Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έκανα παραγγελία την Πέμπτη 27/11/14 . Στο site της DHL το μόνο που μου δείχνει είναι 27/11/14 Leeds - UK shipment information received . Δεν έχει αλλάξει status μέχρι σήμερα.Έχει παραγείλει κάποιος περίπου μαζί με εμένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ παρήγγειλα Τρίτη 25/11 και σήμερα έφυγαν από Βουδαπέστη. Στο Leeds είχαν κάτσει 2 μέρες. Βέβαια εσένα έπεσε και το σ/κ μέσα. Πιστεύω αύριο θα ξεκολλήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα Τρίτη 25/11 και σήμερα έφυγαν από Βουδαπέστη. Στο Leeds είχαν κάτσει 2 μέρες. Βέβαια εσένα έπεσε και το σ/κ μέσα. Πιστεύω αύριο θα ξεκολλήσουν.

Μου έκανε εντύπωση γιατί δεν έχουν ξεκινήσει καν ακόμα.Εσύ Πάμπτη παραλαμβάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω εκανα μια παραγγελια 130 ευρο την Παρασκευη και σημερα μου εστειλαν voucher αξιας 20 λιρων. Με το voucher αυτο εκανα αλλη μια παραγγελια και πληρωσα 19 λιρες. Με λιγα λογια μπορεις να παραγγειλεις με σκετο το voucher δεν εχει καποιο ελαχιστο οριο χρηματων. Επισης το voucher λειτουργει σαν προσωρινη καρτα με χρηματα οποτε μπορεις να ξοδεψεις και λιγοτερα χρηματα απο την συνολικη αξια του voucher και τα υπολοιπα μενουν μεσα στο voucher μεχρι την ημερομινια ληξης του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι μονο shipment information received δεν το εχει η dhl, δεν το εχει παραδοσει καν η sportsdiert. Στειλε μνμ στο site , διαλλεξε where is my order, για να το δωσουν

Έστειλα κ χθες κ απάντησαν αυτό : Thank you for your query.

Your order ............... has been collected by our courier. Your unique tracking reference number is ..............

To track your order. Click Here  . Ελπίζω να ξεκολήσει αύριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω εκανα μια παραγγελια 130 ευρο την Παρασκευη και σημερα μου εστειλαν voucher αξιας 20 λιρων. Με το voucher αυτο εκανα αλλη μια παραγγελια και πληρωσα 19 λιρες. Με λιγα λογια μπορεις να παραγγειλεις με σκετο το voucher δεν εχει καποιο ελαχιστο οριο χρηματων. Επισης το voucher λειτουργει σαν προσωρινη καρτα με χρηματα οποτε μπορεις να ξοδεψεις και λιγοτερα χρηματα απο την συνολικη αξια του voucher και τα υπολοιπα μενουν μεσα στο voucher μεχρι την ημερομινια ληξης του.

Πολύ καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα κ χθες κ απάντησαν αυτό : Thank you for your query.

Your order ............... has been collected by our courier. Your unique tracking reference number is ..............

To track your order. Click Here  . Ελπίζω να ξεκολήσει αύριο

 

Αν ειναι μονο shipment information received δεν το εχει η dhl, δεν το εχει παραδοσει καν η sportsdiert. Στειλε μνμ στο site , διαλλεξε where is my order, για να το δωσουν

Δεν το βλέπω να έρχεται.Τα ίδια κ σήμερα.καμία αλλαγή.Έστειλα μύνημα κ χθες κ σήμερα αλλά δεν απαντάνε.Θα δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω εκανα μια παραγγελια 130 ευρο την Παρασκευη και σημερα μου εστειλαν voucher αξιας 20 λιρων. Με το voucher αυτο εκανα αλλη μια παραγγελια και πληρωσα 19 λιρες. Με λιγα λογια μπορεις να παραγγειλεις με σκετο το voucher δεν εχει καποιο ελαχιστο οριο χρηματων. Επισης το voucher λειτουργει σαν προσωρινη καρτα με χρηματα οποτε μπορεις να ξοδεψεις και λιγοτερα χρηματα απο την συνολικη αξια του voucher και τα υπολοιπα μενουν μεσα στο voucher μεχρι την ημερομινια ληξης του.

 

Καλησπέρα.. Να κάνω μια ερώτηση? Έκανα κι εγώ μια παραγγελία στις 25/11 και μου έβγαλε ένα link για να πάρω ένα voucher 10 λίρες αλλά κάπως το παράτησα εκείνη τη στιγμή και δεν το έκανα.. Τώρα μπορώ να το βρω κάπου και να βάλω τον αριθμό της παραγγελίας μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα..Μία ερώτηση παίδες .Έκανα χθες 2 παραγγελείες και την μια μου την έβγαλε Unable To Authorise Payment ενώ την άλλη την έτρεξε κανονικά και είναι στο στάδιο awaiting courier pick up.Είναι και οι 2 μέσω paypal απο την ίδια κάρτα και το paypal έχει δεσμεύσει κανονικά τα χρήματα και για τις 2.Ξέρετε μήπως τι μπορεί να παίζει με την ακυρωθέντα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες συγγνώμη, για το μαγαζί sportsshoes τί γνώμη έχετε; Δυστυχώς το sportsdirect δεν έχει το μέγεθος παπούτσι που θέλω.

 

καλό είναι και έχει δωρεάν μτφ για πάνω απο 40€ αλλά χωρίς tracking με ΕΛΤΑ

με το XC1415 έχεις -15% μέχρι 14 Δεκ.

μη γράψεις όμως άλλο εδώ. πήγαινε στο τοπικ με παπούτσια γενικώς.

http://www.insomnia.gr/topic/300720-αγορά-παπουτσιών-μέσω-internet-και-απορίες/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα παρέλαβα τη παραγγελία μου (26/11 την έβαλα). Δυστυχώς το ενα ζευγάρι παπούτσια είναι μικρότερο απο οτι θέλαμε (της μητέρας μου).

Αν το στείλω πίσω για αλλαγή με μεγαλύτερο μέγεθος, θα πληρώσω και τα μεταφορικά της αποστολή του καινούργιου μεγέθους (και ποσο να υπολογίζω) ?.

 

(Έχω ενεργοποιήσει την δυνατοτητα για δωρεαν επιστροφή που έχει το paypal) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κουπόνια πρέπει να πάρεις 48ευρώ. [div(255/60)]x12=4x12=48

όταν σου έρθουν τα κουπόνια δώσε μια επιβεβαίωση αν γίνεται.

Τα κουπονια μου ηρθαν και εμενα σε λιρες.

40 λιρες ειναι το voucher.

 

Επιβεβαιωνω επισης αυτο που ειπε καποιος αλλος πως μπορεις να εξαργυρωσεις τα voucher τμηματικα. Ετσι αναφερει τουλαχιστον στο email που μου εστειλαν...

 

Τα voucher τα δικα μου ληγουν 24 δεκεμβριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...