Προς το περιεχόμενο

Εκκίνηση των Windows 8 με κόστος αναβάθμισης €29.99 και δώρο το Media Center


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου έχει σπάσει τα νεύρα αυτό το Windows 8 Upgrade Assistant!!! στο σημείο που δηλώνω Billing Address, μόλις συμπληρώσω όλα τα απαραίτητα στοιχεία και πατήσω next μου πετάει σφάλμα στο ZIP code/Postal code. τι να κάνω? έχω βάλει πόλη Αθήνα και ΤΚ 10441 και δεν τον δέχεται...

 

Μετά το τρίτο νούμερο άσε ένα κενό π.χ. 104 41.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 458
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά , εμένα γιατί δεν μου κατεβάζει το windows upgrade assistant? Mόλις πατάω να το κατεβάσω με πηγαίνει σε μια σελίδα και μου λεεί οτι θα είναι σύντομα κοντά σας τα windows .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τα πράγματα είναι απλα.

1) Έχεις γνήσια άδεια windows XP/Vista/7 .Κατεβάζεις το .iso της αναβάθμισης και το βάζεις σε USB ή DVD για clean install ή αν θες να κρατήσεις τα αρχεία σου κάνεις upgrade. Αυτό κοστίζει 29.99 ευρώ.

 

2) Έχεις αγοράσει υπολογιστή με προεγκατεστημένα windows από τον Ιούνιο μέχρι τώρα. Κατεβάζεις πάλι το .iso με την ίδια διαδικασία αλλά πληρώνεις 14.99.

 

3) Αν αγνοήσεις την προσφορά πας και παίρνεις το δισκάκι από το κατάστημα και πληρώνεις τουλάχιστον 59.99 ...

 

Καλή προσφορά είναι. Όποιος έχει σκοπό να τα αγοράσει γνήσια δεν βλέπω το λόγο να μην το κάνει τωρα μέσω του upgrade center. . .

 

Μπορείς να κάνεις και τα 2; Δηλαδή αρχικά upgrade , αλλά να έχεις και το USB για clean install αν θελήσεις κάποια στιγμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Half Evil , σου δίνει εναν serial και τον κάνεις ότι γουστάρεις . Βασικά αγοράζεις μια ξεχωριστή άδεια windows , σαν να αγόραζες ενα ξεχωριστό δισκάκι Windows 7 πχ. Το κάνεις ότι θες , αρκεί φυσικά να είναι ενεργοποιημένο σε ένα PC...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δίλημμα τώρα είναι: Upgrade στο ήδη υπάρχον σύστημα ή clean install; Θα προτιμούσα το πρώτο για να κρατήσω αρχεία και προγράμματα αλλά δεν ξέρω αν θα προκύψουν τίποτα προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επισημως πλεον κυκλοφορησαν, κατεβαζεις τον Windows 8 Upgrade assistant τσεκαρει το συστημα σου (και την αδεια φυσικα) και σου προτεινει αναβαθμιση στην Pro εκδοση των 8. Μπορεις να επιλεξεις να κανεις clean install.

Δεχεται πληρωμες με Πιστωτικη και Paypal. Oλα γινονται μεσα απο την εφαρμογη.

Δώστε ένα link, ρε παιδιά.

Δεν φαίνεται τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ... Τα 7 χρειάζονται μονο και μόνο την πρώτη φορα για να καταλάβει οτι οντως τα έχεις αγορασμένα για ν ασου κάνει την έκπτωση...Απο εκεί και πέρα είναι 2 διαφορετικά λειτουργικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω,έχω αγοράσει υπολογιστή με προεγκατεστημένα windows από τον Ιούνιο μέχρι τώρα Κατεβάζω το iso πληρώνω 14.99 το γράφω σε ένα DVD και το κάνω εγκατάσταση σε ένα PC μόνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω,έχω αγοράσει υπολογιστή με προεγκατεστημένα windows από τον Ιούνιο μέχρι τώρα Κατεβάζω το iso πληρώνω 14.99 το γράφω σε ένα DVD και το κάνω εγκατάσταση σε ένα PC μόνο;

 

ακριβώς...Δεν χρειάζεται καν να είναι ο ίδιος υπολογιστής που έκανες το authentication....

 

αυτό το αρχειάκι που είναι ο assistant δεν μπορεί να το ανεβάσει κάπου κάποιος; κανα goggledocs η mediafire?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...