Προς το περιεχόμενο

Πληροφορίες για Flashcarts σε DS και 3DS


SteelLord
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  • Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή λεω να πάρω...

Τι λες εσύ??

Επίσης αν μπορείς να μου στείλεις ένα link απο που να κατεβάζω τα παιχνίδια σε πμ...

πατας στο google το παιχνιδι που θες ......rom download και την πρωτη σελιδα οπου θα σου βγαλει για download θα κατεβασεις... μα ολες οπου σου εδωσα στην αναζητηση ιδιες ειναι μονο η τιμη και η memory stick αλλαζει.. τελος παντων..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι η πρώτη είναι χωρίς memory stick

Για αυτό πήρα την τρίτη...Τα 8gb είναι καλά??Αυτό εννοώ??

καλα ειναι.. εχεις παιχνιδι να βαλεις μεσα... αστα να πανε... τελος παντων....

 

ANAZHTΩ ΜΙΑ EZ FLASH IV

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ειναι.. εχεις παιχνιδι να βαλεις μεσα... αστα να πανε... τελος παντων....

 

ANAZHTΩ ΜΙΑ EZ FLASH IV

Πολλά είναι λες?Απλώς τα 4gb κάνουν 32 ευρώ ενώ τα 8gb 34...δεν με συμφέρει να πάρω τα 4gb...

Με τα 2gb (που έχω στο κινητό) θα είμαι καλλυμένος λες ε?

 

 

Αν δεν ξέρεις που θα βρεις εσυ την flash IV δεν θα την βρει κανείς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά είναι λες?Απλώς τα 4gb κάνουν 32 ευρώ ενώ τα 8gb 34...δεν με συμφέρει να πάρω τα 4gb...

Με τα 2gb (που έχω στο κινητό) θα είμαι καλλυμένος λες ε?

 

 

Αν δεν ξέρεις που θα βρεις εσυ την flash IV δεν θα την βρει κανείς :P

μωρε την βρισκω την iv αλλα δεν εχω πιστωτικη.. παρε μια με 4 gb και εισαι κομπλε, γιατι και εγω ειχα μια αρχικα με δυο gb και στο τελος δεν χωραγαν τα παιχνιδια που ηθελα να βαλω ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 8 θα πάω...για 2 ευρώ τώρα :P

 

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι φίλε μου!!!! :)

 

Αν έχω πρόβλημα κάπου θα ξαναποστάρω

δεν κανει τιποτα... να δω τωρα πιος θα λυσει το δικο μου προβλημα με την ez flash iv...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε steelLord τι ακριβώς κάνει αυτή η κάρτα που αναζητάς?

αυτη η καρτα ειναι gba flashcart οπου ειναι πιο τουμπανο απο ολες τις αλλες τις gba flashcarts... και εννοειται τρεχει και στο ds (original και lite) και γιαυτο την θελω οχι που δεν τρεχουν και οι αλλες αλλα αυτη ειναι πιο τζαμο και δεν θα εχω προβληματα με το gameplay του π.χ lag κτλπα....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο...

Με την R4 Gold θα μπορέσω να παίξω και τα παιχνίδια που είναι για το 3DS έτσι??

δεν εχει κυκλοφορησει καμια καρτα οπου να παιζει 3ds παιχνιδια ακομα...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας είμαι λίγο άσχετος με flashcards έχω το 3ds xl με την τελευταία έκδοση firmware και βρήκα αυτήν την flashcard http://www.digitopz.com/r4i-gold-3ds-flashcard-for-nintendo-3ds-p-216.html την έχει δοκιμάσει κανείς? και αφού την πάρω το μόνο που έχω να κάνω είναι να περάσω το wood kernel και roms και έπειτα παίζω κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας είμαι λίγο άσχετος με flashcards έχω το 3ds xl με την τελευταία έκδοση firmware και βρήκα αυτήν την flashcard http://www.digitopz....-3ds-p-216.html την έχει δοκιμάσει κανείς? και αφού την πάρω το μόνο που έχω να κάνω είναι να περάσω το wood kernel και roms και έπειτα παίζω κανονικά?

υπάρχει πρόβλημα... δεν έπρεπε να κάνεις update το 3ds σου... γιατι δεν μπόρεις να τρέξεις τωρα την flashcard και να κάνεις update την flashcard... πρέπει να την κάνεις update απο κανα ds lite.... και ή R4 ειναι η ποιο κλασσικία flashcard αλλα απο τις καλύτερες μετα απο την supercard dstwo... εαν την θες μονο και μονο για να παιζεις ds παιχνιδια καλος αλλα εαν την θες για να παιζεις gba και snes παιχνιδια,αστο καλυτερα.... η r4 τρεχει μονο τις κλασσικες emulators π.χ gbc,nes κτλπα... ελπιζω να σου φανηκα χρησιμος...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...