Προς το περιεχόμενο

Εκκίνηση των Windows 8 με κόστος αναβάθμισης €29.99 και δώρο το Media Center


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 458
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά , εμένα γιατί δεν μου κατεβάζει το windows upgrade assistant? Mόλις πατάω να το κατεβάσω με πηγαίνει σε μια σελίδα και μου λεεί οτι θα είναι σύντομα κοντά σας τα windows .

 

Και σ' εμένα το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kork , τα windows σου είναι απο τον θείο;

 

 

edit: Centurion , respect...

 

Όχι, είναι αγορασμένα απο amazon.co.uk

Home premium 64bit. Σκέφτομαι μήπως φταιει η γλώσσα, είναι τα αγγλικά, δεν ξέρω αν έχει αυτό κάποια σχέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς...Απλώς κάνω την μέθοδο της απαλοιφής να δούμε τι φταίει...Μάλλον τίποτα με την microsoft? Λες να έχει γίνει τόσο κακός χαμός που κόψανε για λίγο μην κλατάρουν όλα; Πάντως κακά τα ψέμματα είναι πολύ καλή αυτή η κίνηση της MS , 30 € δεν είναι τίποτα...Ένα καινούριο παίχνιδι δεν κάνει τόσο , κι εδώ μιλάμε για το λειτουργικό που θα χρησιμοποιείς τουλάχιστον τα επόμενα 5 χρόνια....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα εαν δεν κάνω λάθος, λέει στην αρχή της σελίδας οτι πρέπει ήδη να είσαι σε windows 8...

 

"Αν στον υπολογιστή σας εκτελούνται τα Windows 8 Pro και θέλετε να αποκτήσετε το Πακέτο Windows 8 Media Center, για να παρακολουθείτε και να εγγράφετε τηλεοπτικές εκπομπές με το Windows Media Center, μπορείτε να επωφεληθείτε από την παρακάτω ειδική προσφορά:"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ειχε βγει η καινοργια εκδοση για mac, τα lion x αν θυμαμαι καλα, τα ειχαν 30 ευρω. ειχα πει οτι αν εβαζε η microsoft τα windows 30 ευρω θα αγοραζα 3-4. το θεμα ειναι οτι τα 8αρια ετσι οπως τα βλεπω δεν μου αρεσουν αλλα σε αυτη την τιμη ισως να αναθεωρησω... εχω ηδη μια αδεια vista home edition οποτε ισως να τα παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εδώ μιλάμε για το λειτουργικό που θα χρησιμοποιείς τουλάχιστον τα επόμενα 5 χρόνια....

Κατέβαζε, κατέβαζε..2-3 και πολλά θα ειναι.

Εξάλλου η ιδια η ms εχει πει ανα 2 χρόνια θα βγάζει νεο os νομίζω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κατέβαζε, κατέβαζε..2-3 και πολλά θα ειναι.

Εξάλλου η ιδια η ms εχει πει ανα 2 χρόνια θα βγάζει νεο os νομίζω ;)

Στα 3χρονια,έχει γίνει στανταρακι,το νεο λογισμικο,τα τελευταία χρόνια σε windows και OSX!

Αλλά παρα κάθε χρόνο,που έχουμε στα mobile os,ας είναι στα 3χρονια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια παρατηρηση. εχω σπασμενα windows 7 x64 ultimate. κατεβασε τον βοηθο εγκαταστασης των windows 8 και μου εβγαλε να τα αγορασω με 30 ευρω παρολο που ειναι σπασμενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...