Προς το περιεχόμενο

Windows 8: Τέσσερα εκατομμύρια αναβαθμίσεις σε 3 ημέρες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι αλλα ο ektor7 ειναι advanced user αφου οπως λεει συγκρινε τα 7 με απενεργοποιημενα τα εφε με τα απειραχτα 8.

και πανω σε αυτο σχολιαζω. διαβασε λιγο τι συζηταμε.

 

Ναι αλλα η συζητηση αφορα το λειτουργικο και οχι τον Ektor7. Ο Ektor7 εχει μια προσωπικη εμπειρια χρησης και δεν θα την αλλαξεις ακομα και αν πας να του κανεις setup τα windows 7 με το δικο σου Customization.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα "είναι και φαίνονται", σα να λέμε "δυο μέτρα οφσάιντ". Ούτε στην ίδια ευθεία, ούτε υπέρ του επιτιθέμενου, ούτε θα μπορούσε να μη το δώσει.

 

η οπως λεμε: freudian slip :-D

 

Ναι αλλα η συζητηση αφορα το λειτουργικο και οχι τον Ektor7. Ο Ektor7 εχει μια προσωπικη εμπειρια χρησης και δεν θα την αλλαξεις ακομα και αν πας να του κανεις setup τα windows 7 με το δικο σου Customization.

 

οχι η δικια μου συζητηση ειχε να κανει με το λειτουργικο και τον ektor7.

Την προσωπικη του εμπειρια σχολιαζω.

εσυ τωρα πεταχτηκες και ειπες οτι αλλο πραμα ο μεσος χρηστης και αλλο ο advanced.

μονο που ο ektor7 ειναι advanced user οπως ειπε. επομενως η παρεμβαση σου ηταν λανθασμενη.

αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ε αφου κολησανε σε εσενα τα 7, τοτε πρεπει να ειναι μαπα. :rolleyes:

Λατρευω τα win7 και δε μετανιωσα,ουτε στιγμη που πληρωσα 100$ για να τα αγωρασω για το desktop μου!

Δε χρειαζεται να θεωρω τα 7,μαπα,για να πω οτι τα 8 ειναι καλυτερα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η οπως λεμε: freudian slip :-D

 

 

 

οχι η δικια μου συζητηση ειχε να κανει με το λειτουργικο και τον ektor7.

Την προσωπικη του εμπειρια σχολιαζω.

εσυ τωρα πεταχτηκες και ειπες οτι αλλο πραμα ο μεσος χρηστης και αλλο ο advanced.

μονο που ο ektor7 ειναι advanced user οπως ειπε. επομενως η παρεμβαση σου ηταν λανθασμενη.

αυτα.

 

Οκ τοτε. Λες οτι στα 7 εκανες Customization και πανε σφαιρα στα 8 εκανες το ιδιο για να τα συγκρινεις.

 

Ξερεις αν ο Ektor το εχει κανει και στα 7 και στα 8;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ τοτε. Λες οτι στα 7 εκανες Customization και πανε σφαιρα στα 8 εκανες το ιδιο για να τα συγκρινεις.

 

Ξερεις αν ο Ektor το εχει κανει και στα 7 και στα 8;;;

 

αφου το ειπε ο ιδιος. τι συζηταμε τοση ωρα; διαβασε τα προηγουμενα ποστς...

 

Οκ τοτε. Λες οτι στα 7 εκανες Customization και πανε σφαιρα στα 8 εκανες το ιδιο για να τα συγκρινεις.

 

Ξερεις αν ο Ektor το εχει κανει και στα 7 και στα 8;;;

 

εφοσων δεν ειναι μαπα, κατι σωστα δεν εκανες εσυ και κολησανε στο πισι σου.

αυτο λεει η λογικη.

Επεξ/σία από paredwse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κλέψιμο είναι αυτό. Κάνεις shut down και στο επόμενο boot βλέπεις ότι ξεκινάει από hibernation. :-D

 

είναι μια hybrid κατάσταση νομίζω, όχι κανονικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σταματήστε τις προσωπικές επιθέσεις. Και σταματήστε να σχολιάζετε την ορθογραφία και τα λάθη του καθενός. Ο καθένας λέει την γνώμη του εδώ μέσα, μην ορμάτε να τον πιάσετε από τα μούτρα επειδή διαφωνείτε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σταματήστε τις προσωπικές επιθέσεις. Και σταματήστε να σχολιάζετε την ορθογραφία και τα λάθη του καθενός. Ο καθένας λέει την γνώμη του εδώ μέσα, μην ορμάτε να τον πιάσετε από τα μούτρα επειδή διαφωνείτε!

 

+10

 

Αν διαφωνειται πειτε γιατι και θεστε επιχειρηματα. Μην πιανεστε απο κατι για να %$%^ την κουβεντα,

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ελπίζω να γίνει κατανοητό, έστω και τώρα, ότι οποιοδήποτε μήνυμα για το linux και τα linux διαγράφεται άνευ ετέρου. Το topic αφορά τα Windows 8 και οτιδήποτε offtopic αφαιρείται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλοι ξεκίνησαν να βρίζουν τα 8 με θέμα το metro ui που είναι το πιο απλό πράγμα στον κόσμο να το αφήσεις στην άκρη αν και δεν βλέπω το γιατί και να βάλεις το κλασικό start menu.Για να απαντήσω και στους ειδήμονες δεν ξέρω τίποτα από μετρήσεις αποδώσεις και λοιπά αλλά αυτό που βλέπω είναι ότι ο υπολογιστής αν και καινούριος 9 μηνών έχει άλλη ταχύτητα είναι πιο γρήγορος.Εδώ σε αυτήν την χώρα μας χαρακτηρίζει ο φανατισμός είτε για να κατηγορήσουμε κάτι είτε για να το εκθειάσουμε.Δεν σε βολεύει το metro;Βάλε το κλασικό start up.Δεν σε βολεύει το λειτουργικό;Πήγαινε αλλού πάντως το λειτουργικό των 8 για μένα είναι πιο καλό από τα 7

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εβαλα και γω σημερα και ενοιωσα μεγαλη ευχαριστηση........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

......οταν τα ξανα εβγαλα και εβαλα παλι τα 7 Ultimate

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εβαλα και γω σημερα και ενοιωσα μεγαλη ευχαριστηση........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

......οταν τα ξανα εβγαλα και εβαλα παλι τα 7 Ultimate

Δεν θα αντιδικήσω μαζί σου αλλά αν μας έλεγες και που υπερτερούν τα 7 και μάλιστα για να είναι και ultimate πειρατικά έναντι των 8 pro νομίμου λειτουργικού θα ήσουν πολύ πιο αξιόπιστος...Να σου πω εγώ διαφορά με σπασμένα ultimate στο laptop είχα συνεχείς disconnect στο wirless mode ενώ δύο μέρες τώρα με γνήσια 8 pro δεν έχω κανένα τέτοιο πρόβλημα.Παρ όλο που έχω και τα μανίσια τα 7αρια τα home premium 64 bit και στα δύο μηχανήματα δεν ξαναγυρνώ πίσω ούτε με σφαίρες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...