaxy through our upcoming comics and novels, including the fate of the quarian ark.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

And that's that (εκτός από το multiplayer).

 

Update from the Studio

Αφού λοιπόν τελείωσε το development του παιχνιδιού και δεν θα έχει άλλο content ούτε sequel, για πείτε, το παιχνίδι ολοκληρώνει την ιστορία του ικανοποιητικά ή αφήνει cliffhanger που υπολόγιζαν να συνεχίσουν στο επόμενο παιχνίδι της σειράς? Να ξέρω αν αξίζει να ασχοληθώ όταν το δίνει δωρεάν η ΕΑ σε λίγα χρόνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο καλό απο αυτην την εξέλιξη ειναι οτι πέσει ισως η τιμή του παιχνιδιού περισσότερο τοτε ίσως το τσιμπήσω , δυστηχώς αν και σαν παιχνίδι ηταν πολύ όμορφο και ενδιαφέρον οσο ειχα παίξει τα προβλήματα που ειχε απο την αρχή δεν το άφησαν να παει καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού λοιπόν τελείωσε το development του παιχνιδιού και δεν θα έχει άλλο content ούτε sequel, για πείτε, το παιχνίδι ολοκληρώνει την ιστορία του ικανοποιητικά ή αφήνει cliffhanger που υπολόγιζαν να συνεχίσουν στο επόμενο παιχνίδι της σειράς? Να ξέρω αν αξίζει να ασχοληθώ όταν το δίνει δωρεάν η ΕΑ σε λίγα χρόνια

 

tenor.gif

 

Πέρα από την πλακα άμα βγάλεις από το μυαλό σου τον τίτλο είναι ένα μέτριο προς καλο action rpg heavily focused στο combat. Αξίζει ένα playthrough σίγουρα τώρα που έχει φάει 10 patches. Τώρα άμα περιμένεις συνεχεια μετά το 3 θα απογοητευθείς στο πρώτο δεκάλεπτο. ;) Opote shut down the brain και shoot some alien baddies in the scrotum :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Απολύτως αναμενόμενη εξέλιξη. 

 

Ειλικρινά, καλύτερα έτσι, είχαν ξεμείνει από ιδέες ή τόλμη να κάνουν κάτι περισσότερο από αυτό που μας έδειξαν. Τουλάχιστον τώρα θα μπορέσουμε να διατηρήσουμε κάποιες όμορφες (έστω και εξωραΐσμένες) αναμνήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι απορώ. Το παιχνίδι, με εξαίρεση τα animations, είναι υπέροχο.

 

Νέος γαλαξίας, ένα σωρό πλανήτες, νέες φυλές, ένα σκασμό πράγματα να κάνεις και μια αγωνία τι είναι οι remdant, Kate...

 

Κρίμα, το φαγανε τα πιτσιρίκια γιατί δεν έχει τον σούπερ ήρωα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πολύ καλό gameplay, είναι αρκετά immersive και μετά τα patch δεν έχω συναντήσει κανένα game breaking bug μέχρι στιγμής.

Ισως κάποιους τους κούρασαν τα fetch quests("πέρα δώθε" quests θα τα ΄λεγα) που χαρακτηρίζουν όλα μα όλα τα rpg. Ή κόλλησαν σε κάποιους περίεργους διαλόγους.

 

Δεν ήμουν ποτέ fan των ταινιών/σεναρίων επιστημονικής φαντασίας στο διάστημα(ειδικά των μπεμπέ Star Wars) και η σειρά mass effect μαζί με τα Dead Space ήταν τα μοναδικά games που κατάφεραν να μου αλλάξουν γνώμη. Κρίμα που ξέπεσαν και εγκαταλείπονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...