Προς το περιεχόμενο

Αγορές από χώρες εκτός Ε.Ε. - όριο για να μην πληρώσεις τελωνείο


tempo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμένω ένα πραγματακι απο Οκτώβριο και ακομα τίποτα. Επίσης δεν απαντάνε στα τηλέφωνα ποτέ στο μπουρδέλο τους!! Τι να κάνω, το θέλω αυτό που παρήγγειλα. Εχω πάρει επιστροφή απτον πωλητή αλλα τι να το κάνω. Εγω αυτο που παρήγγειλα θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Περιμένω ένα πραγματακι απο Οκτώβριο και ακομα τίποτα. Επίσης δεν απαντάνε στα τηλέφωνα ποτέ στο μπουρδέλο τους!! Τι να κάνω, το θέλω αυτό που παρήγγειλα. Εχω πάρει επιστροφή απτον πωλητή αλλα τι να το κάνω. Εγω αυτο που παρήγγειλα θέλω.

Δηλαδή πήρες τα φράγκα θέλεις και το αντικείμενο;

 

 

Ωραίος...

 

 

(Όταν κόψουν τις αποστολές Ελλάδα θα κλαίμε όλοι μαζί παρέα...)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς παιδιά αυτο που ήθελαν μου φαίνεται το κατάφεραν. Εγώ προσωπικά δεν πρόκειται να ξανα παραγγείλω απο Κίνα με αυτά που γίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πήρες τα φράγκα θέλεις και το αντικείμενο;

 

 

Ωραίος...

 

 

(Όταν κόψουν τις αποστολές Ελλάδα θα κλαίμε όλοι μαζί παρέα...)

δεν υπαρχει περιπτωση να κοπουν οι αποστολες προς Ελλαδα , οταν υπαρχει τοσο μεγαλη ζητηση. Το πιο πιθανον ειναι να χαλαρωσουν παλι τα πραγματα και να ερχονται οπως πριν 4-5 μηνες  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πήρες τα φράγκα θέλεις και το αντικείμενο;

 

 

Ωραίος...

 

 

(Όταν κόψουν τις αποστολές Ελλάδα θα κλαίμε όλοι μαζί παρέα...)

Την επιστροφή μου την έδωσε ο πωλητής χωρίς να του το ζητήσω. Το αντικείμενο μάλλον έχει κολλήσει εκεί η έχει χαθεί. Οταν και αν έρθει μετα χαράς θα του στείλω τα λεφτά ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκου να σου πω μεγάλε... Την επιστροφή μου την έδωσε ο πωλητής χωρίς να του το ζητήσω. Το αντικείμενο μάλλον έχει κολλήσει εκεί η έχει χαθεί. Οταν και αν έρθει μετα χαράς θα του στείλω τα λεφτά ξανα. Μη βιάζεσαι να κρίνεις για να πεις τη μλκια σου.

έχεις δίκιο φίλε με τα κοπρόσκυλα του δημοσίου ελεος πια εγώ έχω μικροδεματα από Σεπτέμβριο και τίποτα κανένα δεν έχει ερθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δίκιο φίλε με τα κοπρόσκυλα του δημοσίου ελεος πια εγώ έχω μικροδεματα από Σεπτέμβριο και τίποτα κανένα δεν έχει ερθει

Και εγω απο σεπτεμβρη,unregistered βεβαια,αλλα ειναι και τα τελευταια που θα παρω απο κινα οσο ισχυουν αυτα που γινοντε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για να καταλάβω. Εμείς σαν καταναλωτές είμαστε εντελώς απροστάτευτοι απο αυτούς? 

Δίνω τα λεφτά μου κάπου και ΑΠΑΙΤΩ να το παραλάβω. Κανένας πωλητής δεν είναι υποχρεωμένος να δίνει refund επειδή αυτοί βαριούνται οι ότι σκατά άλλο συμβαίνει και δεν έχουν υπαλλήλους. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου.  

 

Σε όποια χώρα γουστάρουμε θα δώσουμε τα λεφτά μας!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαζω αυτη την φωτογραφια για να βοηθησω ατομα που σκεφτονται να κανουν την πρωτη τους αγορα απο gearbest.

 

δειτε την θα σας βοηθησει αρκετα με τους τροπους αποστολης κτλπ.

post-210891-0-44976600-1511895722_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Priority Banggood μετά από 16 μέρες δεν έχει μπει καν Ελλάδα,να αρχίσω να ανυσηχω;2 wifi sonoff έχει των 12 δολαρίων . Tracking

RU124773603NL

Εδω εμενα απο Γερμανια εκανε συστημενο να ερθει 17 μερες

 

Απλα κανε υπομονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...