Προς το περιεχόμενο

Εκκίνηση των Windows 8 με κόστος αναβάθμισης €29.99 και δώρο το Media Center


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και ρωτησα και διαβασα αν δεν κανω λαθος δεν αναφερθηκε με ποιο τροπο πληρωνουμε οσα ειναι να πληρωσουμε.

 

Κατεβασε καποιος την αναβαθμιση και σε τι μορφη ?

 

iso ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 458
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και ρωτησα και διαβασα αν δεν κανω λαθος δεν αναφερθηκε με ποιο τροπο πληρωνουμε οσα ειναι να πληρωσουμε.

 

Κατεβασε καποιος την αναβαθμιση και σε τι μορφη ?

 

iso ?

Και εγώ αυτό θα ρωτούσα. Με τα 29.99 κατεβάζουμε κανονικό αντίγραφο; iso?

1)paypal ή κάρτα (credit, debit, prepaid)

2)iso, ναι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok αλλα το θέμα δεν είναι το iso. Έτσι κ αλλιως υπαρχουν ΟΕΜ εκδόσεις και σε piratebay. Το θέμα είναι η ενεργοποίηση. Και φοβάμαι μη δώσουμε τα 30 κ μετα σου λεει δεν ηταν απο κανονικό license...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το τσεκαρει καν τι εχεις εγω τωρα κανω την εγκατασταση σε 8

 

Από πειρατική έκδοση το κάνεις με δικιά σου ευθύνη αν και δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα, εγώ δεν είχα. Το πολύ πολύ να σου ζητήσει αργότερα αν γίνει κάποια ταυτοποίηση νέο κλειδί για τα παλιά winodows η ακόμα 30€ για να πας στα 59,90€, και στην χειρότερη να στα απενεργοποιήσει αλλά να σου επιστρέψει τα λεφτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Βλέπεις λοιπόν πως τσάμπα "χαλάμε τις καρδιές μας;". Και γω έχω win8 σε νεο desktop που έφτιαξα εδώ και μήνες και είμαι ευχαριστημένος. Οι επιφυλάξεις μου έχουν να κάνουν με τα tablets και τα rt μιας και η έκδοση των 8 εκεί σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να συγκριθεί με την desktop. Έχεις μια light version που τρέχει μόνο metro ui apps και απο τις desktop εφαρμογές μονο το office. Στα tablets κρίνω πολλες διαφορετικές παραμέτρους όπως το design, ο όγκος, το βάρος, η αυτονομία, οι διαθέσιμες εφαρμογές, το touch friendly του office σε desktop mode, τη σταθερότητα βασικών εφαρμογών όπως το mail κλπ κλπ

 

Οπότε δεν θα έπρεπε να σε ενοχλούν τα reviews των tablets με rt, μιας και δεν τα έχεις δοκιμάσει ακόμη!

Βλέπω στις τόσες συζήτησεις που έχουμε κάνει,ότι δε με παρακολουθείς!

Πόσες φορές έχω πει,ότι χρησιμοποιώ windows εδω και 4χρονια με touch screen laptop!?!

Προφανώς σιγουρα τα δοκίμασα και σαν tablet τα 8 και ξέρω αν αξίζει το μέτρο ή όχι!

Τώρα για την RT,ούτε εμένα με συγκινεί,γι'αυτο κοιτώ πρως x86 πλευρα!;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παιδια δεν με ψηνει η RT εκδοση. Ειδικα αφου εχω Android Tablet. Ομως τα x86 με "ψηνουν" ασχημα και νομιζω οτι θα παρω καποιο συντομα αν και το σκεφτομαι.

Εχει κανεις να προτεινει καποιο να το τσεκαρω;; Θα ελεγα οτι προτιμω το πληκτρολογιο να μπορει να αφαιρεθει και θα ηθελα 1080p κατα προτιμηση. Το 3g δεν με καιει και τοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνει κάποιος αγορά με το Windows 8 Upgrade Assistant.

 

Βάζω τα στοιχεία και δεν μου δέχεται τον ταχ.κωδικό (Postal code), δοκίμασα και κωδικό Αμερικής και δεν το δέχεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνει κάποιος αγορά με το Windows 8 Upgrade Assistant.

 

Βάζω τα στοιχεία και δεν μου δέχεται τον ταχ.κωδικό (Postal code), δοκίμασα και κωδικό Αμερικής και δεν το δέχεται.

 

Απο οτι διαβασα σε προηγουμενα ποστ η μορφη του ΤΚ πρεπει να ειναι XXX XX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνει κάποιος αγορά με το Windows 8 Upgrade Assistant.

 

Βάζω τα στοιχεία και δεν μου δέχεται τον ταχ.κωδικό (Postal code)' date=' δοκίμασα και κωδικό Αμερικής και δεν το δέχεται.[/quote']

 

Βάλε το zip code σε αυτήν την μορφή 555 55 πρωτα τα τρία νούμερα μαζι και μετα τα αλλα δυο

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα με το 32bit ή το 64bit,έχει να κάνει με το τι version ήταν η άδεια του προηγούμενου Os που τους στελνεις ή το τι τρέχει το PC,που κατεβάζεις το πρόγραμμα για την αναβαθμηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toufas, δούλευες το metro ui; Αν ναι, γιατί δεν το απενεργοποίησες; Αν όχι, που δε σε κάλυψαν;

 

Εγώ πέρασα χτες τα pro 64 από msdnaa, και δοκίμασα ( με ανοιχτό μυαλό) όλη μέρα το metro. Κάποιες πρωτοποριακές λειτουργίες, αλλά η τελική εντύπωση δεν ήταν θετική. Σήμερα έχει ξήλωμα, και κρατάμε τα βελτιωμένα windows 7 από κάτω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...