Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα d3o που έχω κάνει παράθεση είναι χωρίς gel και τα λέει excel το sportsdirect.

 

αυτά που έχει πάρει ο christos75 είναι με gel στη σόλα. τα έχει γνωστός και τα έχω δει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας νέος στο site. Παρήγγειλα την πρώτη του μήνα και σήμερα 12 του μήνα το δέμα μου έφυγε απο Βουδαπέστη, θεωρώ αδιανόητο όταν πληρώνεις έξοδα αποστολής 9 ευρω για το παραμικρό, να σου λένε 3-5 εργάσιμες και να θέλει το διπλάσιο για να έρθει, επικοινώνησα και με την εξυπηρέτηση πελατών ήταν λες και συνομιλούσα με τον τοίχο ρωτούσα γιατι συμβαίνει αυτο και μου απαντούσαν μπορω να σας επιβεβαιώσω οτι το δέμα ξεκίνησε. Το έχει πάθει κανένας άλλος? Μήπως επειδή έβαλα απευθείας την προπληρωμένη και οχι paypal που έβαζα με εγραψαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελεια 9/1 αργα το βραδυ...

σημερα το πρωι εφυγε απο το μαγαζι!!!!

(δεν ξαναπαραγγελνω παρασκευη βραδυ) :-D

για να δουμε ποτε θα ερθει!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , δεν ξερω αν ειμαι off topic αλλα δεν το εχω ξαναδιαβασει στο τοπικ. Εκανα μια παραγγελια την πρωτοχρονια , κι ενω μου εδωσαν το tracking code την πεμπτη 8/01(ειχε φτασει μεχρι την Βουδαπεστη τοτε κι εφυγε την ιδια μερα )σημερα αναφερει 

Shipment on hold TURKU - FINLAND

που ειναι πολυ περιεργο , εχει συμβει σε κανεναν κατι παρομοιο ;

απλα μια ενημερωση για αυτο που ειχα ρωτησει παλιοτερα.

Monday, January 12, 2015 Location Time Pieces

13 Processed at HELSINKI - FINLAND HELSINKI - FINLAND 17:20

1 Pieces

12 Shipment arrived at incorrect facility. Sent to correct destination HELSINKI - FINLAND 15:49

1 Pieces

11 Arrived at Sort Facility ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 04:04

1 Pieces

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Νεος στο site. Θελω να σας ρωτησω αν εχει παραγγειλει κανεις παπουτσια new balance να μου πει περιπου τα μεγεθη. Θελω να παρω και με το size guide που εχει εχω ψιλομπερδευτει. Για 44 νουμερο πιο μεγεθος πρεπει να βαλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Νεος στο site. Θελω να σας ρωτησω αν εχει παραγγειλει κανεις παπουτσια new balance να μου πει περιπου τα μεγεθη. Θελω να παρω και με το size guide που εχει εχω ψιλομπερδευτει. Για 44 νουμερο πιο μεγεθος πρεπει να βαλω;

Εγώ που φοράω 42,5 πήρα το 9 uk (τα μ750) που είναι το 43 μου πάει πολύ λίγο μεγαλύτερο. Αν γκουγκλάρεις λίγο θα βρεις οδηγούς που σου έχουν την αντιστοιχία στα νούμερα με άλλες μάρκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναχωρηση απο gatwick σημερα το πρωι....μεχρι τελος εβδομαδας θα ειναι εδω??

 

Θεωρητικά

 

Τρίτη θα φτάσει Βουδαπέστη

Τετάρτη θα φύγει από Βουδαπέστη

Παρασκευή θα είναι Αθήνα όπου και θα παραδοθεί σε εσένα αν είσαι Αθήνα*

 

* Υπάρχει μια περίπτωση, η οποία μου έχει συμβεί και τις δύο τελευταίες φορές που έχω παραγγείλει, να μην δοθεί στον ντελίβερι μπόι την ίδια μέρα (Παρασκευή) οπότε πας για παράδοση Δευτέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...